Tüp Bebek Merkezleri İzmir için tüp bebek tavsiyesi

Olsay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
74
37
31
Merhaba İzmir bölgesi tavsiye edeceğiniz tüp bebek uygulayan merkez ya da doktor var mı ?
Memnun kaldığınız ,sonuç aldığınız özellikle ilgili olan sizi doğru yönlendiren her aşamada size biliyormuşsunuz gibi değilde en ince ayrıntısına kadar bilgilendiren ?

Biz doktorumuzdan çok memnun kaldık ilk denemede aldık kucağımıza nurettin ersöz ince

Biz doktorumuzdan çok memnun kaldık ilk denemede aldık kucağımıza nurettin ersöz ince
Gözünüz Aydın hayırlı uğurlu olsun bebişiniz
Şimdi en çok merak edilen soruları sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
1-Sorun neydi ?
2-nasıl bir işlem uyguladı?
3-*ücret ne kadar aldı?
4- *hangi laboratuvar ile çalıştı ?
5-ilaçları nasıl temin ettiniz ?

Sağ olun teşekkür ederm
1- bende pcos( ama femara ile düzenli çatlıyordu) eşimde sperm sayısı azdı. ( bu yüzden tüp bebek yaptık)
2- 12 gün içinde her şey oldu bitti muhteşem rahat bir süreç geçirdim. Rahim filmiyle başladık temiz çıktıktan sonra iğnelere başladım. 9.gün opu oldum 24 yumurtam çıktı pcostan dolayı. Düzenli yürüyüş ile ohss olmanın ucundan kurtuldum ve hormonlarımda normal çıkınca 3.gün taze embriyo transferi oldum.
3- ücreti şu anla sakın kıyaslamayın yinede yazayım biz 2021 aralıkta her şey dahil( gebelikte 3 ay boyunca kullandığım iğnelerde dahil) 25-26k civarı tuttu.
4- medicalpark ile çalıştık. (Tavmergen asla önermiyorum daha önce iki aşılama oldum ve eşimin sperm sayısını çokmuş gibi gösterdiler sırf aşılama yapabilmek için)
5- bayraklı doğa eczanesi. ( zaten doktorun ofisinin hemen orda.) ilaçları doktorumun sekreteri buluyordu biz gidip alıyorduk sadece. Şu an çok büyük bir ilaç sıkıntısı var sistem nasıl devam ediyor bilemiyorum.

Benzer sıkıntılar yaşıyoruz . Çok teşekkür ederim inanılmaz güzel cevaplar aldım . Doktoru mutlaka değerlendireceğim . Benim suan dondurulmuş iki embriyom var . 3. Gün embriyosu onları kullanabilir mi acaba ?

Danışmakta fayda var görüşün bakalım bir öneride bulunur mutlaka. 3.gün transferini seviyor doktor

Hayırlısı olsun sağlıcakla kucağınıza alın evladımızı son 2 transferim tavmergen malesef benimde son opu da sadece 5 yumurta toplandı 1 tanesi 5 güne gitti başka merkezlerde 9 10 yumurta toplanırken ordaki toplama daha azdı Dr um labaratuarın iyi olduğunu söylesede biz irenbeden taşıdık oraya emriyolarımızı bir önceki tedavimde orda donmuşlarım vardı benim Dr um irenbeden ayrılıp kendi yerini açınca tavmergen de işlemlerini yaptı nasip değilmiş tanvergende Dr şerife dikayak çok met ediyorlar ama ben artık denemicem..

Kullanır tabiki benimde 3. Gün Dü emriyolarım ama bazen taze toplamak da istiyorlar havuz işlemi benim yaştan dolayı yeniden toplama havuz olmuştu hayırlısı olsun arkadasım

Teşekkür ederim bebeğim doğdu 142 günlüğüz bugün irenbeyi hiç önermedi bizim doktor. Ya tavmergen ya medicalpark ya da kent dedi. Biz medicalparkı tercih ettik. Tavmergene aşılamalardan sonra asla gitmem ki onda da doktorum dışarıdan gelmişti( tunç canda’ya gidiyordum o zamanlar) kendi doktorlarını hiç
bilmiyorum açıkcası. Belki biraz zaman sonra toparlanıp tekrar denersiniz kısmet neden olmasın

