İğneli Epilasyon Izmir iğneli epilasyon tavsiye istiyorummmm =(

nasıl bir yer derken ne anlatacağımı bilemedim :) gözde polikliniği temiz nezih ilgili biryer estetik çalışmaları lazer iğneli epilasyon ve ağda yapıyorlar yapan kişiler alaylı değil keza janinde öyle 4 seansdır gidiyorum yarıyarıya azaldı tüyler gözde de zaten sizi yönlendiriyorlar kıllar çok kalın ve köklüyse lazeri öneriyorlar çok acı çekiyorsun yoksa sanırım ondan :) yani ben memlunum gözde polikliniğinden dediğim gibi janinde mükemmel sadece fiyat çok yüksek geldiği için gözdeyi tercih ettim hiç fark yok

Hangi bölgelerinizj gidiyorsunuz çözük
Benim de pek ümidim yok açıkçası ama artık gına geldi bütün umutlarımı iğneliye bağladım bian önce başlamam lazım.:KK9:

Aynen öyle 1 sene içinde bitti bitti çünkü evlenicem bitmezse artık komple vücut sir napalım :) böyle yaratılmışız Allah başka dert vermesin

Ben madam janine gidiyorum yüz icin ama cok pahalı. Daha ucuza yapan tavsiye edebileceginiz yerler varsa belirtirseniz sevinirim. Zaten son seansimda yaninda calisan 5 aylik elemana yaptirdi ve hic memnun kalmadim. Hem eli yavastı hem de bazı kılların cekilisini hissettim. Bir de aynı parayı aldılar sinir oldum. Tavsiyelerinizi beklerim..

Merhabalar.bende izmirde yüzüme boyun bolgeme ve gögüse igneli epilasyon yaptirmak istiyorum.6 7 yildir yüzümü sirle aliyorum.siri kaydira kaydira boyun bolgeme kadar killar sardi cok üzgünüm :KK43:( bana gercekten suraya gittim killarim bitti diyebileceginiz yer varmi.birde yüzünüzün ilk seansi kac dk sürdü??

Merhabalar.bende izmirde yüzüme boyun bolgeme ve gögüse igneli epilasyon yaptirmak istiyorum.6 7 yildir yüzümü sirle aliyorum.siri kaydira kaydira boyun bolgeme kadar killar sardi cok üzgünüm :KK43:( bana gercekten suraya gittim killarim bitti diyebileceginiz yer varmi.birde yüzünüzün ilk seansi kac dk sürdü??
Ben 5 seanstır yüzüm icin madam janine gidiyorum. Ne bitiyor ne azalıyor :KK43: Hep 1 saatlik seans yaptırıyorum. Yine de seans sonu cok kıl kalıyor. Cok da pahalı. Yazın da giderim mecbur ama eylülde aysel epilasyonu deniycem. O bir kere yaptigi yerden bir daha cıkmayacagını söylüyor. Zaten gögüs ucu ve popo bölgesine de aysel epilasyonda basladım. Daha 1-2 hafta oldu yaptıralı ama gayet iyi görünüyor. Kabuklanma oldukca az. Merakla takip ediyorum yaptıgı yerlerde gercekten cıkmayacak mı diye.. Bir de ilayda epilasyonda bacagıma deneme yaptırdım ama kabukların görünümü hic hosuma gitmedi. 3 hafta oldu hala da gecmiyor. İz kalmasından korkuyorum. Takip edicem bakalım gecmezse oraya gitmem bir daha. Bu sekilde izmir piyasasının nabzını tutuyorum anlayacagınız :)

