İstmoseli olanlar

Dr. Mehmet Musa Aslan var bu konuda çok iyi istmoselden. Hastanem yanımda uygulaması ile yardımcı oluyor çok ilgili bir Dr. Sorusu olan danışabilir

Bende 3 ay önce acik istmosel ameliyatı oldum .Malesef tamir olmadığını öğrendim.Baska Dr yeniden operasyon öneriyor.2.2cm benim istmoselim.Yumurtlama döneminde kahverengi lekelenmeler yaşıyorum.Durum bu kizlar.Histeroskopi ve laporaskopi olup gebe kalanlar var.Hayirlisi dinlenme surecindeyim
Daha once konusmustuk seninle cok uzuldum tamir olmamasina rabbim en kisa zamanda şifani versin bende sali gunu godecegim prof.istmesol icin bakalim ne diyecek

Merhaba ben de var istmosel 5,3 cm olcmuslerdi bir doktora gittim ameliyat olmadan olmaz mutlaka ameliy dedi başka bir prof a gittim hamile kalmaya bak sen soru. Olacak gibi görünmüyor baska 2 doktora daha gittim ikiside doğal yolla gebe kalmayı dene dediler bir kızım var 6 yaşında bu araştırmaları yaaprken araya pandemi girdi bir buçuk senedir deniyorduk doğal yolla olmuyordu tam tüp bebek merkezi araştırmaya başlamışken hamile olduğumu öğrendim hep hayırlısı indiliyorum.Allah tan 15. Haftafayim Allah nasip ederse Oğlum olacak Doktor şimdilik risk olmadığını ama sorun giselisirse nasıl hissedecegimle ilgili bilgi verdi Allah isteyen herkese nasip etsin

Merhaba ben de var istmosel 5,3 cm olcmuslerdi bir doktora gittim ameliyat olmadan olmaz mutlaka ameliy dedi başka bir prof a gittim hamile kalmaya bak sen soru. Olacak gibi görünmüyor baska 2 doktora daha gittim ikiside doğal yolla gebe kalmayı dene dediler bir kızım var 6 yaşında bu araştırmaları yaaprken araya pandemi girdi bir buçuk senedir deniyorduk doğal yolla olmuyordu tam tüp bebek merkezi araştırmaya başlamışken hamile olduğumu öğrendim hep hayırlısı indiliyorum.Allah tan 15. Haftafayim Allah nasip ederse Oğlum olacak Doktor şimdilik risk olmadığını ama sorun giselisirse nasıl hissedecegimle ilgili bilgi verdi Allah isteyen herkese nasip etsin
Harika tebrik ederim

Adet sonu derken tam bitmiş miydi adetin benim 12 13 gün devam ediyo ovulasyon bitince akıntıda bitiyo. Rahim kalınlığı dediğim adet olacağın hafta mesela o zaman mı sıvı görüldü
Evet tam bitmiş oluyor cnm adetten 1 hafta önce goruldu hep

Evet tam bitmiş oluyor cnm adetten 1 hafta önce goruldu hep
E nerden geliyo ki bu sıvı acaba. Bnmde rahim filminde istmosel çok kötü görünmüyor dedi Cevat hocaylada görüştüm ben echomarda sıkıntı yok sıvı da yok dedi. Sıvı hsgde de çıkabiliyomuş çünkü

E nerden geliyo ki bu sıvı acaba. Bnmde rahim filminde istmosel çok kötü görünmüyor dedi Cevat hocaylada görüştüm ben echomarda sıkıntı yok sıvı da yok dedi. Sıvı hsgde de çıkabiliyomuş çünkü
Hic anlamadım kuzum nerden geliyor yücel karamana gitmeyi düşünüyorum film çekilince

X