Iyi botoks yapan doktoru nasil anlarim

İstanbulda akasya acıbadem Dr. Fuat yurtseven i tavsiye ederim . Kaşlarım düşmüyor . Hafif kalkıyor , çok seviyorum

marionette’ye, boyna dudak üstüne lip flip olarak ve gözaltına yapmayı biliyor mu bak bakalım biliyorsa ve yapıyorsa botoxta asmıstır. türkiyede bilen az bunları üst yüze yapıp bırakırlar genelde
Evet benim doktorumda dudak üstüne lip flip, sigara çizgilerine ve burundaki tavşan çizgilerine yapıyor, çirkin ol diyor burundaki çizgileri görmek için :) göz altına da yapıyor bunu en ünlü olanlarda da bile görmedim yaptıklarını :)

Evet benim doktorumda dudak üstüne lip flip, sigara çizgilerine ve burundaki tavşan çizgilerine yapıyor, çirkin ol diyor burundaki çizgileri görmek için :) göz altına da yapıyor bunu en ünlü olanlarda da bile görmedim yaptıklarını :)
Sizin doktor kimdi acaba :)?

Sizin doktor kim gelip yaptırayım:)

X