İstihare namazı

ml1kd2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
50
2
19
İstihare kılan varmı evlilik hakkında ve kıldıktan sonra rüya mı görülüyor yoksa hayırlıysa veya hayırlı değilse hissedebiliyomusunuz

İstihare kılan varmı evlilik hakkında ve kıldıktan sonra rüya mı görülüyor yoksa hayırlıysa veya hayırlı değilse hissedebiliyomusunuz
Hiç kılmadım. Eşim benim için kılmış ve direk rüya olarak görmüş. Eşimi hiç tanımıyordum ama o beni biz küçükken kiracılarıymışız alt katında oturuyormuşuz ordan tanıyormuş. Aynı mahallenin farklı yerlerinde büyümüşüz. Kendisi mütteahit ve bizim evin yan tarafında bur bina yaparken annesi beni önermiş. Eşim de çok kızmış annesine demiş ki ben kendimden 6 yaş küçük biriyle hayatta evlenmem. Ben de o zamanlar liseye gidiyordum. Okula gelip giderken alına düşmüşüm ve istihareye yatmış. Rüyayı tam anlatmam doğru olmaz ama kısacası bir sonbahar vakti bizim evin karşısında bir evin temelini atarken evli olduğumuza dair bir şey görmüş. Yaşım küçük diye açılamamış bana 😊 facebooktan fake bir hesaptan olan biteni anlatip hesabi ben cevap yazamadan dondurmuş. O zaman okudum ds delinin birj sandım 😆 Sorna ben üniversiteyi kazandıgım zaman işte bir şekilde bir araya geldik ve şuan ben 24 o 30 yaşında 2 yıllık evliyiz 😊(Sonbaharda evimizin karşısında yeni bir bina yaptığı vakit evlendik)

İstiarede renkler yorumlanıyor. Hıı inanıp inanmamak size kalmış. İstiarede olumlu çıktı diye bir yola girilir mi tartışılır.

Hiç kılmadım. Eşim benim için kılmış ve direk rüya olarak görmüş. Eşimi hiç tanımıyordum ama o beni biz küçükken kiracılarıymışız alt katında oturuyormuşuz ordan tanıyormuş. Aynı mahallenin farklı yerlerinde büyümüşüz. Kendisi mütteahit ve bizim evin yan tarafında bur bina yaparken annesi beni önermiş. Eşim de çok kızmış annesine demiş ki ben kendimden 6 yaş küçük biriyle hayatta evlenmem. Ben de o zamanlar liseye gidiyordum. Okula gelip giderken alına düşmüşüm ve istihareye yatmış. Rüyayı tam anlatmam doğru olmaz ama kısacası bir sonbahar vakti bizim evin karşısında bir evin temelini atarken evli olduğumuza dair bir şey görmüş. Yaşım küçük diye açılamamış bana 😊 facebooktan fake bir hesaptan olan biteni anlatip hesabi ben cevap yazamadan dondurmuş. O zaman okudum ds delinin birj sandım 😆 Sorna ben üniversiteyi kazandıgım zaman işte bir şekilde bir araya geldik ve şuan ben 24 o 30 yaşında 2 yıllık evliyiz 😊(Sonbaharda evimizin karşısında yeni bir bina yaptığı vakit evlendik)
Oha aşırı iyi olay böyle hikayeler dinlemeye bayılırım 😂😂mutluluklar 🧿💖😂

Benim bi arkadaşım namaz olarak değil de meyve kabuğunu hiç kesmeden soyup yastığın altına koymuş ve yanına da bir anahtar koyup öyle yatmış abdestli bir şekilde. Erkek arkadaşıyla o dönem sürekli ayrıl barış ilişkileri vardı bunalıma girince ya tamam ya devam deyip istihareye yatmıştı. Evleneceği kişinin o olup olmadığını görmek için. Sonra Rüyasında erkek arkadaşını görmüş. Şuan evli ve iki çocuklular 🥲

İstihare de bazı hocalar rüya olayı yok, içine ne doğduysa o diyolar asıl mesele hayırlı ise gönlünün huzurlu olması

İstihare bir işe başvurmadan önce o iş benim hakkımda hayırlı mı değil mi diye öğrenmektir. Normalde renklerle anlaşılır derdi eskiler ama ben araştırdım. İstihareden önce istişare yapılır yani fikrine önem verdiğiniz insanlarla bir oturur konuşursunuz artı eksi. Sonra istihareye yatarsınız. İşte duası namazı vb. Yattıktan sonra da kimseyle konuşmazsınız. Uyandığınızda rüyayı yorumlamaktan ziyade hissiniz önemlidir. Bunaldınız mı kötü mü hissediyorsunuz o işe karşı kalbiniz soğudu mu vb. Ya da bi heyecan bi mutluluk vb. Eğer tam anlayamıyorsanız birkaç kez daha yatılıyor sanırım. Sayısını unuttum. Ben bunları araştırmıştım istersen sen de araştırabilirsin. Hskkında hayırlısı olsun.

X