izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Sen bir harikasın, diktirmeden önce düğünün tarihi yakın olsaydı bari.

Valla o anki çaresizlikle erkek arkdaşımdan aldığım parayla doktorun yolunu tuttum ,gerçi bana 1.500 vermişti ama ben 300 ü neolur neolmaz diye sakladım doktora 1.200 tl verdim.Canım valla düğün falan yok o anlık ruh haliyle ben şimdi ne yapıcam diyerek gidip diktirdim hemen tam 2.5 yıl oldu diktireli.Doktorum evlenmeden 3 gün önce gel mutlaka dedi ama.:KK17:

Yazmadan edemeyeceğim gerçekten onlar ne laflar öyle:KK53: Kızlık zarı diktirme işine etik olarak ben de karşıyım. Bana onun için gelecek adamın cehenneme kadar yolu var amma velakin; evlenene kadar kendini kocasına saklamış bakire evlenmiş kadınların da gençliklerinde yaşayamadıkları cinselliklerini buradaki konuda paylaşım yapan arkadaşlardan çıkarmaya çalışması neyin kafası anlayamıyorum:KK14:

okurken bile ne kadar yoruldum ya herkesin başına ne geleceği hiç belli olmaz kimse kimseyi kınamasın belki bu gün senn başına gelmedi bekartinle evlenedin ki ben de bekaretimle evlendm ama çocuklarımız var nihayetinde.hadi her şeyi geçtim herkesin hayatı kendine yani tövbe eder etmez diktirir bozdurur kimsenin yanlışlarını yargılamak düşmez bu noktada saygılı yaklaşmalıyız eminim ki çoğu da pişmandır.

hanqı devıre qeldık okuduklarıma ınanamıyorum ne kadar ayıp ne kadar qunah yaptıqınız madem bıse yaptınız arkasında durmalısınız evleneceqınız kısıyı kandırmanın bı anlamı yoq en önemlısı ıkı dakkalık zewk uqruna butun hayatınızı mahvedıyosunuz aılenızın yuzune nasıl bakıyosunuz anlamıs deqılım sükredıyorum yuce rabbıme aılemın basını öne eqıcek hıc bıse yapmadıqım ıcın gönul rahatlıqınlada esımle mutlu bı sekılde yasıyorum en azından sızn gıbıler oh be ılk geceyı atlattık gerısı de gelır dıyenlerdendensnız

aynısını benım kız arkadasımda yaptı yaptıqı cocuq harıc bı kac kısıylede aynılarını yaptı nede olsa artık kızlık zarı gıbı bı sorunu yoktu ama en azından sızın qıbı deqıl benı sevıcek evlenıcek adam benı bu sekıl etsın dıyo sızın qıbı evleneceqı kısılerı kandırma pesınde deqıl ...!!!!

Son düzenleme:
hanqı devıre qeldık okuduklarıma ınanamıyorum ne kadar ayıp ne kadar qunah yaptıqınız madem bıse yaptınız arkasında durmalısınız evleneceqınız kısıyı kandırmanın bı anlamı yoq en önemlısı ıkı dakkalık zewk uqruna butun hayatınızı mahvedıyosunuz aılenızın yuzune nasıl bakıyosunuz anlamıs deqılım sükredıyorum yuce rabbıme aılemın basını öne eqıcek hıc bıse yapmadıqım ıcın gönul rahatlıqınlada esımle mutlu bı sekılde yasıyorum en azından sızn gıbıler oh be ılk geceyı atlattık gerısı de gelır dıyenlerdendensnız

aynısını benım kız arkadasımda yaptı yaptıqı cocuq harıc bı kac kısıylede aynılarını yaptı nede olsa artık kızlık zarı gıbı bı sorunu yoktu ama en azından sızın qıbı deqıl benı sevıcek evlenıcek adam benı bu sekıl etsın dıyo sızın qıbı evleneceqı kısılerı kandırma pesınde deqıl ...!!!!

aferin sana, gerekli mercilere yaz da madalya taksınlar.

