itiraff : ilk öpüşme (masum bi konu:))

ben 19 yasindayken esimle ilk defa öpüsmüstük, hatta ben hic bisey yapmadim yapamadim o yanaktan öperken birden dudaga gecince bende saskinliktan bisey yapamadim :KK1::KK1::KK1: sonradan dank etti ve kendimi cektim ne yapiyorsun dedim hiiic dedi ve yürüdük yine el ele :KK52::KK52:

ay şimdi bir düşündüm de ben hatırlamıyorum:44::44::44: yanı hatırlamıyorum derken ilk sevgılım 16 yasındayken olmuştu..zorlaa ark baskısı ile sanıırm o zamandı.ama bi düşüneyım bakım.....:44::44::44:aklıma gelmedi valla..aman gelmesınde zaten ...

bizim iki sene çıkmamızın ardından tam hiç kimsenin olmadığı cafeden çıkarken bi kere öpücem demişti zorla razı etmişti beni :) dudağıma dokunur dokunmaz tamam deyip kendimi çekmiştim :) iki senedir bunun için mi bekliyorum ya deyip mızmızlanmıştı :) şimdi evliyiz ve hala o güne çoook gülüyoruz :KK70:

hatırladıkça gülesim geliyor ya

hayatımın ilki esimle sözlüyken olmuştu ve 23 yaşındaydım

çadır cafe tarzı bir yere götürmüştü ve gazoz içiyorduk

sonra kulağıma gzl sözler fısıldamaya başladı

benim de yapmamı istemişti sonra bir baktım yüzünü çevirmeye başladı

naptığını anlayana kadar yapışmıştı bile bana :KK1:

kafamı yatırdım, gözümü kapadım, çünkü napacağımı bilmiyordum

dedim hata yapmaktansa o yapsın bildiğini

öperken de sadece -vay çakal vay! demek hepsi bunun içindi, aceba daha ne kadar sürer? diye düşünmüştüm

eve gelince de -öpüşme dedikleri bu muymuş yani? demiştim

ama artık öyle demiyorum tabi :KK1:

o sersemlikle de gazozları ödemeden çıkıp gitmişiz

Son düzenleme:
herşeyimi ilk eşimle yaşadım nişanlıyken ilk öpücüğümüz sinemada olmuştu salonda kimse yoktu nrdeyse bizden başka 3 kişimi ne vardı onlarda önlerdeydiler rahattık o yüzden öpüşürken dişleriimiz birbirine çarpmıştı çok tuhaftı bu hep böylemiolcak diye düşünmüştüm ama şimdi hiç öyle olmuyo :KK1: filmde kimsin sendi ama filme dair bişey hatırlamıyoruz ikimizde :KK1:

herşeyimi ilk eşimle yaşadım nişanlıyken ilk öpücüğümüz sinemada olmuştu salonda kimse yoktu nrdeyse bizden başka 3 kişimi ne vardı onlarda önlerdeydiler rahattık o yüzden öpüşürken dişleriimiz birbirine çarpmıştı çok tuhaftı bu hep böylemiolcak diye düşünmüştüm ama şimdi hiç öyle olmuyo :KK1: filmde kimsin sendi ama filme dair bişey hatırlamıyoruz ikimizde :KK1:

...........:KK1::KK1:

19 yaşındaydım liseden beri çıktığım biri vardı . Mezun olmuşuz,ben üniye gidiyorum o çalışıyor. Buluştuk oturuyoruz bir anda hoooop öptü. Sonra gözlerime bakıp çok seviyorum seni demişti. Sarılmıştık. :) Gençlik işte.. Aşkımızın sonu vahim yanlız :KK70:

22 yasındayım ve kuran kursunda calısıyor dum hic bir zman sıcak bakmıyorum sevgili bilmem ne esımle tanıstım telefon ile 15 gun gorustuk 25 gun sonra geldi ilk günümüzde evlenme teklif etti. Kabul ettim ve apartmanda aniden öptü ben sok. Gözlerim dısına cıktı resmen ne yapıyorsun diye. Konusmadan eve kactım. Cok utanmıstım simdi diyor ıykı öpmüşüm:KK48:

X