İşte Sünnet Düğünümüz

Canım Nazlı'm,çok istesemde gelemedim düğüne.senağlamaAma o gece herşeyin kusursuz birşekilde geçeceğine emindim.Çok emek verip ,özendin.Yüzünün akıyla mutlu bir şekilde altından kalktığın için seni kutlarım.Nice mutlu günlerinizde eşin ve oğlunla hep beraber yüzünüz gülsün,çünkü siz ÖZEL bir ailesiniz.Allah nazarlardan saklasın.:nazar:

Bonuummm canım tatlı arkadaşım benimm .... dileğim canım ..... strawberry bidenem... çalıkuşu ....tuana güzel arkadaşlarım ve wishne ablam hepinize çok teşekkür ederim..Sen ve Aylinin bizlerle olmasını çok isterdim ama olamadı maalsef sağlık olsun..Güzel dileklerinize yürekten teşekkür ederim ..Allahım hepinize böyle mutlu neşeli günler nasip etsin..

Wıshne ablam Allahım hepimizin yüzünü güldürsün Şeniz..

Hepinizi tek tek öpüyorum a.s. a.s.

canım ablam daha yeni görme şansına vardım çok güzel olmuş sende harika olmuşsun ALLAH ım oğlunun bahtınıda çok güzel eylesin inşallah

ŞenizŞenizŞeniz

canım ablam daha yeni görme şansına vardım çok güzel olmuş sende harika olmuşsun ALLAH ım oğlunun bahtınıda çok güzel eylesin inşallah

ŞenizŞenizŞeniz

Çok teşekkür ederim tatlım amin inşallah bahtıda böyle açık ve güzel olur canım..Ne diyorum biliyormusun şaun Allahım seninde gelinlikler mutlu resmini burada görmeyi bizlere nasip etsin:Saruboceq:Çok ama çok mutlu olurum..Öpüyorum ablacım seni Şeniz

Değerli arkadaşım harika bir düğün olmuş ,Allah damatlığınıda göstersin.
Gülen yüzünüz hiç solmasın.
sevgi ve sağlıkla kalın.a.s.

ne guzel bır duygu olsa gerk allah herkese nasıp etsın sende masallah gelın gıbı olmusun:)ıns damat oldugunuda gorursun masaaallahhhh

maşallah 41 kere maşallah.. senin fotolarını göremedim ama oğlun çok yakışıklı olmuş rabbim düğününü de göstersin. ay çok güzel ya benim oluşumda böyle yakışıklı olurmu acaba...

Sergüm Canımsın çok teşekkür ederim birtanem..Allahım hepimize göstersin böyle güzel günleri...Seninde gülen yüzün hiç solmasın canım Şeniz Şeniz

Umut sevgim İnanın çok güzel bir duygu aradan yaklaşık 3 hafta geçmesine rağmen biz o günün onurunu hala yaşıyoruz ve sürekli konuşuluyor...Hiç unutmayacağımız muhteşem bir gün daha ekledik hayatımıza..İnşallah Hepinize nasip olur Öpüyorum canım..a.s.

Haydeç Canım yakışıklı olurmu ne demekkk inan küçük prens gibi olacak Allahım nasip ederse ve sen gurur duyacaksın onunla:)
Çok teşekkür ederim Şeniz

Lil@ Çok teşekkür ederim Allahım razı olsun sizdende ..Bu yazılar inanın dahada onurlandırıyor bizleri Yüreğinize sağlık..

nazlıcığım tebrik ederim oğlunada sanada maşallah :nazar:anne çok güzel , oğul çok yakışıklı ,inşallah yakışıklı beyimizin mezuniyet töreni ve düğün töreni resimlerinide görürüz ,ALLAH a emanet olun mutluluk hep sizinle olsun:Saruboceq:

MAŞALLAH ALLAH damatlığınıda ğostersin
ALLAH sizlere bağişlasin yavrunuzu sevgıler
Çok teşekkür ederim canım inşallah dediğin gibi damatlıklarınıda görürüz..Allahım cümlemizin evladını anne babasına sevdiklerine bağışlasınŞeniz
nazlıcığım tebrik ederim oğlunada sanada maşallah :nazar:anne çok güzel , oğul çok yakışıklı ,inşallah yakışıklı beyimizin mezuniyet töreni ve düğün töreni resimlerinide görürüz ,ALLAH a emanet olun mutluluk hep sizinle olsun:Saruboceq:

Sağol canım çok teşekkür ederim ..Mezuniyet düğün neler bekliyor aslında daha bizleri olsun birini başarıyla atlattık darısı diğerlerininde başına..Gülen yüzün hiç solmasın cnm ettiğin güzel duaların dönsün dolaşsın senide bulsun hepimizide..

Sağol canım çok teşekkür ederim ..Mezuniyet düğün neler bekliyor aslında daha bizleri olsun birini başarıyla atlattık darısı diğerlerininde başına..Gülen yüzün hiç solmasın cnm ettiğin güzel duaların dönsün dolaşsın senide bulsun hepimizide..

canım o güzel dileklere layıksın sen a.s,benimde 3 evladım var 1 erkek 2 kız ALLAHIm bağşlarsa , hepimiz yavrularımızı vatana, millete ,ailesine ,hayırlı bir evlat olarak yetiştirip en güzel günlerinide hep beraber görürüz inşallah :Saruboceq:

çok güzel bi düğün olmuş belli yani.

Allah damatlığını da göstersin inşallah.

Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah.Damatlığını da göstersin yaradan size!....

Nazlıcım inan daha yeni gördüm topiği, nasıl da gözümden kaçmış anlamadım, daha önce de dediğim gibi rabbim damatlıklarını da gösterir inşallahhihoyyyt

özenle hazırlanmış bir organizasyon, birbirinden güzel anne ve baba, dünyalar tatlısı bir yakışıklı

allah ayırmasın, mutluluğunuzu daim etsin canım:Saruboceq:

darısı benim oğluşlarıma:1rolleyes:

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim:asigim:Allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:Çokoprensim darısı senin başına canım benim İsteyen herkezin başına..:teytey::lepi::lepi:

küçük prens gibi olmuş beyimiz..çok güzel gözüküyor sünnet düğününüz...damat olduğu günleri de gösterir rabbim inşallah...bu arada sizde süper gözüküyorsunuz...

Doğamız ne güzelde harmandalı oynarmış,Egeli belli..Ailecek mutluluğunuz resimlere yansımış,Allahım Tüm isteyenlere bu mutlu günü nasip etsin.Ablam her şey gönlünüzce olsun

X