Ben 5 seanstır yüzüm icin madam janine gidiyorum. Ne bitiyor ne azalıyor :KK43: Hep 1 saatlik seans yaptırıyorum. Yine de seans sonu cok kıl kalıyor. Cok da pahalı. Yazın da giderim mecbur ama eylülde aysel epilasyonu deniycem. O bir kere yaptigi yerden bir daha cıkmayacagını söylüyor. Zaten gögüs ucu ve popo bölgesine de aysel epilasyonda basladım. Daha 1-2 hafta oldu yaptıralı ama gayet iyi görünüyor. Kabuklanma oldukca az. Merakla takip ediyorum yaptıgı yerlerde gercekten cıkmayacak mı diye.. Bir de ilayda epilasyonda bacagıma deneme yaptırdım ama kabukların görünümü hic hosuma gitmedi. 3 hafta oldu hala da gecmiyor. İz kalmasından korkuyorum. Takip edicem bakalım gecmezse oraya gitmem bir daha. Bu sekilde izmir piyasasının nabzını tutuyorum anlayacagınız :)
Gercekten mi :KK43: sizin adiniza cok üzüldüm ne umutlarla basliyoruz boyle sonuc alinamayinca hem maddi hem manevi cöker insan.ben henuz cesaretlenip gidemedim birazda yaz mevsimi diye salliyorum.ama 5seans gercekten cok fazla cogu bitmis olmaliydi.ben hep bu ignelinin yapildigi yerde bidaha kil cikmaz diye hayal ediyordum ama demek oyle degilmis buna da uzuldum acikcasi

Bu iğneli epilasyon nedir? Tüyler için galiba ama kesin çözüm mü? Kaç seans? Birde lazer değil değil mi?

fena durumdayım bayanlar acil iğneli epilasyon konusunda yardıma ihtiyacım var =(( essi güzelliğe gittim bacağım yandı aysel güzellik, müge epilasyon ve münevver epilasyonda 4haftadan önce yer yok =(( önerebileceğiniz güvenilir bir yer istiyorum çok acillllll ağda yaptırmak istemiyorum bu kadar uğraşıp beklemişken iğneli yaptırmak istiyorum...şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba 1,5 yada 2 sene önce izmir hatayda bi bayana gittim ismini hatırlamıyorum ancak adresini hatırlıyorum.Bir arkadaşımın önerisiyle ( kılları sıfırlanmıştı )gitmiştim.İlk görüşmede herşeyi konuştuk fiyat vs randevu aldım ve gittim kasaya geldiğimde ilk söylediği fiyatla kasada söylediği fiyat karşısında şaşırdım tabi .Emindim ilk söylediği fiyatı tlfonuma not edip hatta cüzdanımda seans ücretini ayrıca hazırlayıp gitmiştim..Herneyse uzun lafın kısası güvenimi sarsan birinin önüne yatıp işleme giremezdim.Bu olaydan sonra bir daha gitmedim ama arkadaşıma anlattım bu mide bulandırıcı durumu.1 seanslık 3 saatlik ücret ödedim ve biliyorsunuz dakika başına ücret alınıyor ve bu param çöpe gitmiş oldu.. :KK43::kızgın:

Ben Aysel ablaya 2,5 - 3 yil once gidiyordum ve tuylerim hala yok :)) Kendisinden cok memnunum Allah razi olsun. Yuzumde ne iz var ne leke. Gercekten isinde cok iyi. Soylediklerini uyguladiktan sonra hicbir sorun yasamazsiniz.

