izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Neyse kimsenin hatasını değerlendirmek sizlere kalmadı madem çok düzgün insanlarsınız neden bu konuya dahil olupda buraya yazma gereği duyuyorsunuz anlamış değilim.Konunun içine etmeyinde bırakın insanlar kendi hatalarıyla yüzleşsin.Sallamayın kızlar siz bunları hesap vereceğimiz allaha tövbenizi edin.Sonrada gerekiyorsa gidip kızlık zarınızı diktirin.:21:

Bana özelden yazan arkadaşlara cevap olarak yazıyorum.Ben vajinama bakınca ilişkiye girmiş olduğum halinden tamamen farklı ameliyattan sonra resmen kapandı orası.(regl olmama yakın biraz açıklık oluyor sanki).Zaten doktorumda ameliyattan sonra demişti şuan bir kalem bile zor girer o derece daralttım diye.Ameliyatı 2.5 yıl oluo yaptıralı.O anlık korkuyla hemen gidip diktirdim ben. doktorum düğünden 3 gün önce mutlaka gel dedi risk almayalım diye.Bu ameliyatı yaptıracak olanlara söylüyorum tamam psikolojiniz çok bozuk hemen yaptırmak istiyorsunuz ama bence düğününüze bi 6 ay kala falan yaptırın.

Unutmadan belirteyim geçen aylarda ben bir tıp merkezine gittim akıntım var diye ama doktora söyledim ben kızlık zarımıda diktirdim onada bakarmısınız oda tamam bakalım dedi erkek bir doktordu.Ameliyatını kim yaptıysa gayet başarılı ama ileride evlilik yoksa mutlaka düğünden önce bir dikiş attırmanı tavsiye ederim dedi.Bana akıntım için antibiyotik hap verdi.peki kızlık zarım kanar mı dedim oda karşındaki erkeğin penisinin boyutuna bağlı olabilir dedi.buda bir etkenmiş yani.Farklı doktorlara gidin ameliyatınızı yaptırdıktan sonra.En azından içiniz rahat eder.Hymenoplasti ameliyatımı Şenay Aycan yaptı karşıyakada.

Unutmadan belirteyim geçen aylarda ben bir tıp merkezine gittim akıntım var diye ama doktora söyledim ben kızlık zarımıda diktirdim onada bakarmısınız oda tamam bakalım dedi erkek bir doktordu.Ameliyatını kim yaptıysa gayet başarılı ama ileride evlilik yoksa mutlaka düğünden önce bir dikiş attırmanı tavsiye ederim dedi.Bana akıntım için antibiyotik hap verdi.peki kızlık zarım kanar mı dedim oda karşındaki erkeğin penisinin boyutuna bağlı olabilir dedi.buda bir etkenmiş yani.Farklı doktorlara gidin ameliyatınızı yaptırdıktan sonra.En azından içiniz rahat eder.Hymenoplasti ameliyatımı Şenay Aycan yaptı karşıyakada.

evet penis boyutu önemli bir etkenmiş bna da muayeneye gittim doktor öyle demişti..

evet erkek organının boyutlarıyla da ilgili kanaması. eğer kanamzsa biz de deriz boyutlarla ilgiliymiş diye, o zaman susar :))))

seninki de biraz büyük olsaydı deriz dimi ama :)))

haha aynen canım :)
benim bi arkadaşım erkek arkadaşıyla birlikte olmuştu ve kanaması olmadı. Çocuk bir şey demedi ama kız kendi kendini yedi durdu bana inanmıyor olabilir diye, Sonra bi şekilde ayrıldılar ve arkadaşım başkasıyla evlendi ve düğün gecesi kanaması oldu. İşte böyle, ben de o zaman boyutlarla alakalı olduğunu anladım.

sırf toplumda ki kadınlarımızın bu konu hakkında düşüncelerini görmek için geldim bu topiğe ve erkeklerin neden bekaret bekaret diye yırtındığını anladım,anaları böyleyse çocuğu da böyle olur...kim diktirmiş kim bakireymiş hiç önemli değil ama en azından zar diktiren arkadaşlar başlarından geçenleri unutmaz, bir kadın için namus kanıtlamanın nasıl bir travma olduğunu göz önüne alır da çocuklarını öyle yetiştirir,sırf erkek evladı olduğu için amaaann elinin kiri demez bugünün bir de yarını olduğunu her zaman çocuklarına hatırlatır...

hata olarak görmeseler neden gidip diktisinler ki demek hata olarak görüyolar yaptıklarını .

