İşte Sünnet Düğünümüz

Hadi bakalım bir sünnet daha olsun bize :lepi:Canım çok teşekkür edeirm bu tatlı yorumuna İnşallah Damatlığınıda hepbirlikte görürüz ama görüyorsunuz teyzeleri bizden oğluşu almak hiç kolay olmayacak diyor çok zor işimiz çok zorkaydirigubbakcemile3En kısa zamanda böyle tatlı bir haber duymak isteriz senden ..Öpüyorum ablacım ve gülen yüzün hiç solmasın...a.s.

nazlııımm su gibisin maşallah saf ve duru.eşinlede yakışıyorsunuz.
küçük prensimizde çok tatlı allah damatlığına eş edip,sağlıklı ömürler versin yaradan.
hakkat düğün enfes görünüyor.mutlu olmana sevindim canım a.s.Şeniz

bu arada abla o resimdeki afetler kim kk dan demissin ama cikaramadim -tatlicadiarzu-

Canımm Allah bin kez razı olsun..Allahım hepinize böyle güzel günler yaşamayı nasip etsin...Öpüyorum cnm Şeniz
bu arada abla o resimdeki afetler kim kk dan demissin ama cikaramadim -tatlicadiarzu-

Ablacım suveda mihracenin kız kardeşi yanındaki chatlak biliyorsunuz bir diğeri kkda fakat fazla yazmıyor kızkardeşim gibidir j@so yasemin aydından geldi chatlakımızın kardeşi arkadaşları burada aslında laleyle resmimiz var ne giydim çek bölümüne ekledi izni olmadan tekrar eklemek istemedim..Kameralarda cıvıl cıvıl hepsi kkdan tekrar emez ve mine bizlerleydi onlar kamera görüntülerinde maalsef alamadım buraya Hele kınada görmenizi isterdim hepsini kızlarımıza bakıp bakıp maşallah dedik inanın yüzleri ne kadar güzelse kalpleride öyle güzel dile kolay biz İzmir grubu 1 buçuk yıldır aktif görüşüyoruz daha nice yıllar bu dostluğun sürmesini diliyorum rabbimden

Tekli resimler kaldırıldı..Allahım hepsini nazarlardan saklasın Şeniz

Son düzenleme:
önceliklee bende düğün misafiri olaraktan gözlemlerimi aktarayım hmn
ablamın aylarca koşturmasına yorulmasına değmiş mi
değmiş ne demek herşey muhteşemdi Şeniz
davetiyesinden salonuna kınalarından örtülere kdr her bi şeycokacimcoook
hele hele
sünnet annesii kapıda gördüm resmen :asigim:
gözlerim kamaştı garip bi duyguydu tarif edilemez o an
sarıldığımızda ağlamak istedim zor tutum kendimisenağlama
ablacım sana burdan bir kez daha tşk ederim herşey için
iyiki seni tanıma şansına sahibim iyi ki benimlesin seni çook seviyorum

ya bebeğim size ne demeli sayıp sevmeniz gelmeniz nasıl onure etti bu ablayı düşünebiliyormusun..Halaaaaa soruyorlar soracaklarda izledikçe o fıstıklar kim kim kim:lepi:Sanki benden kız almak kolaymış gibikaydirigubbakcemileCanımsın sen benim esas ben teşekkür ederim şu muhteşem güzelliğine sevgine yüreğine iyiki varsın ne şanslıyım ben yaa bu kadar güzel kızkardeşin ablasıyım:hooray::hooray:Şükürler olsun Rabbime:Saruboceq:

chatlağı tanıyorumda diğer iki hoş bayan kimdir merak ettim.[İkiside çok güzel maşallah/I]

Chatlağın ne kadar çirkin olduğunu kendişinede söylemiştim. Şeniz.