Ben Aysel ablaya 2,5 - 3 yil once gidiyordum ve tuylerim hala yok :)) Kendisinden cok memnunum Allah razi olsun. Yuzumde ne iz var ne leke. Gercekten isinde cok iyi. Soylediklerini uyguladiktan sonra hicbir sorun yasamazsiniz.
Merhaba.yüz icin kac seans gittiniz.ben yuzumu sirle temizliyorum lazere bulasmak istemiyorum cunku yaptiranlar yuzde fayda etmedigini soyluyor.zaten yuzumdeki killar cok sert degil cogu ince 10 25tane favori kismimda 7 8 tanede boyunda sert siyah killar var onun harici ince siyah tuyler yuzume igneliye gitmeyi düsünüyorum ama cok agrili bir surec diye korkuyorum acikcasi.fiyat da sanirim cok yuksek ignelide dk basi 3tl gibi.ilk seansim 4saat surse750tl yapar.bikere de bitse vereyim ama ne kadar surer bilemiyorum.ayselepilasyon aklima yatan tek yer.gidip gorusucegim size sormak istedigim bikac soru var
1 kac seans gittiniz
2 epilasyon acisi cok mu fazla
3 ilk seans kac saat surdu
4 toplam da ne kadara mal oldu
5 igneli de sert killarinmi yoksa ince killarinmi koku daha kolay yaniyo
Yani incelere 1kere islem uygulamak yeterlimi sizce
Bunlari cevaplarsaniz sevinirim

Merhaba.yüz icin kac seans gittiniz.ben yuzumu sirle temizliyorum lazere bulasmak istemiyorum cunku yaptiranlar yuzde fayda etmedigini soyluyor.zaten yuzumdeki killar cok sert degil cogu ince 10 25tane favori kismimda 7 8 tanede boyunda sert siyah killar var onun harici ince siyah tuyler yuzume igneliye gitmeyi düsünüyorum ama cok agrili bir surec diye korkuyorum acikcasi.fiyat da sanirim cok yuksek ignelide dk basi 3tl gibi.ilk seansim 4saat surse750tl yapar.bikere de bitse vereyim ama ne kadar surer bilemiyorum.ayselepilasyon aklima yatan tek yer.gidip gorusucegim size sormak istedigim bikac soru var
1 kac seans gittiniz
2 epilasyon acisi cok mu fazla
3 ilk seans kac saat surdu
4 toplam da ne kadara mal oldu
5 igneli de sert killarinmi yoksa ince killarinmi koku daha kolay yaniyo
Yani incelere 1kere islem uygulamak yeterlimi sizce
Bunlari cevaplarsaniz sevinirim

Merhaba. Yalan olmasin ama Aysel abla ile en son seansim uzerinden 2.5 sene gecti sanirim. Ben izmir'de yasamadigim icin her gittigimde 3 saat calisiyorduk. Tabi sadece yuz degil. Ilk seansta cok rahatladim. Cunku alinanlar cikmadi. Yuzume ipl yaptirmistim o yuzden tuyler yogundu maalesef. Siz igneliye baslamadan once 3 ay kadar tuylere dokunmayin. Kokten alinmamis olmasi gerekiyor. Ince sert farketmiyor hepsini temizliyor igneli epilasyon. Ben uzman degilim ne kadarda biter tuyleriniz bilmiyorum ama iyi bir uzman yaparsa kisa surede bitiyor. Dert etmeyin iyi bir yere yaptirinca o tuyler birdaha geri gelmiyor. Aci olayina gelince herkese gore degisiyor. Yanaklar ve favori kismi fazla acimiyor. Boyun kismi biraz aciyor. Ama oyle korkulacak bir sey yok. Siz gidip bir gorusun. Aman ha yuze lazer degdirmeyin cok pisman olanlari gordum sakal gibi olmus tuyleri. Ben de ipl yaptirmistim ve pisman olmustum.

