İğneli Epilasyon Izmir iğneli epilasyon tavsiye istiyorummmm =(

CANIM Aysel epilasyonu denemiş bir insan olarak aysel hanımın bu sitede çok fazla büyütüldüğünü söyleyebilirim. aslında uygulama olarak fena değil ancak bazı şeyler bana güven vermiyor... mesela hiçbirinizin aklına gelmiyor mu; bu insan bu kadar çok yoğun çalışıyorsa, işinde mükemmel denecek kadar iyi ise nasıl oluyor da bu forumda senden benden daha çok vakit geçirecek kadar her soruya cevap yazıyor? acaba gerçekten kendisi mi yazıyor? bir yakını ya da varsa , çocuğu kocası falan yazıyor olabilir mi?
ben kendisine gittim kötü demem asla... ama aldıklarının bir kısmı aynen geri çıktı. hem de çok tüylü biri değilim ve toplasan 10-15 tane tüyüm var çenemde. hepsi bu ve hiç biri cımbızla alınmadı.başım çok sıkışırsa giderim kendisine anca... ama bana göre bu işi yapan kendisinden çok daha iyi yerler var...
sonra tekrar arayışa geçtim.
münevver epilasyona gidiyorum şuan. münevver hanım zaten aysel hanımın hocası. münevver hanımın kızı esra hanım şuan bu işi yapıyor. ve boynuz kulağı geçmiş , esra hanım işinde çok uzman ve dürüst biri. eğer vaktin varsa sağda solda rezil olup para kaptırmadan münevver epilasyona git ve epilasyon nasıl yapılırmış gör. öyle acıtmadan epilasyon yapıyoruz deyip , piyasanın çok altında fiyat veren insanlara da güvenmeyin. her işin bir rayici vardır. rayicin çok altında fiyat veren yerler de ne kadar güvenilirdir siz tecrübe ederek öğreneceksiniz. tercih sizin...[/QUOTE]

Son düzenleme:
Izmirdeyim cnm 10 senedir meslekteyim... cihazim var ...evinize gelip yapiyorum ..dakikasi 1tl...istersen .....bana msj at cnm randevu ayarlim sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
fena durumdayım bayanlar acil iğneli epilasyon konusunda yardıma ihtiyacım var =(( essi güzelliğe gittim bacağım yandı aysel güzellik, müge epilasyon ve münevver epilasyonda 4haftadan önce yer yok =(( önerebileceğiniz güvenilir bir yer istiyorum çok acillllll ağda yaptırmak istemiyorum bu kadar uğraşıp beklemişken iğneli yaptırmak istiyorum...şimdiden teşekkür ederim...

Siz igneli epilasyona gidiyormissinuz sanirim en iyi gidenden bilgi alirim. Ben de izmirdeyim baslamak istiyorum lazerle sonuc alamadim. Bu ignelide alinan kokten bir daha tuy cikmamasi gerekiyor anladigim kadariyla. Siz dikkat ettinz mi gercekten oyle mi oluyor?

Merhaba.

Engelli bir kadın olduğum için bu kıl mevzusu beni hem maddi hem manevi olarak çok yordu. 33 yaşımdayım ve artık gerçekten bıktım. Bu nedenle kesin çözüm olarak iğneli epilasyonu önce yüzüm için düşünüyorum fakat hem yaptığım araştırmalarda, hem de burada yorumlarınızda gördüm ki ciltte kalıcı deliklerin ve lekelerin oluşmasına neden olabiliyormuş. 3 yıl önce Roaccutane diye bir ilaç kullanmam dolayısıyla başta yüzümde ve vücudumda fazlaca kıllanmaya neden oldu. O yüzden bu kıllardan kalıcı olarak kurtulmam da şart oldu.

Fazla uzatmayayım. Gaziemir, İzmir'de yaşıyorum. Hem bulunduğum yere yakın, hem bu olası ciltte delik ve iz risklerine mahal vermeyecek, hem de fazla cep yakmayacak, işinde profesyonel olan bir yer biliyorsanız lütfen paylaşın.

Herkese teşekkürler...

ben müge epilasyona yaptırdım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum
göbek bölgesine yaptırdım. seanstan 3-4 gün sonra sivilcelenme oldu sonrasında bazıları kabuğa döndü bazıları ise daha büyük sivilcelere dönüştü. onların izi kaldı çok pişmanım:KK43:
keşke ilk gittiğimdeki gayri ciddi tavırlarından etkilenip vazgeçseymişim :KK43:

ben müge epilasyona yaptırdım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum
göbek bölgesine yaptırdım. seanstan 3-4 gün sonra sivilcelenme oldu sonrasında bazıları kabuğa döndü bazıları ise daha büyük sivilcelere dönüştü. onların izi kaldı çok pişmanım:KK43:
keşke ilk gittiğimdeki gayri ciddi tavırlarından etkilenip vazgeçseymişim :KK43:
ben müge epilasyonda komple vücuduma iğneli epilasyon yaptırdım çok kısa zamanda bitti ve hiç bir şekilde iz kalmadı.Bundan önce bir çok yere gittim hiç bir etkisini göremedim.Başarılı olmasaydı bu kadar yoğun talep olmazdı.3-4 gün sonra bu tepkilerin olması normal. kabuk tutmazsa zaten epilasyondan sonuç alamazsınız.bence siz panik yapmışsınız.

