Işte sacımı kestiimin kanıtları...

ya kızacaksın belki ama asıl anlamadığım şey bu saçlarını keserken neden fotoğraf çektinki ?merak ettim gerçekten çokda mutlu gibi bir halin var anlayamadıım kafam karıştı_?

saçın bu halde de fena olmamış canım.bi kuaför toplamasıyla şahane olur.zaman zaman içindeki sıkıntıyı saçından çıkarabiliyor kadınlar, normal yani yaptığın.e artık sen de saç bakımı kısmının müdavimlerinden olursun

Boşver saçı başı, uzar gider nasılsa
Artık yıllarca gülümseyerek hatırlayacağın tatlı bir anın var şimdi, hem de belgesi ve yüzlerce tanığı olan bir anı
Hem arada bir çılgınlık gerekli bence, yaşama gücünü arttırır.......
Üstelik son derece hoş görünüyorsun...

Ay kızlar neden anlamak istemiyorsunuz,kızcağız bir anlık bunalımla kesmiş saçlarını,sonrada kimseyle paylaşamadığı için bizle paylaşmış ve artık üstüne gidilmesini istemiyo,yorum yapmayın teşekkürler demiş,sizce de yetmez mi artık bu konuyu didiklemek?
Sözüm hala vıdı vıdı edenlere

Son düzenleme:

Laaleciğime katılıyorum. kaydirigubbakcemile5
kim ne derse desin hiççç normal birşey değil insanın 1 anlık sinirle saçını kesmesi.
bugün birşeye sinirlenip saçını kesersin, yarın daha da çok sinirlenirsen bunalırsan napcaksın, Allah korusun bileğini mi keseceksin???? :uhm:
bence de bir terapiste gitmen en mantıklısı ve kendin için en hayırlısı.a.s

bu saç konusuna gelince de
saçımı dibinden kestim demişsin, hiç dibinden falan kesilmiş 1 hali yok fotoda.

ayrıca burda yazan insanlar seni tanımıyor bile, kimin sana ne gıcığı olabilir ki? yazan herkes sana yardımcı olmak için yazıyor. hoşuna gitmediyse beğenmediyse beğendim diyemezler herhalde. çok gereksiz alınganlığın

bence hiçde dediğin gibi dımdızlak olmamışsın. yine şanslısın dalgalı bi saçın var jöleleyince şekilli görünür. ama önce kuaförde düzelttir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…