İsyeri-İnsanlar

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar şimdi ben sizin bir durumda nasıl davranacağınızı öğrenmek istiyorum... Bu benim kafamı uzun zamandan beri kurcalayan bir konu...

İşyerine ilk girdiğimde beni başka bir departmana verdiler... Orada o zamanlar gerçekten "iyi" ve "dost" olduklarını düşündüğüm birkaç bayanla samimi olmaya başladım... Hatta içlerinden biri, bebek sahibi olmak istemesine rağmen sürekli bu konuda sağlık sorunu ve acı yaşıyordu... Ben de elimden geldiğince onun yanında olmaya çalışıyordum...

Bir süre sonra arkamdan dalga geçtiklerini farkettim. Hatta yoğun sağlık sorunları yaşayan bayan, benim için "üfürükçü" ve "bana nazar değdiriyor" diyebilecek kadar iki yüzlü ve benim samimiyetimi haketmeyecek bir insanmış...

Ben bunları farkedince bu insanlarla görüşmeyi kestim ve başka bir birime geçtim... Her türlü ilişkimi kestim...

Şimdi sorunum şu: O sağlık sorunları yaşayan bayan da KK da ve her türlü bilgisini farklı kaydetmesine rağmen ben onun kim olduğunu biliyorum... Artık yönetim onun bilgilerinin farklı olduğunu biliyor mu bilmiyorum ama bu kişi önceden yazdığım bir mesaja üfürükten bir nedenle bir hafta ceza almamı sağladı...

Şimdi sizce ben de sanal alemde bile beni çekemeyen bu hatunla uğraşayım mı? Yoksa allaha mı havale edeyim? Bazen bu kadar değmeyecek bir insana bu kadar değer verip herşeyimi anlattığım için kendimi çok incinmiş ve kullanılmış hissediyorum... Sizce bu konuda bu kadar kazık yememe rağmen içime atmaya devam mı edeyim yoksa ben de uğraşayım mı?

O arkadaş,sizin burada olduğunuzu biliyor,o da burada olduğuna göre,herhalde gelir birazdan..:nazar:
Gümbürtü var galiba yine..:tomato:

Siz birbirinizin nicklerini biliyormuydunuz? Sorununu pek anlayamadım açıkçası.

hem KK dan hem işyerinden mi arkadaşın bu kişi :sm_confused:

O kişi burada olduğumu bilmiyordu...

Ama özel hayatımda yaşadığım bazı sorunları burada paylaştığım için, ve aynı sorunu başka birinin yaşaması ve benimle aynı özelliklere sahip olması neredeyse imkansız olduğu için benim kim olduğumu tahmin etti bence...

Ben de onun kim olduğunu önceden beri biliyordum, bana hiç söylememiş olmasına rağmen bilgisayarında görmüştüm...

Ve bir topiğime ceza almama "kişiselleştirme" maddesine karşı gelerek neden olmasına rağmen ben sustum...

Bu topiği de artık "eleştiri" olarak anlamalı bence, çünkü buna da ceza alırsam, bir daha bu siteye uğramayı düşünmüyorum...

Bilgilerini yanlış yazdığı için ceza alacağını sanmıyorum...
Burada bir çok kişinin bilgileri doğru değil zaten...sengözlerimebaksanab
Misal ben İstanbul' da ikamet ediyorum ama yaşadığım yer olarak memleketimi yazdım...:nazar:

Son düzenleme:
o seni sende onu biliyormusun kk bence kazenle görüşüp nick ismini değiştir bu kadar uzatmaya değmez

Belki nickimi değiştirmekle burada sorunu çözmüş olacağım. Ama yine kaçmış olacağım... Bana hissettirdikleri acıyı onlara söyleyebilmeyi çok isterdim.

Düşünsenize işe yeni başlamışsınız, "dost" olarak görüyorsunuz bazı insanları... Ama bu insanlar sizin onları dost bilip anlattığınız zorlukları eğlence gibi görüyorlar...

Beni çok yıpratmıştı bu durum... Şu anda yüzlerini çok nadir görüyorum... Ama birçok şey içimde...

tamam yaz o zaman sana hıssettırdıklerı acıları
hıc degılse rahatlamıs olursun
bırak okusunlar nolcak sankıı
gelıp sana hesapmı sorucaklar

Onlar içinde huzursuzluk yaratmaya değerler mi bunu düşün.

Değmez diyorsan at kafandan gitsin.

Allah'a havale et,yıpratma kendini değmeyecek insanlar için.

Hayat ne kadar güzel,ne üzüyorsun ki kendini.

Dün galiba Gülsüm Sultan başka bir konuda demişti ama buraya da çok uygun,ben söylemiş olayım bugün de:

"ıyilerin intikamı affetmektir."

Üzülme canım:teselli:

hiç bence uğraşma bırak boşver uğraştıkça üstüne sıçrar bu tipler, bunlara acılarını anlatsan da bunlar onunla da dalga geçerler,nickini deiştirmek iyi fikir bencede.bırak Allahından bulsun,naparsa yapsın.

bence karşılıklı bu meselinize çözmeye çalış yoksa sen burada ne kadar yazarsan yaz senin içinde yine kırık kalp parçaları kalacak emin ol sen kendini iyi bir şekilde karşındaki kişiye ifade edersen huzurlu olacaksın

Onlar içinde huzursuzluk yaratmaya değerler mi bunu düşün.

Değmez diyorsan at kafandan gitsin.

Allah'a havale et,yıpratma kendini değmeyecek insanlar için.

Hayat ne kadar güzel,ne üzüyorsun ki kendini.

Dün galiba Gülsüm Sultan başka bir konuda demişti ama buraya da çok uygun,ben söylemiş olayım bugün de:

"İyilerin intikamı affetmektir."

Üzülme canım:teselli:

Çok teşekkür ederim Epaq.a.s
Bu gerçekten muhteşem bir söz...
Haklısın, onları Allah'a havale etmeliyim...

Evet takma kafana boşver ne hali varsa görsün.

Kim oldugunu biliyorsan,ona hissettiklerinigidip ozelden soyleyebilirsin
mesaj atabilirsin madem ki buradaymis kendisi

ben iki yuzlu insanlardan nefret ederim...yokmu sanki çevremizde ? dolu mubarek!

böyle insanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur..bir insan ne yaparsa yapsın ne derse desin önce kendine eder..uğraşsanız ne olacakki..sizin başınız ağrıyacak..en iyisi umursamamak bence..

X