İşte Sünnet Düğünümüz

Aman yarabbim şu ailenin güzelliğine bakarmısınız!!!Kalplerinin güzellikleri resmen yüzlerine vurmuş.Gözlerinizin içi gülüyor birtanem.Rabbim gülen yüzünüzü hiç bir zaman soldurmasın.Benim biricik yiğenim Doğam nasılda yakışıklı olmuş öyle,sünnetine gelemedik madem düğününde bol bol oynayacağım söz veriyorum.
Canım benim,canım arkadaşım,canım dostum inan öyle güzel,öyle zarif,öyle narin bir çiçek gibisinki seni seyretmeye,sana bakmaya doyamadın birtanem. 41 kere maşallahbenim canıma.Daha ne diyeyim görünen köy kılavuz istemez zaten .:asigim:Seni seviyorum canım benim en kötü gününüz hep böyle olsun inşallah:1hug:

hayırlı olsn canım hepinizdeçok hoşsunuz
allah damatlığını da göstersin inşallah

hayirli olsun canim allah hep böyle mutlu günlerini görmeyi nasip etsin...
ne kadar hos olmussun bakmaya doyamadim...
tek kelimeyle gercekten sahane bir dügün olmus...

oyyy oyyy oyyy
ablam fotolarını koymuş sonunda melek ablam benim gelin gibi olmuşsun
Allah kalbinin güzelliğini yüzüne vermiş
Mutluluğunuz hiç bitmesin gülümseeyen gözleriniz hep olsun
Kötü gözlerle bakanlar size kötülüğünü geçiremesin inşallah
canım ablam minik kardeşimin mürvetinde yanınızda olucam
tabi sizde benimkinin maşallah ablama maşllah ailesine

göremiyorum göremiyorummm :lepi: nazlı ablamın güzelliğinin ışıltısından doğa cımın yakışıklılığından ve de bu ailenin mutluluk tablosunun yaydığı ışıltıdan göremiyorummmmmm :lepi: ablamm allah damatlığını da göstermeyi nasip etsin hepimize inşallah bir ömür bu ışıltınız kaybolmasın

Rabbim damatlignida gösterin Kardesim allah daima iyi günlerini göstersin sana ve tüm evlad sahiplerine....:Saruboceq:

Resimler sahane belli cok güzel bir sünnet dügünü olmus... en kötü gününüz böyle olsun.:teytey:

Sevgiylea.s.

Allah damatlıklarını da gösterir inşallah........
Rabbim ,ailenizi nazarlardan korusun...

Çok güzel görünüyosunuz 41 kere maaşallah
Allah damat olduğunu da göstersin inşallah..
Hayırlı uğurlu olsun NazLı'm, Allah mutluluğunuzu daim etsin..
(Çok güzel görünüyorsun bu arada :asigim::)

Allahim hepimize böyle güzel günleri nasip etsin insl.

Nazlicim sen ve oglun tek kelimeyle mükemmelsiniz.

çok harika gözüküyorsunuz hayran kalmamak imkansız Allah mutluluğunuzu daim etsin yakışıklı oğlunada maşaallah adam oldu artık rabbim damatlığınıda göstersin inş
(darısı benim başıma )

Bu fotoğraflarda gördüğüm aile beni büyüledi. Gözlerinizden mutluluk okunuyor. Allah bu mutluluğu hiç bozmasın...