İki insan birbirlerini sevmiş, birbirlerine dokunmak birbirlerini sevmek istemişler, bu bir hata mı değil. Ama toplumun kadına bakışı o kadar bozuk ve aptalca ki bazen insanlar malesef toplumdan dışlanmamak ve hayatlarını idame ettirebilmek için birşeyler geçmek zorunda kalıyorlar.
Bekaret meselesi de böyle malesef, okumuş etmiş kariyer sahibi kadın karşısındaki öküz ve avanesi zar takıntılı diye geçmişini hata olarak görüyor,görmek zorunda kalıyor.
Eşim benim ilk erkeğim değildi, o bunu sorgulamadı, ben gidip hymenoplasti yaptırmadım ama benim dürüst olabilmem karşımdaki insanla alakalı bir durum olduğundan dürüst olabildim.Eger bende tutup zar takıntılı iki yüzlü bir ahlak bekçisine aşık olsaydım gidip yaptırabilirdim hymenoplasti ameliyatını...
bu ülkede bir kadının secimlerini sorgulayamayız bence, nitekim bu topic bu yonde seçim yapmış kızların tıbbi yonden birbirlerinden destek aldığı bir topic oldugunu düşünüyorum

İki insan birbirlerini sevmiş, birbirlerine dokunmak birbirlerini sevmek istemişler, bu bir hata mı değil. Ama toplumun kadına bakışı o kadar bozuk ve aptalca ki bazen insanlar malesef toplumdan dışlanmamak ve hayatlarını idame ettirebilmek için birşeyler geçmek zorunda kalıyorlar.
Bekaret meselesi de böyle malesef, okumuş etmiş kariyer sahibi kadın karşısındaki öküz ve avanesi zar takıntılı diye geçmişini hata olarak görüyor,görmek zorunda kalıyor.
Eşim benim ilk erkeğim değildi, o bunu sorgulamadı, ben gidip hymenoplasti yaptırmadım ama benim dürüst olabilmem karşımdaki insanla alakalı bir durum olduğundan dürüst olabildim.Eger bende tutup zar takıntılı iki yüzlü bir ahlak bekçisine aşık olsaydım gidip yaptırabilirdim hymenoplasti ameliyatını...
bu ülkede bir kadının secimlerini sorgulayamayız bence, nitekim bu topic bu yonde seçim yapmış kızların tıbbi yonden birbirlerinden destek aldığı bir topic oldugunu düşünüyorum

O karakterde biri ile evlenmek için gerçekten kadınlık onurunu kendine saygınımı çiğneyecektin ?

İki yüzlü ahlak bekçisi diye nitelendirdiğiniz bir ile evlenmek sözlerinizde tezat oluşturmuyormu ?

Herkezin fikrine zikrine zevkine inancına saygım sonsuz ama..
Bunu 19 yaşında bir genç kız olarak yazıyorum. 2 damla kan için karşınızdaki erkeği, bir ömür boyu eşim olarak taşıycağınız insanı, ömür boyu gözünün içine baka baka nasıl kandırıcaksınız?
Kimle yediysen bu haltı onunla evlen demiyorum kimse beni yanlış anlamasın. Sadece diktirip ben bakireyim diyip vicdanınız nereye kadar gidicek. Elbette sizi olduğunuz gibi sevecek biri illaki çıkar ve o erkek gerçekten de çok seviyodur. Her insan hata yapar biriyle ikişkiye girebilirsin ama bunu suçsuzmuş gibi kapatamazsın. İnanın öbür tarafta kandırmak daha zor.
Ben bekarete önem vermiyorum da diyemem veriyorum da diyemem. Ama önemli olan olduğun gibi yalansız yaşamak. Sen bakire değilsin diye erkeklerde bakir değil genelleme yapmıyorum, çoğu erkek ilk deneyimi yaşıyordur. O erkeklerde ğöğsünü gere gere ben bununla yattım diyen tipler ama kadın yaparsa olmaz. Ama herşeyin bir onuru vardır siz onurunuzu ayaklar altına aldırtmayın, inanın daha mutlu olucaksınız.

izmirde bu operasyonu yaptıran var mı varsa doktor ismi ve tecrübelerini yazabilir mi?

