İsveç diyetiyle kilo veriyorum

Ekin98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
11
6
Kızlar ben İsveç diyetine başladım dün ama 6-7 günlük yapacağım 165 boy 62 kiloydum çok fazlalığım yok ama kendimi çok şiş hissediyorum hep 56 57 kiloydum amacım o kilolara düşüp bırakmak. Buraya da motivasyon olsun diye yazıyorum

Dün bitti (Uydum diyete sadece ekstra yeşil çay ve az kuruyemiş yedim badem fındık vs + Bol bol su içiyorum)
Başlangıç kilom 62
Bugün tartıldım 59.5

Sanırım tüm ödem ve şişkinliği atmışım

Ama her gün tartılmak konusunda kararsızım. Çünkü adet olacağım yakında. Tartıya farklı yansıcak ve moralim bozulacak. Yine de tartılıp buraya yazayım mı?

Şans dileyin. Motivasyonum çok yüksek

Son düzenleme:
İyi şanslar…
Adet süresince tartılmak doğru değil bitiminden sonra tartıl yaz aşko

2.gün bitti. Diyete harfiyen uyuyorum. Açlık konusunda biraz zorlanıyorum açıkçası. Özellikle akşam saat 8 den sonra midem gurul gurul Ben de akşamları psikolojik olarak rahatlayayım diye şekersiz çay/yeşil çay/kahve filan yapıyorum ekstradan ama buna kaçamak pek denemez bence. Ama sonuçlar çok güzel regl iken tartılmama rağmen;

Başlangıç kilom 62
1.gün 59.5
2.gün 58.7

800 gram gitmiş

3.gün bitti. Dün öğlen ve akşam yemeğine uydum ama akşam ablamın doğum günüydü o yüzden pasta yedim 1 dilim. Tam uyamadım yani

Başlangıç kilom 62
1.gün 59.5
2.gün 58.7
3.gün 59.5

Bugün adetimin 2.günü.. adetimden dolayı fazla çıktığımı düşünüyorum eğer 1 günde 1 kilo almadıysam

Neyse moral bozmak yok tam gaz devam

4.gün bitti. Diyete uydum ama akşam yemeği sadece portakal suyuydu onun yerine ton balıklı salata yedim.

Başlangıç kilom 62
1.gün 59.5
2.gün 58.7
3.gün 59.5
4.gün 58.4

300 gram daha gitmiş Hala adetim onun etkisinin olduğunu düşünüyorum. Cumartesi tam kilom netleşecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…