diktirin diktirin, 3 ters 1 düz dikinde dikiş atmasın :))) gerçi öyle bir diktirin ki hiç bozulmasın başka erkeklerlede yattığınız zamanda bakireyim diyebilirsiniz :))

bu konuda benim kişisel fikrim şu: bir erkek arkadaşımla konuşuyorduk sevgilim falan değildi sen bakire olmayan biriyle evlenirmisin dedim
Evlenmem dedi.. bende niye dedim.. çünkü aldatma ihtimalleri daha fazla oluyor dedi .. ne alakası var dedim öbür türlü bakire bir kızda aldatabilir dedim evet doğru söylüyorsun aldatabilir o da dedi ama onun aldatma ihtimali daha az çünkü

Şimdi burada insanları kınayan, hakaret edenler de geleceğin erkek çocuk anneleri veya adayları maalesef.Bu anlayış, bu sert tutum yüzünden sürüyor bekaret yalanları bi türlü anlamıyor musunuz ?

Şimdi burada insanları kınayan, hakaret edenler de geleceğin erkek çocuk anneleri veya adayları maalesef.Bu anlayış, bu sert tutum yüzünden sürüyor bekaret yalanları bi türlü anlamıyor musunuz ?

Ben anlamıyorum, kadın yaptığının arkasında duramadığı için bu bekaret yalanları sürüyor bence. Diktiririm kimse anlamaz nasılsa düşüncesini bir atabilsek kimseye laf düşmeyecek ama böyle klasik yalanlar ve arkasından diktirmeler oldukça kadın daha çok ezilir...

Ki bence de riske girip bu ameliyatı olanlar kendilerini kandırmaktan öteye gidemezler.Yani sizinle aynı fikirdeyim buna rağmen üslubunuz çok kötü...
Nihalicim, ben de daha önce konuyla ilgili bunu yazmıştım.Ama bir düşünsene kim ister ki bir hiç için bıçak altına yatmayı, hayat arkadaşı olabilecek kişiye yalan söylemeyi...Bu acımasız zihniyet, ahlak! kuralları kişileri mecbur kılabiliyor.Üzücü...

Nihalicim, ben de daha önce konuyla ilgili bunu yazmıştım.Ama bir düşünsene kim ister ki bir hiç için bıçak altına yatmayı, hayat arkadaşı olabilecek kişiye yalan söylemeyi...Bu acımasız zihniyet, ahlak! kuralları kişileri mecbur kılabiliyor.Üzücü...

Herşey kişinin kendi elinde yaşamak isteyen yaşar kimse de sesini çıkartamaz. Bu zihniyet işte yaşadığını yaşadıktan sonra arkasıda duramayanlar yüzünden madem öyle bu zihniyetten bir adam ile niye evlenmeye çalışıyorsun ?

Bu zihniyet bu şekilde yok olamaz ki nasıl yok olsun ?

insan yaptığı her şeyin arkasında durmalı..yanlış buluyorsa da yapmamalı... insan kendi görüşünü destekleyen kişiyle evlenmeli, evlendiğin kişi seni o halinle kabul etmeli...aynı şeyi erkeklerde yapıyor, ama hiç biri bunu sorun ediyor mu? yok kızlıkmış kan gelmezseymiş.. zaten vajina esnekliğinden dolayı ilk gece kan gelecek diye bişey yok..ne yani o zaman karısını mı boşayacak..burada en önemlisi güven arkadaşlar..evlendiğiniz kişiye güvenmek istersiniz. bir erkeği bakireyim diye kandırmak vijdanınıza dokunmayacaksa yapın, varsın o da karım bakireydi sansın..hani erkeklerde sütten çıkmış ak kaşık değil ya.. arada kaynayan temiz yürekli insanlara acırım

ne topic miş yahuu yıkılmış ortalık:) bana göre her koyun kendi bacağından asılır..hiç kimsenin birbirini yargılamaya,eleştirmeye hakkı yok diye düşünüyorum.. o yüzden sadece yorum yapmak ve ortalığı karıştırmak için girmiş olan arkadaşlar (bende dahil) burayı boşaltırlarsa konu amacına hizmet edebilir...

