Göz Makyajı iyi kaş alan yer ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

escadacollection

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
1
0
kızlar benim derdim kaşlarım. uzatıyorum 3 aydır ama güvenip bir yerlere aldıramıyorum. kadıköy sahrayıcedit veya ataşehir çevresinde önerebileceğiniz birileri var mı acaba ?

cnm kendin al bence.
sen ne kadar güzel alın desen de kaşını şu şekilde: ^^ alacaklar.
ben zamanında 3 ay uzattım bir umutla araştırıp giittim bozdular. suan avcı kaşı gibi aldılar. bir 4 ay daha bekledim yine yapay abartılı bir kaş yaptılar.
artık kendim alıyorum doğal bir şekilde ve çok mutluyum.

cnm kendin al bence.
ben zamanında 3 ay uzattım bir umutla araştırıp giittim bozdular. suan avcı kaşı gibi aldılar. bir 4 ay daha bekledim yine yapay abartılı bir kaş yaptılar.

Bence de kendin al, kendimi bildim bileli kendim alıyorum ve şu ana kadar çok memnunum kendimden :KK61:
Arkadaşlarımın başına gelenler:
- Aşırı kavisli kaş
- Adile Naşit kaşı
- Kavisi tam ortada kaş
- Orantısız kaş
- Ortası kalın yuvarlak, kenarlara doğru tek sıra halinde
- Dümdüz kaş vs.

Bir kaç denemeden sonra çözersin zaten.

Konu içeriği nedeniyle "Kaş,kirpik yapısı ve şekillendirme" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklara açalım.

bende aynı sorunu yaşıyorum ve artık kendim alıyorum en azından kendim alınca aylarca düzelsin diye beklemek gibi can sıkıcı sorunum olmuyor ama biraz dagınık bir kaşım var şekil vermekte zorlanıyorum şekil verdigim zaman boşluklar bırakıyorum ister istemez ikiside aynı olmuyor şekil verirken kalemle falan çizmek iyi bir yöntem olabilirmi belki siz nasıl dikkat ediyorsunuz?

cnm kendin al bence.

bende kendım alıyorum ama şekil verırken çok zorlanıyorum şekli istedıgım gibi olmuyor sen nasıl beceriyorsun biraz tüyo verebılırmısın benim kaş yapım dagınık ve seyrek örnek vermek gerekirse beren saatin kaş yapısına yakın o yüzden daha zor oluyor alırken:KK70:

X