İtalya'da Balayımız (Resimli)

Teşekkür ederim , bu ay içinde birkaç ülke daha gezdim.Balayında italyanın kuzeyini gezmiştim şimdi güneyinide görme fırsatım oldu. Kuzeyi tarih güneyi deniz kokan bir ülke, sahil kasabaları muhteşem. Eğer vakit varsa programa birkaç güney şehride ekleyin derim :)

Belki biz de sizin gibi ikinci sefere falan oyle yapariz, hele sahil kasabalari vs o kadar guzelse yazin gitmeyi cok isterim Hava soguk olacak diye daha cok gormeyi cok istedigimiz tarihi yerler gezisi gibi olacak bizimki, Dan Brown kitaplari okuya okuya o katedraller, yapilar vs icime isledi, bir Vatikan havasi solumak ihtiyaci olustu icimde Umarim ileride de firsat olur da sizin gibi biz de guneyini gezeriz :)

Bizde ekim sonu gitmiştik şansımıza hava çok güzeldi yağmura soğuğa denk gelmedik pek :) benim için yemek çok sorun olmuştu domuz etinden tiksinip aç kaldık, salamlı sosili hiçbirşey yemeyin dana yazanlar bile %60 dana %30 domuz gibi karışık çıkabiliyor. Ana caddeler yerine ara sokaklardaki restoranlar hem lezzet hem fiyat olarak daha uygun. Pizzada da özellikle taş fırınları varmı öğrenin donmuş pizzalar güzel değil :) inşallah çok güzel geçer tatiliniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…