Nazlı ablam seni bir kere daha öpmek istedimŞeniz

Allah dağmatlığınıda göstermek nasip etsin inşallah.Bu mutluluk tablosu hiç bitmesin sen herşeyin en güzeline layıksın, zaten meleksin ama beyazlar içinde muhteşem olmuşsun çok öpüyorum...

ablacımmmmm hayırlısı olsunnnn maaşallah Allah nazarlardan saklasın süper olmuşsunuz mutluluğunuz daim olsun inşallah damatlığını görürüz seni çok seviyorummmmm

Allah dağmatlığınıda göstermek nasip etsin inşallah.Bu mutluluk tablosu hiç bitmesin sen herşeyin en güzeline layıksın, zaten meleksin ama beyazlar içinde muhteşem olmuşsun çok öpüyorum...
Canım melek olan sensin benim dünya tatlısı arkadaşım..Allahım sanada o yakışıklı oğluşunun damatlığını göstersin hepbirlikte kutlayalım böyle ..Bende seni çok ama çok öpüyorum Şeniz
ablacımmmmm hayırlısı olsunnnn maaşallah Allah nazarlardan saklasın süper olmuşsunuz mutluluğunuz daim olsun inşallah damatlığını görürüz seni çok seviyorummmmm
Sen Nerdesin sen!!!!!Son güne kadar aradım seni aradığınız numaraya şuanda ulaşılamıyor...Yok oldun biranda kayboldun hiçmi özledim ablanı bakimm üstelik kaç kez dedim düğün olacakta olacak..Neysem sana bu kadar sitem yeter yakın zamanda alırım ifadeni:)Canımsın ablacım güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim..Senide bu güzel tabloda görmek için çok çaba harcadım ama olmadı iletişime geç bizimle stop.. Şeniz

maşallahhh çok güzel olmuşsunuz nazlı hanım paşanızada diyecek bir lafım yok..rabbim damatlığınıda gösterir inşallahhhh..rabbim mutluluğunuzu daim etsin..sevgilerrrr

çok güzel ve mutlu bir tablo...allah nazarlardan sakınsın....oğlunuzun sünneti de hayırlı olsun...

Gözünüz aydın canım allah damatlığınıda göstersin,sen de tıpkı prensesler gibisin maşallah,en kötü gününüz böyle olsun.:dance:

Ya ben niye şimdi görüyorum bu resimleri...:mymeka:
Maşallah çok güzel olmuşsun NazLı'cım.Şeniz
Düğün resimleri şahane kim bilir ne kadar güzel bir düğün olmuştur keşke bende orada olabilseydim diye geçirdim içinden...
Oğlunda çok tatlı ona ayrıyetten maşallah...
Allah aile saadetinizi hiç bozmasın, o gülen yüzlerinizden sıcacık gülümsemeniz hiç ama hiç eksik olmasın...
Öpüyorum...
Şeniz

Alllah evladının damatlığınıda göstersin
hayırlı uğurlu olsun nazlıcım

tü tü tü maşallah....
nazar değmez inşallah...

maşallahhh çok güzel olmuşsunuz nazlı hanım paşanızada diyecek bir lafım yok..rabbim damatlığınıda gösterir inşallahhhh..rabbim mutluluğunuzu daim etsin..sevgilerrrr

çok güzel ve mutlu bir tablo...allah nazarlardan sakınsın....oğlunuzun sünneti de hayırlı olsun...

allah damatlığınıda göstersin :Saruboceq:
cok güzel olmus hersey

Gözünüz aydın canım allah damatlığınıda göstersin,sen de tıpkı prensesler gibisin maşallah,en kötü gününüz böyle olsun.:dance:

Allahım hepinizden razı olsun kızlar..Sizlerede hepinize böyle güzel günler nasip etsin..Benim bir hayalimdi gerçekleşti şimdi yeni hedeflerim var hayırlısıyla sırayla yapacağım..Sizin bu güzel dileklerinizlede kötü gözden kem sözden korunuz biz..Hepinizin bakan gözlerine yüreğine sağlık .. :1hug:a.s.Bide tek tek Öpüyorum Şeniz

Allah mürüvvetinide göstersin, en kötü gününüz böyle geçsin. maşallah , nazarlardan esirgesin rabbim. çok hoş olmuşsunuz...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…