Işte sacımı kestiimin kanıtları...

iyide madem bu konuyla ilgili daha önce bir başka başlık açmışsın neden ispatlarınıda oraya koymadın..
Şimdi senin bu konunu okuyan herkes acaba ne demek istedi diye fellik fellik dolaşıp diğer konuyu mu arıyacak?
ayrıca bu konunun birderdim varda ne işi var? Tabi konunun başını bilmediğim için ancak bu yorumu yapabiliyorum..
saçlarında şirin görünüyor , hiç fena olmamış...

Canım tabii kesmeseymişsin daha iyiolurmuş ama böylede çok tatlısın canım, olabilir böyke durumlar bazen insanın içinden neler yapmak geliyor sinir anı ama yapma bidaha, ha birde konu açmışsın kimse inanmamış diye resim eklemişsin canım benim ee noldu inanmayanlar gördü inandılarda sana bi faydasımı oldu çokta önemliydi aman nolur inansınlar, kaldır canım resimlerni kimseye hiç bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Ozaman her konu açan milleti inandırmak için bide gitsin noter onayı alsın bari . Tövbe tövbe. Neyse sen sıkma canını tatlım, kökü sende uzar, boşver :)

evt dün konunu okumuştum saçlarımı sinirlendim kestim die
inanmayan dalga geçioo dien çok olmuştu
herhalde bunun için resim koyma ihtiyacı duydun cnm
ama gördüm ii olmuş bnce gt bi kuaföre düzelttir
yüzün çok maşşalh kısa saçı bn kimseye yakşıtrmm ama sana çok yakışmış
zaten o kadar kısa kesmemişsin zamnla uzar
sende kıvırcıklığından kurtulmka için kuaföre gider saçlarını uzun süreli düzleştrme var şuan ismi aklma gelmioo
ondan yaptırısın cnm

niye kestin saçını?anlamadım hiç değilse başka yere konu açtıysan onun linkini koy

eh hayırlı uğurlu olsun

e peki şimdi de "nerden bilelim biz senin saçının uzun olup dün kestiğini" diyen olursa??

herşeyin ispatına gitmene gerek olmadığı gibi başka başlık da açmana gerek yoktu. kendi konunun devamına koysaydın ya resimlerini..

Kimseye hicbirsey ispatlamak zorunda degilsin!!

Dünki konunu okuyunca durumun cok vahim oldugnu sandim, yani dazlak gibi oldum falan dedin ya....resimleri gördüm simdi hicte öyle bir durum yok kanimca...benneyaptımki

Sen bosver böyle seyleri be güzelim hayatta saclarimizdan cok daha önemli seyler var öyle degilmi??:teselli:

Kendi kendinizi bunalıma sokuyorsunuz. Saç kesmeyi biliyorsunda ondanmı kestin yoksa sırf bunalım takılmak mı amacın.. Hadi kolay gelsin daha yolun üstünde neler var canım...şutarafagitti

ayy sacma sapan işler
bence kuaför yerine psikoloğa git

arkadaşım niye bu şekilde yargıladın şimdi.
öyle bir şeyi var olsa bile bu şekilde mi yaklaşmalıyız.
psikolojisi bozuk olan birine dahii bu şekilde yaklaşılmamalı bu onun rahatsızlığını daha çok tetikler. kırıcı olmuşsun.onun yaptığı bir anlık sinirin verdiği bir hata olsa gerek

dün açtığın konuna devam olarak resmini ekleseydin herkesin yeni konu diye kafası karışmazdı.
ama kötü değil saçların. kuaförde hoş bir model kestirebilirsin. belki böyle daha rahat kullanırsın. üzme kendini. olur böyle şeyler. hem saçlarını nasıl kullanabileceğini (fön çektirmediğin zaman) kuaförüne sorarsın. sana mutlaka bilgi verecektir. a.s.

hakikaten bazen insansın üstüne gereksiz yere çok gidildiği oluyor burda, başıma geldi ordan biliyorum. ama inanmayan inanmasın çok mu önemli 2 3 kişinin inanmayıp kendilerince saçmalaması. bu tiplerin yanında anlayışlı ve olgun insanlar da var burada, herkes kendi değerini yansıtıyor bi şekilde yani. senin sinirlerin bozukken bu yaklaşım daha fena bozmuş anlaşılan. kanıtlamak zorunda değilsin tabi ki, neyse ama olan olmuş. bu arada saçlar güzel olmuş. kuaföre gidip güzel mi model verdirirsin olur biter, yalnız her canını sıkan şeyin acısını fiziksel olarak saçından veya bi şekilde kendinden fiziksel anlamda çıkarmamalısın ama. sakinleşmeye çalışmak ve bi miktar umursamaz olmak herşeyi kolaylaştırıyor inan. istersen güvendiğin, akıllı bir arkadaşınla, ya da bir aile büyüğünle konuş, dertleş. değilse bi psikologla görüş,kendine iyi bak. sevgiler..

burası kadınlar kulübümü yoksa çocuklar yuvasımı bazen anliyamiyorum gerçekten

çokta kısa değil,küçük tokalarla tutturup kullanabilirsin...tabi önce kuaförde düzelttir....
Bazan hepimizde karışık ruh halinin getirdiği garip davranışlar olabilir....Sende hırsını saçından almışın ama durumun o kadarda vahim değil.......Önce iç dünyanda asıl neye sinirlendiğini bul onu çözümlendir,ne dersin???

Son düzenleyen: Moderatör:
çok hoş olmuş bence,hem fazla kısa da değil.fotoğraflarda düzgün görünüyor,o yüzden belki kuaföre gitmeden de kullanabilirsin.hiç bozma moralini,gayet güzel saçların.

cnm kisa sac cok yakismis sana hic üzme kendini
baskalarinada bakma cok tatli bir yüzün var kisa sac icin cok uygun
sanslisin herkeze kisa sac yakismaz
güle güle kullan sacini cnm :))
cesaretim olsa bende degisiklik yapmak icin kestirirdim ama ban hiiic yakismaz biliyorumm :)

inanmamamkta haklıyız.. sen bize kökünden kazıdım dedin..
bu saç kökünden kazınmışa mı benziyo?
artı kıvırcıkta değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…