İşte Doğum yapan Ağustos Annelerimizin Listesi

dark elf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
713
0
47
Kızlar Ağustosu bekleyemedik, başladık, Bebişlerimiz geliyor, veeee ... işte Sırasıyla Doğum yapan Annelerimiz :nazar:; Allah bağışlasın Anne Babalarınaa:nazar:, Anneler resimlerini yollasınki yanlarına bir de resimlerini koyalım . Darısı hepimizin başına,

1. KEZBANCAY : 14.07.2008 : (Saat: .... )
EGE :nazar:& SUDENAZ :nazar:(.... Kg & ...Kg)

2. ELVIN : 16.07.2008 : (Saat 13.10)
Elvin :nazar: (2.570 Kg)

Çok güzel düşünmüşsün elfidacım. Ay bizlerde gözükcesmi orda. Doğum yapan annişler olarak???

Çok güzel düşünmüşsün elfidacım. Ay bizlerde gözükcesmi orda. Doğum yapan annişler olarak???

gözükeceğiz tabiii , hepimiz sırayla bu listeye ekleneceğiz. mutlaka doğum yapan aramızdan birini haberdar etsinki, zincir kırılmasn

bu arada sudenaz ve egenin doğum saati ve kilosu eksik, bilen varsa yazabilirmi .? eksik kaldı

Cok iyi düşünmüşsün canım ne de olsa artık başladı bizimde sıramız, haydi bakalım kızlar sırayla teker teker hepimizi bu listede sağlıklı bebekleri ile görürüz inşallah, allahım herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin,:nazar:

jeyyarDİKKATjeyyar
3. ANNEMİZ ARANIYOR,

elfidacıgım süper olmuş canıjm valla... bakalım 3 üncü annemiz kim olucak :)

3. annemiz kesin aylin olucak. onun şafak 10. bugün kontrolü vardı belkide bugün bile alabilirler bebeğini

kızlar bakın ben ne demiştimmm . aylinden telefon geldi şimdi.. saat 2' de bebeğini alıcaklarmış... 3. Annemiz de belli olduu... Aylincim dualarımız seninle..Allahım Gökhan Kaanımıza sağ sağlim kavuşmak nasip etsin sana inşallah.

teşekkürler kızlar,

kalachakra , eee 4. kim olacak? valla iyi tahmin ettin , helal olsunn, haydiiii 4 numara

İşte Doğum yapan Ağustos Annelerimizin Listesi

--------------------------------------------------------------------------------

Kızlar Ağustosu bekleyemedik, başladık, Bebişlerimiz geliyor, veeee ... işte Sırasıyla Doğum yapan Annelerimiz ; Allah bağışlasın Anne Babalarınaa, Anneler resimlerini yollasınki yanlarına bir de resimlerini koyalım . Darısı hepimizin başına,

işte Sırasıyla Doğum yapan Annelerimiz :nazar:; Allah bağışlasın Anne Babalarınaa:nazar:, Anneler resimlerini yollasınki yanlarına bir de resimlerini koyalım . Darısı hepimizin başına,

1. KEZBANCAY : 14.07.2008 : (Saat: .... )
EGE :nazar:& SUDENAZ :nazar:(.... Kg & ...Kg)

2. ELVIN : 16.07.2008 : (Saat 13.10)
Elvin :nazar: (2.570 Kg)

3. TREND : 18.07.2008 : (Saat : ....)
GÖKHAN KAAN :nazar: (3.250 Kg)

Son düzenleme:
2 şer gün arayla doğuruyoruz, bakalım yarın doğum olacakmı? eşime kalsa yarın doğum yapmamı arzuluyor, Kızı Dünya Fenerbahçeliler gününde dünyaya gelecek, bende istiyorum ama Aslan Burcu olmuyor o zamanda :)

ohh ohh ağustos dedik bu bebişler temmuzda gelmeye başladı..gamyoncuiremsubakalım4.kim olcakkkkkkjeyyar

:icecream:

4 Sensin kübracım :) hadi bakalım bekliyoruz dört gözle hayırlı haberlerini,

slm kızlarrrr ben yokken neler oluyor hepsini okumaya çalışıyorum ama dikişlerimde ağrı olduğu için fazla pc başında kalamıyorum.
elfidacım burayı çok güzel düşünmüşsün :) Elvin'in resimlerini pc ye aktarsın babası hemencik yollarım koyarsın cnmcım

X