Dün için çok özür dilerim okulumuz ilk günüydü ve ben resimleri eklediğimde saate bir baktım geç kalıyoruz hemen evden çıktım sonra içime çok dert oldu lalemi aradım anlattım durumu Allah razı olsun hemen yazmış..Çok teşekkür ederim canım benim..
İlk kez buraya yazarken heyecanlıyım ellerim titriyor..Yazılanları tek tek başa dönerek okudum tekrar tekrar..Sakinleşmeyi bekledim yazmak için ama olmadı en güzeli aynı heyecanla yazmak olur sanırım diye düşünüp başladım işte yazmaya...
Öncelikle bir çok arkadaşımın oğluşu var darısı başımıza yazmış..Rabbim hepinize nasip etsin böyle güzel bir günü..Onur gurur sevinç tatlı akan gözyaşları hepsi hepsi bu gecede mevcut..İnanın eskiden amannn sünnet düğünü saçma diyen ben yaklaşık 1 yılımı verdim hem beyinsel hemde zaman açısından..Çok şükür yüzümüzün akıyla çıktık..Darısı Tüm isteyenlerin başına..:1hug:

Sonrasında ablasının bir çok güzeli var yazanlar arasında efenim önce ellerimle evlendiricem sizleri sonra böyle sünnet düğünleri yapıcaz kız bebişleriniz olursada nasip..Ama diliyorumki Allahımdan hepinize böyle güzel bir yuva kurmayı nasip etsin..Bu arada artık bu işleri anlıyorum kendi düğünümüzde dahil 3 düğün yaptım ailemde hepside profesyonel organizasyoncu hertürlü yardıma açığım:lepi:

Ve İzmirde olupta gelemeyen canlarım canavarım İnci ablamı çok istemiştim Burcum Nuran Seval abla mihracemiz kardeşi fotoğrafta kendisi gelemedi çok üzüldüm çünkü hep yanımdaydılar son ana kadar ..İnci abla makyaj böylemi olsun efendim elbise şöyle böyle strawberry heleki Aylinim günlerce değil aylarca birlikte plan yaptık gel görki olmayınca olmuyor..Kimseye gönül koymadım bilesiniz..Mantıklı geçerli sebepler vardı hep karşımda..Helek i olmayaydı ozaman görürdünüz siz yaa neysemkaydirigubbakcemile3
Canımsınız kalben benimle olan herkeze çok teşekkür ederim..

Ailemi biliyorsun ilk kez sizlerle paylaşıyorum sözylediğiniz tek kelime bile benim için çok önemlidir..Onlar benim Canım Hayatım Ömrüm herşeyim sizlere o güzel tabloyu yansıtabildiysek ne mutlu sizlere... Eşim ekle fotoğrafları dediğinde ise havalara uçtum..Kendisinede anlayışından hayatımda varoluşundan dolayı çok teşekkür ederim gerisini evde söylerim:asigim:
Canavarım resim ekle demiş çok gurur duyduğum bir resmi slayt gösterisinden alıp ekliyorum..Ne diyebilirimki sanırım bu resim bir çok şeyi anlatır..

Allahım böyle güzel bir günü hepinize yaşatsın ayrı ayrı öpüyorum sizleri ve tekrar tekrar teşekkür ederim..İşte Son resim:lepi::lepi:

Oy oyyy oyyy bu ne güzellik tam bir prenses olmuş canım arkadaşım.Adeta bir gelin eniştemizde damat.Oğluş muhteşem.Hepinizi kocaman öperim.Allah büyüklüğünüde nasip etsin inşallah.Akdeniz den sevgiler...

canımsın;a.s.
resimlere öylece baktım kaldım.ne yazayım,ne söyleyeyim biledim.gönlüm o gece,sizlerle,doğacığımın yanında olmayı ne kadar istedi söylememe gerek yok,bildiğini biliyorum.ama herşey nasip kısmet.olmadımı olmuyor.oraya gelmemi engelleyebilecek tek bir şey var diyordum,o da oldu canımın içi.
sen,her zamanki gibi harikasın,kıyafetin çook güzelmiş,ama yüzüne vuran gönlünün güzelliği,hepsini geride bırakmış.fıstık gibi kızımızı kapmış olan damadımız,zaten çok akıllı,zaten çok yakışıklı,fazla söze gerek yok.
bebişim,teyzesinin birtanesi,yakışıklı,asil,kibar,düşünceli,doğam...
teyzem,en kötü günün böyle olsun,allah,gönlünde olan herşeyi,yoluna çıkarsın.seni seviyorum.
ve kızlaaaar yazılacak herşeyi yazıp bana bişeycikler bırakmamışsınız.ama allah aşkına şu çocuğa damatlıklarını nasip etsin deyip durmayın yaaasenağlamatamam evlendireceğiz zamanıgelince elbet ama.biz teyzeler nasıl kız beğenipte oğlumuza alırız onu bilemiyorum.artık.vah o kızın ve bize beğendirecek kız bulacak doğamın haline.

