İşte Sünnet Düğünümüz

ayyy peri masalları gibii olmuşşş bir harika çıkmışsınn nazlımmmm maşallahhhhh

ayyy peri masalları gibii olmuşşş bir harika çıkmışsınn nazlımmmm maşallahhhhh

Oyy Oyy Gözekimizde geldi yaşasınnn yeniden hepberaber birlikteyiz nasıl mutlu oldum şimdi anlatamam :sm_cool:Canımm hoşgeldin çok teşekkür ederim hihoyyyta.s.

Allah mürüvvetinide göstersin, en kötü gününüz böyle geçsin. maşallah , nazarlardan esirgesin rabbim. çok hoş olmuşsunuz...a.s.

Aminnn canım hepimizin en kötü günleri böyle olsun inşallah..Sizlere ne desem az her şekilde yanımdasınız ciddi anlamda çok çok güzel arkadaşlarım dostlarım var benim burada Allahım hiç birinizi eksik etmesin benden..:enbuyukkk::1hug::asigim:

ayyy çok hoş valla sünnet çocuğundan çok sen dikkat çekiyosun orda.:) prenses gibi olmuşsun. çok güzel bi ailesiniz Allah mutluluğunuzu bozmasın.

ayyy çok hoş valla sünnet çocuğundan çok sen dikkat çekiyosun orda.:) prenses gibi olmuşsun. çok güzel bi ailesiniz Allah mutluluğunuzu bozmasın.

:eek::eek:Allah razı olsun canım Şeniz..Hepimizin yuvasını Allahım korusun huzur mutluluk eksik etmesin..

Geçmişi okuduğumda eski gelinliğinmi diye sorulmuş..Hayır değildi aylarca nasıl bir değişiklik yapabilirim diye düşündüm ne normal bir gelinliğe benzesin nede düz bir abiye..Zaten gelen konuklar okadar şıkki bir şekilde değişiklik yaratmak şarttı..Bunuda yapan modacımız oldu azcık hayalime yakın oynadım üzerinde pamuk prensesin kıyafeti konsept seçince kolları modeli ona uygun sonrası tamamen Zeynep Acarın eseridir..Kendisinede buradan çok teşekkür ederim:lepi:a.s.

çok güzel sünnet düğünü yapmışsın allah düğününüde nasip etsin........
allahım banada oğluşlarımın sünnetini yapmayı nasip etsin.............

çok güzel bir düğün yapmışsın düğününüde allah nasip etsin........
allahım banada oğluşlarımın sünnetini yapmayı nasip etsin.............

Aminn nasip etsin canım..Öyle güzel bir gün öyle büyük bir onurki anlatamam..Düşünün bundan birkaç yıl öncesi ben asla düğün yapmam diyenlerdendim son 1 yıl sadece bu günün hayali için uğraştım tek tek herşeye tüm detaylara emek verdim..Herkezin gözleri ışıldı ışıldı işte benim için en önemliside buydu..Ailem konuklarım ......bana eşime oğluma söyledikleri sözler ömrüme ömür kattı aynı şuan sizin yazdıkların gibi..:asigim:a.s.

Gerçekten çok güzel bir düğün olmuş.darısı bizim çocuklarımızın başına diyelim daha doğurucağız,büyüteceğiz,sünnet ettireceğiz.:roflol:
Sende çok güzel olmuşsun canım.mutluluğunuz daim olsun.a.s.

Fotoğraflara baktığımda 3 çift mutlu göz gördüm ben..Umarım bu gözler hep böyle güler bir ömür boyu..Oğlumuzun erkekliğe ilk adımı hayırlı uğurlu olsun

masaallah,Allah damatliginida göstersin insaallah......
canim ne güzel bir dügün olmus öyle bayildimmmmmm......

Prenses nazlım, gerçekten uğraşlarına, koşuşturmalarına değmiş muhteşemsin, gözlerinin içi gülüyor mutluluktan. İnşallah oğluşunun damatlığını da böyle harika geçirirsiniz
Sen, eşin ve oğlun... Allah nazarlardan korusun, her şey gönlünce olsun.:nazar:

Daha yazacak çok şey var ama kelimeler yeterli değil. Seninle karşılıklı kahvelerimizi yudumlarken konuşuruzŞeniz

allah nazarlardan saklansın.çok güzel olmuşsunuz hem siz hem oğluşunuz..hakikaten masal gibi bir düğün olmuş.allah damatlığınıda göstersin.allah mutluluğunuzu bozmasın...

hayırlısı olsun nazlıcım gelin gibi olmuşsun maş.oğluşunda pek yakışıklıymış cnm...
allah askerliğini damatlığınıda görmenizi nasip etsin...

Nazlı Ablam valla dilim tutuldu bu ne güzellik sen evleniyosun zannettim hee kaydirigubbakcemile3

Çok güzel bir düğün olmuş belli ki oğluş çok eğlenmiş.. Allah bizlere de böyle güzel günleri gösterir inşallah... Şeniz

ay ne saftiriğim bende diyorum sünnet düğünü başlık ama bu gelin kim diye...maaşallah bu ne güzellik..valla size bakmaktan yakışıklı beye bakamdım bile...

Hepsi sizin güzel yüreğinizle bakmanızdan kaynaklıdır..Allah razı olsun ve kat kat güzel günleri hepinize göstersin..:Saruboceq:
Yeşilim ablacım sen ben kahve doyumsuz bir sohpet hasretle ogünü bekleyeceğim :1hug:Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum inşallah hep böyle güzel haberleri paylaşmak nasip oluryerimsenibenŞenizŞeniz

Yaaa bir insan bu kadarmı güzel bu kadarmı kibar bu kadarmı zarif olur ŞenizŞeniz
Allah bahtını açık etsin,mürvetini göstersin inşallah.

Oğlundan daha çok seni gördüğüme sevindim helede böyle melek gibi harika olmuşun :nazar::nazar::nazar:

masallah ALLAH damatlıgınıda gormeyı nasıp etsın inş
bu arada çok sekersın canım

Herşey çok güzel görünüyor ben en çok küçük efeye bayıldım.
O ne kadar güzel oynamak ege bambaşka dedim resimlere bakarken. Allah damatlığınıda göstersin inşallah.
Gülen yüzünüz hiç solmasın ömür boyu mutlu ve huzurlu olmanızı dilerim.

X