İstiklal Marşı

o adamı tüm içtenliğimle takdir ediyorum.İşte İstiklal Marşımız'a gösterilen en büyük saygılardan biri.

Bu bayrak altında bu topraklarda yaşayıpta İstiklal marşımızı okuyamayan insanlara kapak olsun.Yürekten tebrik ve teşekkür ediyorum.

tuylerım dıken dıken oldu arkadasım paylasımın ıcın cok tesekkurler

bende mıchael sauser.e mılletımıze bayragımıza ve marsımıza duydugu saygıdan dolayı tesekkur edıyorum ne acıdır kı bu bızım vatandaslarımzı bıle bukadar sahıp cıkmıyor marslarına...

hem takdir hem teşekkür ediyorum..

yazarlarımız ve sözde aydınlarımız ülkemize ve Atatürk'e hakaret ederken, bizim dışımızdan böyle birinin bunları söylemesi hem gurur verici hem de bazı şeyleri düşündürmesi bakımından oldukça anlamlı..

"...yalnız Türk Ulusal Marşı ayakta dinlenir, kalkmanızı rica ediyorum." bu cümleyi okurken boğazıma bişeyler düğümlendi. Rabbim'e beni böyle yüce bi Milletten yarattığı için sonsuz şükürler olsun. paylaşım için "dünya"ya da teşekkürler.

Gurur Duymamak,takdir ve teşekkür etmemek mümkün değil.

brawo adama helal olsun vallahi çok taktir ettim

valla helal olsun belki bizim ülkemizde bile istiklal marsımıza bu denli saygı duymayan insanlar var ben bir ülkenin marsını ayakta dinleyeni ayakta alkıslarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…