cok güzel görünüor allah uzun ömürler versin ve byu arada sende cok güzel olmussun abla süper... tekrar tebreik ederim

Nazlicim fotolara dalmisim öyle.Öyle güzelki fotolar, emegine ugrasina degmis, cok güzel bir gün gecirmissiniz belli, gözlerinizin ici gülüyor. O kadar güzel ve tatlisinizki, canim arkadasim sicacik yuvanizdan mutluluk sevgi eksik olmasin, hep böyle kalin a.s.
Sevgilerimle...:asigim:

Sen varya Sen Canlarımdan birisin biliyorsun değilmi..Hiçbir duamda unutmam seni ben..Allahım bütün güzellikleri sanada nasip etsin ..Öyle güzel bir kalbin varki herşey o kalbine göre olsun..Seni Seviyorum MısramŞeniz

Burcum melek canım güzel ablam dostum herşeylerimden biri sen o gün hiç yanımdan ayrılmadın Söz vermiştim sana biliyorsun hep güldüm o gece görüyorsun bak fotoğraflarda herşey ortada Kalbinin içindeydin o gece taaa içinde hemde sanmaki Doğamı senin için Öpmedim Burcu teyzenden deyip en tatlısından öptüm onu...Burada görünen güzellik sizin kalplerinizde bize akıyor bizleri sevdiğiniz için..Öyle mutluyum ki Burcum kelimelere sığdıramıyorum heleki her telefonu sana açışımda ablam dediğimde içim titriyor..İyiki iyiki benim ablam canım oldun..Seni çok Seviyoruz..He teyzelerinden oğluşu almakta hiç kolay olmayacak :lepi:Bu hafta sonu seni görüp sımsıkı sarılmak dileğimle..Canımsın sen benim...Devamı cumartesi günü yüzüne tarafımdan söylenecektir:)
cok güzel görünüor allah uzun ömürler versin ve byu arada sende cok güzel olmussun abla süper... tekrar tebreik ederim
Çok teşekür ederim canım..Allahım hepinizin gönlüne göre nasip etsin herşeyi..Bana verdiklerinin katkat mislini versin sizlere..Öpüyorum tatlı yanaklarından Şeniz
Sana ne yazarım bilemedim nan Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun değil mi???Biliyorsun biliyorsun sensiz olmaz onuda biliyorsun..Sana bugün bir sürü söz verdim en kısa zamanda tutacağım bu sözleri anladın sen onu kaydirigubbakcemile3

Deryam benim için ne diliyorsam Rabbim sana kat kat fazlasını nasip etsin..Çok Çok Özelsin benim için iyiki varsın nan iyiki benimlesin.Hihihi başını yakacağım senin haberin yok iş inada bindi:sm_cool::teytey:Hele bi ilk sözümü tutayım sonraaa:hooray:Seni Çok Seviyorum canım nerde olursan nasıl olursan ol kalbin hep seninle..

ayyhhh özendiiim hemen bi oğlan doğurup sünnet ettiriceeeem :roflol: :roflol:
valla ablacım hiiiç evli ve çocuklu gibi değilsiniz de yeni evlenen bi çift gibisiniz
oğluşun da çok tatlı maşallah, evli olmasam alırdım ama yerimseniben
nasıl derler, Allah damatlığını da görmeyi nasip eder inşallah
bir ömür mutluluklar diliyorum a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…