İyiki de almışım veya keşke almasaymışım dediğimiz şeyler.....

teşekkür ederim seraycım geçen gün dışarı çıktık çok sevdi herkes nazar değdi galiba 2 kere başını çarptık yanlışlıkla bide çay fincanı düştü üstüne ama boştu allahtan aman allah korusun bebklerimizi,senin oğlunda çok tatlı maşallah gözler filan çok şeker

bende araba koltuğu iyiki almışım daha doğrusu aldırmışım hehe.evde de arabada da çok işme yarıyor.çok fazla birşey almamıştım zaten,gerektikçe alıyorum.pişman olduğum yok yani

benim alıpta hiç kullanmadığım şimdi aklıma gelen biberon temizleme fırçası var hiç kullanmadım hala öle duruyor
onun dışında herşeyi kullandım sanırım çıtçıtlı badyler vve ayaklı pantolonlar benim de en memnun olduklarım arasında. tabi mama önlüklerini yabana atmayalım

araba koltuğu gerçekten çok işime yaradı benimde hep onda uyutuyorum,arbada da kullanıyorum çok kullanışlı
biberon fırçasınıda kullanıyorum ben chicconunkini almıştım içinden bi tane küçük fırça çıkıyo onunlada biberon emziklerini yıkıyorum rahat oluyo

eve gelince okumayı ihmal etme, ben 3 elham- 3 kulhuv- 3 tebbet okuyorum rahatlıyo oğlum. amman nazara dikkat, gerçekten çok huysuzlaşıyolar...

bu arada keşke salıncak almasaydım, hiç sevmedi oğlum, oysa ablası bayılırdı, hala da bayılıyor, oğlumdan çok kızım kullanıyor aslında.

ana kucağını boşuna almışım hiç kullanmadım
3 tane emzik aldım hiç sevmedi hiç emzik almadı
süt sağm amakinası aldım elektrkli sanki sütüm varmış gibi heves işte
burun aspiratörü işime çok yaradı
buhar makinası işime çok yaradı
çıt çıtlı badyler çok kullanışlıydılar
birde kanguru aldım daha kullanamdım

patikli pantolanlar ve bodyler benimde çok işime yaradı ve dünya kadar vardı kullanmadığım birtane bile kalmadı burun aspiratörü bir tanesinin ucu maalesef kayboldu bir tane daha yeni aldım çünkü onsuz olmazdı şimdi de oğlum çok kötü grip ve çok yardımcım oluyor, hava nemlendirici tıkalı bir burun için gayet iyi oldu tıkandığı günlerde çok işime yaradı, dr.browns biberon oğlum anne sütü aldığı için hiç işime yaramadı öylece duruyor içindeki aparatı çıkarıncada akıtıyor yani şimdi kullanma şansım da olmayacak meyve suları için o yüzden en gereksizimiz oydu, küvet için file hala kullanıyorum ve oğlumu tek başıma rahatlıkla yıkıyorum çok iyi yapmışım almakla, pudra lüzumsuz, bebe yağları süper gerekli, nuk kulpsuz emzik maalesef hiç ememedi ama wee emziklerimiz 2 tane süper yarıyor işime, araba koltuğu çok memnumum, bebek arabası çok memnunum, park yatak çok memnunum, dönence keşke alsaydım dediklerimden ama artık büyüdüğü için almak istemiyorum minik bebek oyuncakları asılanlardan onu çok oyalıyor iyiki almışım halada alıyorum sevdiklerimi, silikon kaşıklar çok işime yarıyor tavsiye ederim, salıncak uyuturken çok iyi kolaylık sağlıyor şuanda mama sandalyesine takılmış durumdayım alsam mı almasam mı diye kızımda aldım hiç işime yaramadı ablama vermiştim onun bebeği olduğunda şimdi bir tane daha alıp yine kullanamazsam yazık olur diye arada kaldım aklıma gelenler bunlar

Son düzenleme:
benim alıpta en çok pişman olduğum kanguru daha bir kere bile kullanamadım.bebek kuçukken çok dışarı çıkmadım çıktığımızdada hep arabayla çıktık taşıma koltığuna koydum yada kucağıma aldım.şimdi tam kullanacağım zaman ama şimdide hem ağırlaştı hemde kızım istemiyor 2 kere çıkarken denedim 2 sindede ağlama krizine girdi.
burun asprotöruunu iyiki almışım hergün kullanıyorum.tam 3 tane aldım doğduğundan beri chicco nunkini hiç kkullanamadım,
banyoda altına koymak için aldığım sungeri hiç kullanmadım
birsürü biberon.pudra .ve krem boşuna almışım.
birde yastıklı alt açma minderleri boşuna almışım

Son düzenleme:
pompa gereksizmiş.Allahtan öyle elektrikli filan olanlardan almadım.chicconun biberonlu elle yapılanlarından almıştım.2 kez kullandım ama biberonunu çoook kullandım.çünkü 0 aylıktan itibaren olsa da biberonlar,pompanın biberonu kadar yavaş akıtmıyordu.ilk aylarda boğulma riskini çok aza indirgemiştim o sayede,şimdi işi bitti tabi :) ana kucağını çok kullanıyorum ben.1,5 aylıkken yavaş yavaş başlamıştım kullanmaya.pot bebe ve oto koltuğu olarak da kullanılıyor.benim çok işime yaradı.emzikler,koruma kutusu,emzik askısı,yan yatırma yastığı,kanguru bunlar gereksizlermiş.daha doğrudu yan taırma yastığını sevmedii,kanguruyu da ben sevemedim :Shava nemlendirici hayat kurtarıcım.evim inanılmaz kuruydu kaloriferler yanarken.şimdi kullanmıyorum tabi.ama kış gelince gene büyük bir zevkle kullanıcam.şimdilik aklıma gelenler bunlar

kanguruyu bu saatten sonra kullanamazsın zaten. ben kızımda en son 4. ayda kullandım, ondan sonra sırt ağrısı yapıyor, bebek de istemiyor zaten akıllanmaya başlıyor.
burun aspiratörünü bnede çok kullandım ama kaybettim, yine almam lazım.
serum fizyolojikte çok çok çok iyi bişey....