bence bekarete önem veren erkek kandırılmayı hak ediyor. ayrıca ben ilk kez eşimle beraber olduğum halde hiç kan falan da gelmedi, daha sonra da eşimle bunun konusu bile geçmedi aramızda. çünkü aramızdaki sevgi böyle bekaretmiş bilmemneymiş öyle ayrıntılardan çok daha önemli ayrıca bana güveniyor, ona yalan söylemeyeceğimi de biliyor. ordan kan gelmesi ya da gelmemesi bekaretin göstergesi değil.

birşey yapmışssınız bari arkasında durun. sizi o şekil kabul etmeyen biryle evlenmek içinizi kalbinizi acıtmayacak mı

Kadınların en büyük düşmanı diğer kadınlardır diye boşuna dememişler. Birbirinize destek olacağınıza köstek olmak genlerinizde mi var? Kadın dediğin bakire olmalıysa erkek de her haltı yiyip de bakire biriyle evlenmemeli. Kadın ve erkek eşit benim gözümde. İkisi de insan sonuçta. Erkek her istediğiyle oluyorsa kadın neden olamıyor? Ben dinlere inanmıyorum ama insanlığa inanıyorum. Erkeğin her haltı yemesi, kadının da saf ve temiz olması düşüncesini savunan kadınları da anlamıyorum! Aşağılanmayı, ikincil insan olarak görülmeyi, köle gibi davranılan tür olmayı kendinize yedirebiliyorsunuz. Valla bravo. Bakirelik arayan erkek kandırılmayı hakeden erkektir. Eğer ki kadına değer veriyor ve seviyorsa zaten bakireliği sorun etmemeli. Türk toplumunun kafa yapısı çok eskilerde kaldı. Peh peh peh.

bence bekarete önem veren erkek kandırılmayı hak ediyor. ayrıca ben ilk kez eşimle beraber olduğum halde hiç kan falan da gelmedi, daha sonra da eşimle bunun konusu bile geçmedi aramızda. çünkü aramızdaki sevgi böyle bekaretmiş bilmemneymiş öyle ayrıntılardan çok daha önemli ayrıca bana güveniyor, ona yalan söylemeyeceğimi de biliyor. ordan kan gelmesi ya da gelmemesi bekaretin göstergesi değil.

https://asiastarnews.wordpress.com/tag/bosadi/
İşin ucun da ölüm , töre vs bir şey yoksa bende doğru bulmuyorum .Büyütülecek bir mevzumu hayır,kimse ahlak bekçisi değil.
Biz doğru bulmuyoruz diye bu kızcağızlar evde mi kalsın .Yapıyor insan hata.
Genç kızlarımız var okusunlar görsünler ibretlik konular aslın da bunlar.Şu bekareti yukarıda ki konudan ayrı göremiyorum .

Son düzenleme:
birşey yapmışssınız bari arkasında durun. sizi o şekil kabul etmeyen biryle evlenmek içinizi kalbinizi acıtmayacak mı

Hem haklısınız hem haksız... haklısınız çünkü keşke yaşanmışlıklarımızı hata olarak görmesek... cinsellik gibi hem kadın hem erkek için dogal olan bir dürtüyü bu ülkenin kadınları hata olarak adlandırmadan yaşasa... haklısınız cünkü okuyoruz calısıyoruz ayaklarımızın üstünde duruyoruz ama bedenimize sadece kendimiz için sahip olamıyoruz...
ama haksızsınız da çünkü ne kadar iyi bir insan olursak olalım yatak odasıyla insanların değerlendirildiği bir ülkede insanların risk alamamasını anlamak lazım. ne kariyerli kızlar gördüm anne ve babası, toplum baskısı ile evlenecegi adama o adamın ilk oldugunu inandırmak zorunda olan...
benim düşüncem şu, ideal olan erkek ve kadının eşit oldugunu bilip eşitlermiş gibi hakkımızı savunmak, bu beden benim hayat benim diyebilmek ama "her sevgilim benimle birlikte olsun ama karım versin" diyen iki yüzlülerin bol oldugu bir toplumda kim bilir belki de ymenoplasti işlemleridir gelecekte kadına bedenini geri verecek olan... cünkü onların kumdan bekaret tepelerinin ne kadar kolay yıkıldıgı gorulurse o zaman belki daha makul olacaklardır.

