İşte Karşınızdaaa PRENSES Hanım

Teşekkürler ablaları.Şimdilerde de kızımıza kociş arıyoruz.Artık yalnızlıktan sıkıldı sanırım :80:

Ne güzel pespembe uzun kulakları var ısırasım geldi :KK17: Maşallah ona :nazar::nazar::nazar:

k-528360-tav%C5%9Fan.gif

Kızlar tuvalet sorunu için bir plastik kutu alıyorsunuz.İçine vet.lerde satılan talaşlardan alıyorsunuz.Bu talaşlı kutunun içine de çişinden ve kukasından biraz atıp tavşinize kutuyu koklatıyorsunuz ve ''işte bura senin wcen'' diyorsunuz.Ama plastik kutuyu tenha yerlere koyup asla yerini değiştirmiyorsunuz.Tavşiniz tuvaleti gelince o kabın iöine ediyor :KK53:
Sizde 2günde bir bu kabı temizliyorsunuz.Temizlik durumunua göre hergünde temizleyebilirsiniz.
Bizim prenses tuvalet kabına alıştı şimdi kafesine de yapmıyor sabah kalkıp iş olarak onu kafesten cıkarıp tuvalet kabına koyuyorum hemen çişini yapıyor geri kafesine koyup yatıyorum.Yoksa hayvan kafese yapmıyor bende hayvan çatlamasın diye onu cocuk gibi çişe tutuyorum :KK60::KK60:

süpermiş bu hiç bilmiyordum :KK53:

Çok tatlı maşallah ona:nazar:
Benim de vardı tavşanım 3 sene bakmıştım sonra vermek zorunda kalmıştım maleseffff :KK14: :KK5:
Prenses hanıma, sağlıklı mutlu uzuuunn bir ömür diliyorumm bebişlerini de seversiniz inşallah öpüyorum onu kocimaaann :KK16:

Çok tatlı maşallah ona:nazar:
Benim de vardı tavşanım 3 sene bakmıştım sonra vermek zorunda kalmıştım maleseffff :KK14: :KK5:
Prenses hanıma, sağlıklı mutlu uzuuunn bir ömür diliyorumm bebişlerini de seversiniz inşallah öpüyorum onu kocimaaann :KK16:

tavsanbebıslerde*neguzelolurkımbılır

X