Kullanır tabiki benimde 3. Gün Dü emriyolarım ama bazen taze toplamak da istiyorlar havuz işlemi benim yaştan dolayı yeniden toplama havuz olmuştu hayırlısı olsun arkadasım
Amin hepimiz için ama siz de pes etmeyin Rabbim iyilere denk getirsin . Bebeklerinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhaba, medicalpoint Funda Göde doktorum.
Tuplerimden biri hidrosalpinks biri tıkalı olduğu icin alindi bu nedenle tüp bebek yaptik.
12500+2500(ozel sperm secimi icin) merkeze para odedik ve dondurulmus transfer yapildigi icin yumurta cozdurme ucreti 1800 gbi biseydi sanirim.
İlaclari o dönemde zor buluyorduk farkli farkli eczanelerden raporsuz oldugumu soyleyerek. Birtane bulamadığımiz igneyi doktora soylemstik kendileride bakip bulamayinca muadilini alabilirsiniz demisti oyle halletmistik.
Hemsireler genel olarak bilgilendirme sagliyor ben onlarin verdigi bilgiden fazlasina hic ihtiyac duymadigim icin vermedikleri bilgileri sorgulamadimda ( örnek : burada cok duyarsiniz embriyo kalitesi 3ab 5ac fln gibi mesela bana embriyolog kalitelerini hic soylemedi bende benim bilmem adina gereksiz buldugum icin sormadim )
Merkezi secerken oraya güvenmek önemli basari oranlari önemli bunlara dikkat edebilirsiniz. Her doktorun her merkezin tedavi sekli farkli karsilastirmayin ozellikle bunu soylemek isterim. Burada cok duyarsiniz bana doktor sunu verdi sana niye vermedi diyeni yada siz dusunebilirsiniz. Doktorlar kişiye özel tedavi uyguluyor umarim butun sureciniz güzel gecer ve bebeginize kavusursunuz
Benim ilk denemede tuttu bu arada dogumuma az kaldi

Sizde mehmet bal’a gidiyordunuz sanki değil mi doğumunuza az kalmış hayırlısıyla gelsin bebeğiniz

Sizde mehmet bal’a gidiyordunuz sanki değil mi doğumunuza az kalmış hayırlısıyla gelsin bebeğiniz
Evet Mehmet hocam sağolsun yillardir doktorum gecen hafta sigortalarla anlasma muhabetine bir gerildim okadar sigorta yaptirdik ya iptal ederlerse dogumumu onda yapamazsam diye ama en son gözümü karartıp neyse parası vericem vazgecmicem dedim yani o derece seviyorum şükür sigortamizlada anlasti hastane de o stresli sureci atlattik sizin ne zaman doğum teşekkür ederim

Evet ya sıkıntılıydı provizyonlar genel olarak her şeyde oraya gidiyorum bende. Bizimde allianz var hiçbir ücret ödemedik doğumda. Bencede zaten son anda doktor değişikliği falan çok kötü olurdu. Ben 1 eylülde doğum yaptım. 37+1 de erken doğdu gebelik zehirlenmesinden dolayı. Normal diye gittik suni sancıyla olmadı malesef sezaryen olmak zorunda kaldım.

Aaa oyle mi sağlıkla büyüsün bebis inşallah 37 de erken sayilmaz aslında ya sagliginiz yerindeyse onemli olan o bn suan bile dogsa erken demicem artik o kadar hazırlıkliyim banada suanlik normal dogum bekliyorum diyor mehmet hoca ama bakalim bebek kendi belirliyor herseyi sağlıkla yasayalim bakalim

Geç prematüre diye tabir ettiler zaten kuveze falan girmedik şükür ertesi gün evimizdeydik bende öyle diyordumda aman aman dursun yerinde emmeleri falan çok problem oluyor ufakken vaktinde gelsin sağlıkla

Merhaba bende nurettin beyden randevu almıştım instagramda takip ediyodum tüp bebek yaptığı hastasinin bi paylaşımında bi doktordan hocam diye hitap ederek yardımlarından dolayı teşekkür ettiğini yazmıştı. Bende madem direk o doktora gideyim diye düşündüm ve nurettin bey ile randevuyu iptal edip Prf. Ali baloğlundan aldım. Kendisi önceki doktorumunda hocasiymis. Maddiyati ikinci planda tutan detaylıca anlatımlı bi doktor. Sizi kendi kızı gibi görüp öyle yönlendirdiğini çok net hissediyosunuz

Teşekkür ediyorum cevapladıgınız içinFunda Göde hocayı duymuştum evet . Değerlendirilebilir
Bu iş ekip işi aslında doktor ,laboratuvar ,anne - annenin psikolojisi çok çok önemli.
Doktor ne kadar iyi olsa da enerji uymadığı zaman olamayabiliyor.

Bebeğiniz hayırlısı olsun . Sağlıkla kucağınıza alın inşallah
İlk denemede tutan nadir insanlardansınız .

Merhaba İrenbe yi size neden önermediler? Ben irenbede görüşme yaptım ümit hanımla çok memnun kaldım. Serif e Dikayk çok fiyat çeken bir dr ondan vazgeçtim. Historoskopi için 30000 tl istedi. Kent hastanesindeki çalışanlar çok gergindi oyüzden vazgeçtim. Zaten gerginim gerilmek istemedim güzel enerji alamadım .Medikalpark medikal Point aynı hastaneler mi? Medicalpark geçen sene aramıştım tüp bebek yapmadığını söyledi.

Medical Park eski adı şimdi medicalpoint oldu Karşıyaka'da ve tüp bebek yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…