Hem haklısınız hem haksız... haklısınız çünkü keşke yaşanmışlıklarımızı hata olarak görmesek... cinsellik gibi hem kadın hem erkek için dogal olan bir dürtüyü bu ülkenin kadınları hata olarak adlandırmadan yaşasa... haklısınız cünkü okuyoruz calısıyoruz ayaklarımızın üstünde duruyoruz ama bedenimize sadece kendimiz için sahip olamıyoruz...
ama haksızsınız da çünkü ne kadar iyi bir insan olursak olalım yatak odasıyla insanların değerlendirildiği bir ülkede insanların risk alamamasını anlamak lazım. ne kariyerli kızlar gördüm anne ve babası, toplum baskısı ile evlenecegi adama o adamın ilk oldugunu inandırmak zorunda olan...
benim düşüncem şu, ideal olan erkek ve kadının eşit oldugunu bilip eşitlermiş gibi hakkımızı savunmak, bu beden benim hayat benim diyebilmek ama "her sevgilim benimle birlikte olsun ama karım versin" diyen iki yüzlülerin bol oldugu bir toplumda kim bilir belki de ymenoplasti işlemleridir gelecekte kadına bedenini geri verecek olan... cünkü onların kumdan bekaret tepelerinin ne kadar kolay yıkıldıgı gorulurse o zaman belki daha makul olacaklardır.

hata olarak görmeseler neden gidip diktisinler ki demek hata olarak görüyolar yaptıklarını .

Zar, bekaret, namus...vs vs

Hepsi bir yere kadar, insanın önce kendine saygısı olacak, kendi bedenine. Hatalar da insanlar için, pişmanlıklar da.

Bu ülkede bayanlar "kızlık zarı" derdine düşüyorsa bunun sebebi biraz da bakir olmadığı halde bakire kız diye atıp tutan erkek vatandaşlarımızda, boşuna birbirimizi suçlamayalım. Adamlar karının kızın bini bir para nidalarıyla tur atıyorlar, kimisi birlikte olduğu kızdan evlenme lafı geçince "sen hafif kızsın, kolay kızsın bana çocuklarıma analık yapacak iyi bakire lazım" deyip ayrılıyorlar. Bu cinsleri doğuran, terbiyelerini veren, adam diye ortaya çıkaran anneleri çıkıp bu konuyu tartışmalı asıl. Namusun tek taraflı olup olmadığını onlara sormalıyız.

Geçen bir başka siteden tesadüfen denk geldim, kızın biri içinde olduğu durumla ilgili fikir soruyor. Nişanlısı ondan bekaret raporu istiyor(kız bakire bu arada) ama adamda bekaret namına bir şey yok.Bunu destekleyen erkekler var, böyle zavallı bir zihniyeti destekleyen erkekler. "Namus" dediğine çoktan elveda demiş bir adam karşınıza dikilmiş sizden bekaret raporu istiyor, cesaretinin kaynağı ise toplum, bizim toplumumuz. Mesele bekaret iken bakir olmayan adam değil, bakire olan kız üzülüyor bu duruma, "nişanlım böyle biri mşydi, nasıl anlayamadım, raporu alsam da hayatımıza güle oynaya devam mı etsek yoksa ayrılsam mı?"diye soruyor. İşte böyle örnekler varken ben buradaki bazı bayanlar kadar sert bakamam meseleye. Sonuçların hep sebepleri var çünkü.

Herkesin günahı, sevabı, ayıbı, iyisi kötüsü kendine. Kafayı yastığa koyduğumuzda kendi vicdanımızla başbaşa kalıyoruz. Birbirimizin seçimlerini eleştirmenin anlamı yok. Allah hiçbirimizi utandırmasın.
en doğru yorum malesef erkeklerde olay..şımartmamak lazım bunları

X