ben müge epilasyonda komple vücuduma iğneli epilasyon yaptırdım çok kısa zamanda bitti ve hiç bir şekilde iz kalmadı.Bundan önce bir çok yere gittim hiç bir etkisini göremedim.Başarılı olmasaydı bu kadar yoğun talep olmazdı.3-4 gün sonra bu tepkilerin olması normal. kabuk tutmazsa zaten epilasyondan sonuç alamazsınız.bence siz panik yapmışsınız.

yaptıralı 3 ay oldu. o sivilceler iz yaptı. bazıları yer yaptı, kıl dönmesi şeklinde tüyler deri altında uzadı
o sivilce yerler hala geçmedi
bu öyle bikaç haftalık bi olay değil
o yüzden memnun kalmadım taviyede edemicem

İyi günler ben uzun süredir iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama cesaret edemedim. Yüzümde sarı tüyler var onlardan bir türlü kurtulamadım, lazere gittim azalma olmadı. çene bölgemde çok çıkmaya başladı, adet düzensizliğimden dolayı hormonlarım sapıtmıştı baş edemediğim için lazeri denedim ama onlar da yok edeceğine bazı tüyleri de siyaha döndürdü, cımbızla alayım dedim bu sefer bölgesel yayılmaya başladı siyah kıllar. İşin içinden çıkamaz haldeyim usandım artık. Saçımı toplayamıyorum aman yandan gözükcek parlıcak diye. İnsanın pskolojisi bozuluyor artık kıl görmekten bıktım. Özgüvenimi mahvetti bu kıl muhabbeti. demem odur ki iğneli epilasyon yaptırmış arkadaşlarım nolur bu yazıya cevap verin, hangi durumdasınız??
Ben Alsancaktaki Janine'e gitmeyi düşünüyorum ordaki bayanla görüştüm ilgilendi baya. Ama o kadar para verip tekrardan o kıl problemi yaşarsam hem paraya yazık olacak hem de pskolojim yerle bir olacak artık.

janine mi münevver mi? ya da başka bir yer mi?

şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar sonuç alan var mı iğneli epilasyondan göbek bölgeme düşünüyorum izmirde clinic a plus diye bi yer duydum daha önce görüşmeye giden veya epilasyon yaptıran var mı seneye düğünüm var az bi zamanım kaldıı aciilll

Epikfemme bilgilendirir misin beni çok takıntılı biriyim bu tüyler kıllar mahvettti beni nasıl bi yer

Epikfemme bilgilendirir misin beni çok takıntılı biriyim bu tüyler kıllar mahvettti beni nasıl bi yer
nasıl bir yer derken ne anlatacağımı bilemedim :) gözde polikliniği temiz nezih ilgili biryer estetik çalışmaları lazer iğneli epilasyon ve ağda yapıyorlar yapan kişiler alaylı değil keza janinde öyle 4 seansdır gidiyorum yarıyarıya azaldı tüyler gözde de zaten sizi yönlendiriyorlar kıllar çok kalın ve köklüyse lazeri öneriyorlar çok acı çekiyorsun yoksa sanırım ondan :) yani ben memlunum gözde polikliniğinden dediğim gibi janinde mükemmel sadece fiyat çok yüksek geldiği için gözdeyi tercih ettim hiç fark yok

Bakalım ben clinic a plusa gidicem eylülde burdurda üniversite okuyorum bu yıl bitiyor ve hemen başlayacağım

arkadaşlar janine pahalı gerçekten ama eğer kredi kartı olarak yapı kredinin world kartını kullanıyorsanız banka kendiliğinden 3 taksit veriyor, onlar tek slip çekiyorlar. ben bankanın gönderdiği mesajı onaylayıp 3e böldürüyorum. nakit ödemek yerine bu alternatifi de kullanabilirsiniz, ben 3-4 seans nakit ödedim, sonra fazla param yoktu kartı kullanayım dedim öyle anladım bankanın böyle bir hizmet sunduğunu. (kartlarla hiç alakam yok, başka kartlar da böyle şey yapıyorsa bilemem)

reklam amaçlı yazmadım beni az çok tanımışsınızdır artık. zaman, yer konusunda yakın olup ancak para konusunda başka yer düşünen varsa, bu altenatifi de bilsinler diye yazdım şimdiden bunu belirteyim. yoksa istediğiniz yere gidin yeter ki kılllardan kurtulun :)

Benim nedense hiç umudum yok bu kıllardan kurtulamıcakmışım gibi geliyor hiçkimse şu kadar zaman içinde kurtuldum yazmamış

Benim nedense hiç umudum yok bu kıllardan kurtulamıcakmışım gibi geliyor hiçkimse şu kadar zaman içinde kurtuldum yazmamış
Benim de pek ümidim yok açıkçası ama artık gına geldi bütün umutlarımı iğneliye bağladım bian önce başlamam lazım.:KK9:

X