Iyiler hep kayip mi eder

Bencede. Biraz akışina bırakmalı bazı şeyleri....

Arkadaşım tabiki de fettan kadın kazanır yani kız senden çirkinde olsa işveli cilveli sen odun gibiysen erkek gider onu seçer eğitiminden onlara ne ki , bana göre de bir kadın fettan olmalı yeter ki aşırıya kaçmasın kötü şeyler için kullanmasın , onları kıskanma bence.

Giremeden gittiller diyorum.Ayrica uslubunuz cok yanlis.Azarliyor musunuz yardimci olmaya mi calisiyorsunuz belli degil.Tanimadiginiz birine bir anda nasil bu kadar sert cikip hakkimda beyanda bulunuyorsunuz onuda anlayamadim

Giremeden gittiller diyorum.Ayrica uslubunuz cok yanlis.Azarliyor musunuz yardimci olmaya mi calisiyorsunuz belli degil.Tanimadiginiz birine bir anda nasil bu kadar sert cikip hakkimda beyanda bulunuyorsunuz onuda anlayamadim
Verilecek en guzel tavsiyeyi vermis neden kiziyosun ki ?
Okuluna odaklan gerisi bos diyor..
Haksiz mi..?

Çok iyi bölümde okuyorsunuz ve ailenizden uzaksınız,
Sadece derse odaklanıp birşey düşünmeden ve yanlızım kalıbını kendinize yakıştırıp arayış içerisinde olmayı bırakırsanız belki daha huzurlu olursunuz.
İlişkiniz olmuş ve sanırım aldatıldınız,ozaman yoğurdu üfleyerek daha temkinli adımlar atarak ilerleyebilirsiniz.
Zaten kimseye güveniniz kalmamış,bırakın aşk hayatı bir kenarda kalsın ve okul bitsin,
Sonra iş hayatında mutlaka kıymetli bir insan çıkacaktır karşınıza,aceleye gerek yok yani,
Birde aldatılmak için güzel veya çırkin olmaya hatta statü olarak yüksekte olmaya gerek yok,
Adam karakterliyse sevgiliyken veya eşin iken karısı 100 kiloda olsa aldatmaz,

Güzin abla kosesınde bı kıza yazmıslar Değişik bi vaka vuku bulmuş .Tepkisi Oda senı anan kadir gecesi doğurmuş olmuştu.. Bende sana söylemek istedim. Hayatına giren erkeklerin basitliği tercih etmeleri karşılarında ki dişi varlığın kim oldugu ve ne oldugu ıle ılgılenmedıklerı ; Sadece cinsellik dolu meteryallerle süslenmiş zihinlerinden sana zarar gelmeden sıyrılmıssın / Gerçek yüzlerini görmüşsün! Evet seni annen Kadir gecesi doğurmuş

iyi şeyler yaşamıyorsan sorun sendedir. çevreni seçerken dikkatli olmakla başla, otu çöpü çevrenden bi uzaklaştır ve kendini bi sev. O çirkin veya şişman dediğin kadınlar veya erkekler birileriyle mutluysa ondan mutlular.

seçimlerin yanlışsa bunu sorumlusu diğer mutlu olan insanlar değil, yalnız kalan ya da kötü şeyler yaşayan tek sen değilsin. İstisnasız herkes bu ya da şu şekilde bi acıyla yüzleşiyor. arkadaşlarını güzel seç.

Soyle soyleyeyim,cinsellige karsi degilim ancak ilk aydan da kimseyle hasir nesir olamam her seyin zamani var

Bu sürede problem yaşıyor olabilir misin? Biriyle 6 ay sevgili olup hiç cinsellik yaşamıyorsan tabiii ki aldatır seni. Seks olmadan ilişki olur mu yahu? Sen nasıl dayanıyorsun? 22 yaşındasın çocuk da değilsin ki...

İlişkiler, ilişkiler, ilişkilerim...... Liseye giden kız da bunu söylüyor, üniversitedeki de. Bir sakin olun yahu. Nedir bu telaş, bu arayış. O olmadı öteki öteki olmadı beriki. İlişkisiz yaşayamaz olmuş kimse boşta kalmasın aman! Yanlış yunluş heriflerle yanlış yunluş ilişkiler. Çok üzücü, çocuklarımızı hayatlarının her alanında sağlıklı kararlar verip, hayatlarının hakimi olabilecek yeterlilikte yetiştirelim ki, akılları olması gereken yerde kalarak yaşasınlar kadın erkek ilişkilerini de.

" Hep kendime koruyucu statüsünde birini aradım"

Niye arıyorsunuz? Sevgili öyle aranıp da bulunan bir şey değil ki. Hayatınıza bugün giren insan neden sizin koruyucunuz statüsünde olsun? Çocuk değilsiniz. Kusuruma bakmayın ama sizdeki zayıflık ve saflık gibi geldi bana. İlle biri olsun diye düzgün insanlar seçmeye özen göstermemişsiniz. Bunun iyilikle ilgisi yok . Ayaklarınız yere sağlam bassın biraz. Sırf biri olsun diye birini bulmayın.

Kaliteli erkek de var kaliteli kadın da.. Sen kalitelisin kaliteni düşürecek adamları sil at. Benim ilk sevgilim sözlüm.. Adam gibi adamdır, merttir, namusludur, kariyerli bir işi olacak inşallah. 21 yaşında tanıştım onunla, umudunu kaybetme, senin nasibin vardır bir yerde..

İyiler her zaman kazanır.. Bugün kayıp sandıklarınız gelecek güzel günler için en büyük kazançlarınızdır aslında.. İyi olmaktan nolursa olsun ödün vermeyin.. Kalbinizi karartmayın.. Güzel insanlarla elbet bi gün yollarınız kesişecektir.. Sizi aldatan kötü insanlardan Allah sizi korumuş.. Tencereler yuvarlanmış kapaklarını bulmuşlar.. kendinizi boş yere üzmeyin..

Belki ağır olacak ama " Karşıdaki insanın ağzına s....madik ca yüze geçilmiyor iyi olunmuyor. " bende çok safım. Ama doğuştan alisigiz kazık yemeye. İstesem de başkasına kin tutamıyor oyun yapamıyorum.

Bu yorumunuz çok itici, böyle bi bakış açısına ve düşünceye sahipseniz ne kadar 'iyi' olduğunuz düşündürücü
Kendini kotu hissettigi icin mi bilmem ama sanki kendini daha yüksek görüyor gibi.

Canim iyi bir bölüm okumak veya cok güzel olmak hersey degil. Ne insanlar var gülmek sevgi ask mutluluk ne demek bilmiyorlar.

Sen tek başına yaşayabilecek olgunlukta veya güçte değilsen neden ailenden uzakta okumayı tercih ettin. Hadi tercih ettin baktin olmuyor okulu 1 sene dondur ailene git. Üniversite çağındaki erkeklerden fazla birşey bekleme, onlardan sana destekçi olmaz kolay kolay. Kız arkadaş edin kendine. İlla bir sevgilim olsun dersen böyle olursun. Ayrıca sana göre başkası çirkindir, o çirkine gore de sen çirkindirsin. Her güzelim diyen güzel olsa dünyada ki bütün bayanlar, Bülent Ersoy dahil güzel olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…