İşte KIRAÇ ve AYŞESİNİN en mutlu günü

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15
KIRAÇ VE AYŞE ŞULE BİLGİÇ'İ tebrik ediyorum mutluluklarının bir ömür boyu daim olmasını diliyorum.
Kıraç nihayet Ayşesine kavuştuuuu:sm_cool:
kra5fo9.jpg

kiracdugun1vv0.jpg

kiracdugun2db6.jpg

kiracdugun8mp3.jpg

kıraç kahramanmaraşlı olunca pasta yerine Kahramanmaraş dondurması kesmişlerrhihoyyyt

dondurmabc9.jpg

kra4gb0.jpg
[/IMG]
Allah Mutlu mesud etsin inşallahhhh:nazar:

Son düzenleme:
ne diyelimmmm allah bir yastıkda kocatsın.boy boy bebeleri olsun.a.s

ne diyelimmmm allah bir yastıkda kocatsın.boy boy bebeleri olsun.a.s

İnşallahhh yaa pek şekerlerrr maşallah çok yakışmışlarr AyşeYe nikah memuru adınız soyadınız deyince oda Ayşe şule bilgiç KIRAÇ dedi çok hoş bişeydi yaaa Allah herkese yaşatsın böyle bişey :Saruboceq:

İnşallahhh yaa pek şekerlerrr maşallah çok yakışmışlarr AyşeYe nikah memuru adınız soyadınız deyince oda Ayşe şule bilgiç KIRAÇ dedi çok hoş bişeydi yaaa Allah herkese yaşatsın böyle bişey :Saruboceq:

amin canımmmmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kıraç'ı çok severim,Ayşe'side çok yakıştı ona,Allah mesut bahtiyar etsin,darısı tüm bekarların başına:)

Ayse yı cok begenıyorum ben zaten..:asigim:
gelınlıgı de cok guzel gorunuyor..cok guzel bır gelın olmus:asigim:
bır omur mutlu olsunlar :Saruboceq:

Ayse yı cok begenıyorum ben zaten..:asigim:
gelınlıgı de cok guzel gorunuyor..cok guzel bır gelın olmus:asigim:
bır omur mutlu olsunlar :Saruboceq:

evet Ayşe işinde de çok başarılı bende Severim
Bencede Gelinligide çok hoşşş .....sengözlerimebaksanab

allah mutlu etsin insallah diger ünlüler gibi olmazlar cabuk bosanmazlar

Çok seviyorum ben bunları yaa ..bana ne oluyorsa hep evlensinler artık diyordumm...:)) Allah mutluluklarının daim etsin inşallah...

Allah mesut etsin. Darısı tüm bekarların başına.. Kıraç ın üzerine erkek sanatçı tanımıyorum. Geçen yaz konserine gitmiştim. Hayatımda hiç bir eğlence yerinde bu kadar eğlendiğimi deşarj olduğumu hatırlamıyorum.

X