İşte Sünnet Düğünümüz

:1shok: :1shok: :1shok:
hayatımda ilk kez böyle bir sünnet düğünü gördüm.
sözün bittiği yer desem yeridir. helal olsun size. böyle bir organizasyon, böyle güzellik....
delikanlıda süper yakışıklı olacak maşallah. sanki bir rüyadan alınmış kareler gibi resimler.
gerçektende gurur tablosu. hayatınız daima böyle güzelliklerle dolsun inşallah. a.s.

küçük prens gibi olmuş beyimiz..çok güzel gözüküyor sünnet düğününüz...damat olduğu günleri de gösterir rabbim inşallah...bu arada sizde süper gözüküyorsunuz...
Çok teşekkür ederim cnm.Küçük prens bugün feci bir şekilde karne heyecanı yaşıyor bu akşam onu zapdedebilene aşk olsun.İyi dileklerin içinde ayrıca tşk ederim. a.s.
Doğamız ne güzelde harmandalı oynarmış,Egeli belli..Ailecek mutluluğunuz resimlere yansımış,Allahım Tüm isteyenlere bu mutlu günü nasip etsin.Ablam her şey gönlünüzce olsun
Adaşım Rabbim isteyen herkeze nasip etsin.Çok teşekkür ederim.Hala düğün salonun önünden geçiyoruz diyorki"annecim bir kezmi sünnet düğünü yapılıyor?" düşünün yani yok diyorum eh tamam ozaman evlenince burayı tutalım yine herkez gelsin diyor alem benim oğlum çok mutluydu haklı birtanem:1hug:Çok teşekkürler adaşım .Çok öperima.s.

Canoşum Allah razı olsun bu negüzel bir msj böyle:1hugelikanlı felaket bu aralar rapçimi olayım rockçumu düşünüp duruyor.Banada görev verdi meşhur olması için kameraya çekecekmişim yayınlayacakmışım yaptıklarını kaydirigubbakcemile3Hiç kırmıyorum hevesini tamam annecim diyorum sen hele şu sınıfı bitir bak ben araştırıyorum.Gerçektende bakıyorum içinde kalmasın kaydirigubbakcemile5
Güzel dileklerin dönsün dolaşsın seni bulsun inşallah canım.Rabbim hep böyle güzel günler getirsin önünüze.
Ben oğlumada eşimede çok teşekkür ediyorum.İyiki hayatımdalar,iyiki ömrüm onlarla geçiyor ve Allaha yalvarıyorum hepte yanımda olsunlar.Çok öperim canım senide.a.s.a.s.

delikanlı repçimi olur, rakçımı bilmem ama göz kamaştırıcı bir çocuk. Allah nazarlardan korusun, uzun ömürler versin. çok özel ve güzel bir hayatı olacak inşallah. 11 aylık erkek bebeğim var. dün akşam eşime sünnet düğününüzü gösterdim. ufkumuzu açtın canım. oğlumuza elimizden geldiğince güzel bir düğün yapmaya kararlıyız. inşallah o günleri bizde buradan paylaşırız. zerafetini, güzelliğini ve yaratıcılığını örnek aldım. o harika kareleri paylaştığın için teşekkürler güzel arkadaşım. a.s.

Ahhh yerim ben onu Allahım nazarlardan korusun inşallah.Canımm öp benim için nolursun.Rabbim yavrunada uzun ömürler nasip etsin,sağlıklı,huzurlu,mutlu sizlerle geçireceği upuzun bir ömrü olsun inşallah:Saruboceq::Saruboceq:
Canım o günleri inşallah hepbirlikte görürüz elimden geleni yaparım bende sizler için.Yardımcı olabiliyorsam ve dahada fazla olursam ne mutlu bana:asigim:
Bu karelerde paylaşamadığım daha çok fotoğraf var çocuklar için yaptığımız çok gösteri var.Allah o günleri göstersin hepsini anlatırım senin tatlı yavrunada anlı şanlı bir düğün yaparız.Eğer olmazsakta buralarda dilerimki Rabbimden gönlünden geçen herşey sizlerin olsun.
Çok öperim canım çok.Unutma öp onuda benim ve oğlum için olurmu.Biz karne almaya gidiyoruz ablası birazdan:hooray::1hug:a.s.

hadi bakalım güzel karne haberlerini de bekliyoruz. öpüldünüz.

Karnemizin güzel olacağını biliyordum ablasıda bukadar gurur duyduracağını bilmiyordum.Oğluşum şuan oyun oynuyor herşeyi hakketti:asigim:İnşallah bütün ömrü boyunca böyle büyük başarılarla evimize neşe saçar.Darısı senin minik yavrunun başına inşl. Büyüsünde başarılarıyla evinize renk getirsin inşl. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…