İstediğinizi yemediğinizde Sütünüz azalıyor mu

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
229
44
31
Canınız birşey çektiği vakit yemediğinizde sütünüzde azalma oluyor mu . Efsane mi yoksa bu. Bebeğimin süt alarjisi var ve haliyle çok fazla birşey yiyemiyorum zaman zaman da sütüm azalıyor sebebi bu olabilir mi

Benım bebeğim 3 aylık bizde sütü tolere edemiyoruz alerji tanısı konmadi ama 1 aydır süt ve süt ürünlerini kestim miss gibi ağlamadan büyüyor şükürler olsun canım bişey çektiğinde o yaşadıklarımızı düşünüyorum ve hemencik canım istemeyiveriyor sütümde azalmıyor bence o bir efsane

Sizin adınıza sevindim ben aylardır sütlü herşeyden uzak duruyorum ama bebeğim hâlâ aynı neye alarjisi oldugu net tanı konmadı ama süt ve yumurta üzerinde duruluyo

Bir gün boyunca sadece aynı besinle beslenin bence bazı bebeklerin anne sütüne alerjisi bile olabiliyormuş

Bence bu hurafe ya öyle yaparsanız bin kilo olur insan çok canınız bir şey çekerse tabi yiyinde abartmayın bence :)

Öyle midir benim sütüme olabilir mi . Ben kendim öyle düşünmüştüm başlarda bilemediydim. Doktords böyle birşey olsa bahseder heralde diye düşünmüştüm
Evet bu şekilde acil doktorundan duydum ben. Ek gıdaya geçen bebeklerdeki gibi rutin oluşturun kendinize 3 gün kuralını uygulayın neye alerjisi var çıkae ortaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…