Iyi botoks yapan doktoru nasil anlarim

meafee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2023
46
13
29
Merhaba arkadaslar, doktorun iyi botoks yaptigini nerden anlarim. Video ve resimleri mevcut ama bana yeterli degil.

Migren ve maseter botoksu istiyorum. Doktorun iyi oldugunu nerden anlarim? Doktorum celal bayar üniversitesinde okumus. 2007 yilinda bitirmis.

Siz nerden anliyorsunuz? Cok az yorumlari var internette, olanlarda iyi. Sans eseri mi gidiyorsunuz?

Merhaba arkadaslar, doktorun iyi botoks yaptigini nerden anlarim. Video ve resimleri mevcut ama bana yeterli degil.

Migren ve maseter botoksu istiyorum. Doktorun iyi oldugunu nerden anlarim? Doktorum celal bayar üniversitesinde okumus. 2007 yilinda bitirmis.

Siz nerden anliyorsunuz? Cok az yorumlari var internette, olanlarda iyi. Sans eseri mi gidiyorsunuz?
Tavsiye uzerine gitmeye özen gösteriyorum. Instagram da popoluerse güvenmiyorum. Cok fazla övgü mesajlari varsa şüpheleniyorum :KK66:

İstanbuldaysan Deniz Matarcı Çevik.
Benim şakasız 10 sene boğuştuğum baş ağrılarımı yok etti.
Şimdi sadece senede iki sefer botox yaptırıyorum ve rahatım.

Bu arada doktor hanimin sayfasina baktim ilk cikan sey migren botoksu. Çok teşekkür ediyorum 💖

Evet gerçekten ben 10 sene kabus gibi çektim.
Şimdi sırf onun için istanbula gidiyorum tedaviye.
Gerçekten her konuda bilgili ve tatlı bi kadın.
Öyle para odaklıda değil. Nekadar gerekiyorsa okadar yapıyor. Kan vs verincede neresi daha uygunsa orda ver vs diyor.
Tabi son karar senin ama pişman olmassın.

Yani isimi daha da zorlastiriyorsunuz ama böyle olmuyor efenim :KK70: biz kime güvenicez
Özür dilerim zorlastirdigim icin ams tecrubelerim bu yönde. Ben yeni yaptırdım 3 bölge. Bu dediklerimdem yola cikarak buraya ikinci yaptirmam. İlki baby botoksdu. Bu defa tam yaptirdim. En sevmedigim sekilde sanki kaşlarım biraz kavisli oldu. Umarim rötuş yaptirdigimda duzelme şansı olur ve daha fazla kalkmaz. Benim tecrubemde yetersizmis meğer :KK66: bana sans dile daha fazla kalkmasin. Sevgiler

Özür dilerim zorlastirdigim icin ams tecrubelerim bu yönde. Ben yeni yaptırdım 3 bölge. Bu dediklerimdem yola cikarak buraya ikinci yaptirmam. İlki baby botoksdu. Bu defa tam yaptirdim. En sevmedigim sekilde sanki kaşlarım biraz kavisli oldu. Umarim rötuş yaptirdigimda duzelme şansı olur ve daha fazla kalkmaz. Benim tecrubemde yetersizmis meğer :KK66: bana sans dile daha fazla kalkmasin. Sevgiler
Siz nerde yaptirdiniz acaba?

Umatim kalkmaz :) ve istedigin gibi olur

marionette’ye, boyna dudak üstüne lip flip olarak ve gözaltına yapmayı biliyor mu bak bakalım biliyorsa ve yapıyorsa botoxta asmıstır. türkiyede bilen az bunları üst yüze yapıp bırakırlar genelde

İstedigim gibi oldu. E cok beğendim. Cok sağol.
Siz migren icin botoxdan mi bahsediyorsunuz? Estetik botox da yaptirdiniz mi?
Merhaba, ben de basagrilarim icin cok arastirdim, Bana migren, TMJ, vestibular migren, gerginlige bagli bas agrisi, kume tip bas agrisi bir suru teshis konuldu. Ilk massater botoxumu 14 yil once yatirdim, ve ilk defa agrilarim hafifledi. Cok da hayal kirikligina ugradim maalesef. Botox'un hicbir ise yaramadigi da oldu, aylarca gulemedigim de. Estetik botoxda da kasim cok kalkti yada cok dusuk de oldu.

Siz migren icin botoxdan mi bahsediyorsunuz? Estetik botox da yaptirdiniz mi?
Merhaba, ben de basagrilarim icin cok arastirdim, Bana migren, TMJ, vestibular migren, gerginlige bagli bas agrisi, kume tip bas agrisi bir suru teshis konuldu. Ilk massater botoxumu 14 yil once yatirdim, ve ilk defa agrilarim hafifledi. Cok da hayal kirikligina ugradim maalesef. Botox'un hicbir ise yaramadigi da oldu, aylarca gulemedigim de. Estetik botoxda da kasim cok kalkti yada cok dusuk de oldu.
Ben estetik botoks yaptirdim. Kendi kaşlarım cok düşük benim. Botoksla istediğim gibi oldu. Çok kalkmadi ama düşük değil artik

X