İşte sıcak ve samimi Cevahir buluşmamız

harikasınız. hepinizi merak ediyordum. bilhassa antrenörü.... böylece görmüş oldum.... çok hoşmuş.antalyadan hepinize bol bol sevgilerimi yolluyorum...............

sevgicim ve talinciğimi ayriyeten öpüyorum:Şeniz:
Allahım dostluğunuzu daim etsin kızlar..

canım dreamlover ve bitanem çedene, bu fotoğraflara bakıp da iç çekmemek mümkün mü,sizinle orada olmayı ne kadar isterdim bir bilseniz

güzeller güzeli talin ve antrenör ne kadar harika görünüyorsunuz, gözümüz gönlümüz şenlendi

dreamin dediği gibi çok sıcak bir buluşma olmuş, o samimiyet fotolara yansımış
dostluğunuz daim olsun...

antrenör hemşom, çok tatlısın canım. Talincim kendine haksızlık etme. fıstık gibisi gülüm. dreamlover sende çok cici çıkmışsın. çedene sende çok sadesin. ay kızlar sizlere bayıldım. dostluğunuz daim olsun . gülen yüzünüz hiç solmasın.

ahretliğim benim Şeniz
bi gün mutlaka buluşucaz senlea.s.
ertelediğimiz her ne varsa hepsini fazlasıyla telafi edeceğimize hiç şüphen olmasınkaydirigubbakcemile5

canımsın biliyosun:asigim:
bu aralar sık görüşemsek de senin yerin çok ayrı bende söylememe gerek yok biliyosun ama genede içimden geldi tekrarladım

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız arkadaşlar .kaydirigubbakcemile3
Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın Şeniz
Çok isterdim gelmeyi ama kısmet olmadı.:çok üzgünüm:
Bunun rövanşını artık kadıköyde alırız :1hug:

bayram şekerleri buluşmuşsunuz bakıyorum da bugün çok kulaklarım çınlamıştı demkki sizden miş hı:)))
keşke orda olsaydım talin kız valla 18 lik halt etmiş yanında anca 18 yaşında gösteriyorsun 19 olamaz şekerim
dremlover sende giymişsin kırmızı çeketi süpersin bacııııı
diğer arkadaşlar sizlerde çok hoş çıkmışsınız
devamını bekleriz bayanlar
ha tabiki baş kahraman robini unutmayyaım robin ben mendil olayımda senin o çikolata ağzını sileyimmi???????? yesinler seni yakışıklı prens

Robinin elindeki çukulatadan bende istiyorumm banane yaaaaa-tatlicadiarzu-
Güzel bi buluşma olmuşa benziyor hepinizin yüzü böyle güldüğüne göre.Bir dahaki buluşmalarınız daha kalabalık olur inşallah.

la ben daha yenı geldım eve yaaa.....Çok üzgünüm çoook

bu ne hız bu ne sürat ya...şakkıdı

harıka bır gundu... ama gunun en guzel şeyi antrenör ve robındı..................

ıkısıde sekerdii..

dream ve talınle olmakta benı mutlu etti...

Son düzenleme:
Ben bir dahaki buluşmaya çoluk çocuk herkes gelsin istiyorum,lütfen..
Aslında vakit fazla olsaydı ben Robin'in vazgeçilmezi olabilirdim ama olsun bu ısınma turuydu
:jeyyar:

ne güzel sizleri görmek keşke istanbulda olsaydımda bende bu buluşmaya katılabilseydim dreamloverım ve talinim sizlerle yüzyüze görüşüp tanıştığıma öyle mutluyumki
dreamloverım
resimlerde süper gözüküyorsun ayrıca seni çok zayıflamış gördüm süpersin:asigim:
kendi güzel gülüşü güzel tatlı talinim sende robinde her zamanki gibi çok tatlısınız:asigim:
antronör ve çedene henüz sizinle tanışmadım ama ikinizde çok hoşsunuz maşallah hepinize

Son düzenleme:
gercekten guzel bır bulusmaydı...iyi nıyetlerınız ıcın sagolun..

net kaygımıda boylelıkle yıktım...

inanmıyorum yaa süperrr çaloıştımız için gelemedık offfffffffff yine yeni yeniden..........

way artislere bakın..
herkes cok cok tatlı cıkmış maşallah ya

kız çedene,hele sen hele sen....:1hug:

dream talin antrenör çedenee
güzellikk yarışmasınınnn mulakatındannmıı geliyordunuzz
dostluğunuzz daimm olsunn

emmeennn hepinizi gördümmm çok güzelllerrrrr :d ne güzel ya keşke beimde fırsatım olsaydıda gelseydim yaaaa offf

çedeneyi merak ediyordum.bu buluşma sayesinde görmüş oldum
boşuna merak etmişim:dilcikar:

çıt çıt çedenem benim.her zamanki gibi güzelsin,incesin
ama antrenör ü ilk kez görüyorum
çok hoş bi dörtlü olmuşsunuz güzel bayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…