Merhaba. Yalan olmasin ama Aysel abla ile en son seansim uzerinden 2.5 sene gecti sanirim. Ben izmir'de yasamadigim icin her gittigimde 3 saat calisiyorduk. Tabi sadece yuz degil. Ilk seansta cok rahatladim. Cunku alinanlar cikmadi. Yuzume ipl yaptirmistim o yuzden tuyler yogundu maalesef. Siz igneliye baslamadan once 3 ay kadar tuylere dokunmayin. Kokten alinmamis olmasi gerekiyor. Ince sert farketmiyor hepsini temizliyor igneli epilasyon. Ben uzman degilim ne kadarda biter tuyleriniz bilmiyorum ama iyi bir uzman yaparsa kisa surede bitiyor. Dert etmeyin iyi bir yere yaptirinca o tuyler birdaha geri gelmiyor. Aci olayina gelince herkese gore degisiyor. Yanaklar ve favori kismi fazla acimiyor. Boyun kismi biraz aciyor. Ama oyle korkulacak bir sey yok. Siz gidip bir gorusun. Aman ha yuze lazer degdirmeyin cok pisman olanlari gordum sakal gibi olmus tuyleri. Ben de ipl yaptirmistim ve pisman olmustum.
Evet lazerin yuzde tuyleri yogunlastirdigini biliyorum.siz sanslisiniz ki yuzunuz tamamen temizlenmis sizin adiniza cok sevindim.cunku yuzdeki tuyler gercekten kotu duruyor.ayda bir sir yaptiriyorum 3ay almazsam yuzum kapkara olur napicam bilmiyorum ama kesinlikle igneliye baslicam sonucta lazerden iyi.aysel hanimla gidip gorusmekte fayda var.sizin memnuniyetiniz benim icin onrmli iz kalmamis olmasi da beni olumlu olarak etkiledi.tek korktugum yillarca surmesi.

Evet lazerin yuzde tuyleri yogunlastirdigini biliyorum.siz sanslisiniz ki yuzunuz tamamen temizlenmis sizin adiniza cok sevindim.cunku yuzdeki tuyler gercekten kotu duruyor.ayda bir sir yaptiriyorum 3ay almazsam yuzum kapkara olur napicam bilmiyorum ama kesinlikle igneliye baslicam sonucta lazerden iyi.aysel hanimla gidip gorusmekte fayda var.sizin memnuniyetiniz benim icin onrmli iz kalmamis olmasi da beni olumlu olarak etkiledi.tek korktugum yillarca surmesi.

Tuylerinizi hic almamis olsaydiniz 1 ya da 2 defada biterdi. Ama dert etmeyin gidip bir gorusun kendisi zaten soyler neler yapacaginizi. Biraz sabir gerekiyor sadece.

Konuyu hortlatıyorum ama aysel epilasyona gitmek istiyorum, 4 haftadan önce randevu bulamadım gibi bişey okumuştum. O kadar dolu mu gerçekten :KK57: Ben tüyler çıktıkça giderim diyodum ama önceden nerden bilicem ne zaman çıkıcağını :KK42:

son durumun nedir Purple91
hangi merkeze devam ediyorsun

Arkadaşlar madam janine devam ediyorum ve anladım ki bu iş gerçekten sabır işiymiş. 6.seanstan sonra azalmayı farketmeye başladım çok şükür. 7 seanstan sonra çıkan tüyler artık beni pek rahatsız etmeyecek seviyedeydi. Kalın ve siyah tüy kalmadı. Hem azaldılar hem inceldiler:) yanak bölgesindekiler baya bitti gibi. Çene altı biraz daha inatçı. Artık güzel sonuçları gördükçe yüzüme madam janinde devam etmeye karar verdim. Yıllarca bu tüylerle uğraştım. Özgüvenimi etkiledi. Keşke daha önce iğneliye başlasaymışım diyorum. Bir de iğneliden önce lazer yaptırmış biri olarak sakın yüzünüze lazer yaptırmayın diyorum. Ben de en iyi merkezde, sözde yüze uygun son teknoloji cihazlarla yaptırmıştım ama resmen param boşa gitti.
Aysel epilasyona ise vücut için gideceğim bu ay. Mayısta göğüs ucu ve popo bölgesine yaptırmıştım. Göğüs ucu aynen hatta fazlasıyla tekrar çıktı. Popoda da çıkanlar var ama daha az ve ince gibi. Sabır işi olduğunu anladığım için endişe etmiyorum. Artık sermayeyi bu işe yatırıp kurtulmak istiyorum bu tüylerden:)

X