Tovbe tovbe. Kizlar bir insani aldatarak evliligi baslarsan ne anlami kaliyor. Evleneceginiz adama kim ve ne oldugunuzu soyleyin. Sizi boyle kabul etsin. Bakirelik bir zar degilki. Erkegin aradigi zar degil temizliktir. Beyaz gelinligin anlamida malum.

Once ver sonra diktir. Hak yemeyin, kendinizi baska olarak satmayin. Temeli bozuk evlilik. Senin nasil oldugunu bilmesi onun temel hakkidir. Durust bir insan boyle seyden vicdan azabi ceker yaa. Bence yukude agirdir.

Demek istedigim eger hayatinda bir kararlar verdiysen bunun arkasinda durman lazim. Pismanda olduysan boyle boyle yaptim ve pismanim de. Eger giderse bu onun hakkidir. Yalan, yuzsuzluk, aldatarak atilan temelden cok cok daha iyidir. Demeki o adam bekar istiyormus ve sen o degilsin. Okadar.

arkadaşlar neden herkes kendi işine bakmıyor?

estetik bölümünde bile birbirinize taş atmayı becerebiliyorsunuz ya pes doğrusu.

Konu estetik bölümüne açılmış, tavsiye istenmiş...Yorum değil...
Herkes kendi özel hayatıyla ilgilensin bir zahmet ya...
Şöyle konularda, ahlak uzmanı kesilip ahkam kesilmiyor mu, çıldırıyorum...

Bence ne umarsızca "Rahat olun. beden sizin, karar sizin." deyin,

ne "diktirirsin yahu ne olacak" deyin

ne de "yazıklar olsun, puuu!" deyin.

1- Karar sizin evet gelin görün ki dünyada tek başımıza da yaşamıyoruz ve karşılıklı sorumluluklarımız olan/olacak olan insanlar var. Geleceği düşünmeli, ona göre kararlar vermeli. Önemli kararlar arkasında durmak zorunda olduğumuz kararlardır. Bunun bilincinde olmalıyız.

2- Bugün diktirerek kandırdığınız erkek sizi başka bir türlü kandırırsa ona ses çıkarmaya hakkınız olmaz ne yazık ki. Hesap soramazsınız. Siz sorsanız da işin bir de ilahi adalet yahut doğanın dengesi (artık hangisini derseniz) boyutu var.

3- Ve ne yazık ki bizler birer insanız. Bilhassa bu konuda zor bir toplumda yaşıyoruz. Bugün kınadığımız bir şeyi yarın ağlaya ağlaya yaşama ihtimalimiz her zaman var. O yüzden kınamayın arkadaşlar. Sizden değilse evladınızdan çıkar Allah muhafaza diyelim yine de.

Konu estetik bölümüne açılmış, tavsiye istenmiş...Yorum değil...
Herkes kendi özel hayatıyla ilgilensin bir zahmet ya...
Şöyle konularda, ahlak uzmanı kesilip ahkam kesilmiyor mu, çıldırıyorum...

Ozaman neden yorum yapiyorsun? Ve ayrica senin hislerini soranda olmadi, neden yazma ihtiyacini duydun?

neler ile ilgileniyoruz ilginç. yıl 2012 bu arada :)

aynen katiliyorum, hatta bu lafi 54 yasindaki annem soyler bakirelik konusu acilinca :) (annemin dedigi ; millet uzaya yol yapti gidip geliyor siz neyle ugrasiyorsunuz)

Ben yurtdisinda yasiyorum, izmirden veya baska yerden tavsiye edebilecegim bir doktor yok ama bu konu ile ilgili yazma geregi hisstettim.

Bende gencken cok sevdigim biri ile beraber oldum, onunda ilki bendim benimde ilkim oydu, bu bi anlik zevk degil, cok guvendigin insanla yemegini, suyunu paylasman gibi bisey en azindan ben oyle bakiyorum bu olaylara.

Her önüne gelenle yataga girmek elbetteki iyi birsey degil, ama sevdigin insanla cinselligi paylasmak cok dogal...

Ben zor durumda kalsaydim zarimi onarttirirdim yapacak arkadaslara da allah yardimcilari olsun diyorum

X