işte bu ya!!! hamileyim

sal- der canım gördüm bebişimi inşallah sende görürsün saklıcam inanki o ilk fotosu yuvarlak küçücük bişiy işte bakalım çok heyecanlıyım yaa kuş gözü kadar dedi dr biliyomusun harika bi duygu sağlıklı olarak bide kucaklayıversem:)))))))

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

çok sevindim adına. bide ben görebilsem gamyoncuiremsu

Salder inşallah olmayanlarada allah nasip eder inşallah sağsalim sende o ilk fotosunu daha sonrada kucağımıza almayı nasip eder allah...

Nazar değmesin gerçekten herkesin bebişlerine ve dua ediyorum allah olmayanlarada versin....

amin canım inşallah...yalnız ben bugün çok kötü bişey yaptım kas gevşetici ilaç içtim. yapmamam gerekirdi ama dayanamadım ağrılara. inşallah bi sorun çıkmaz aklım başıma geldi ama iş işten geçti. inşallah bebişime bişey olmaz

muscoril diye bi ilaç arkadaşım. ama bi işe yaramdı boşuna riske girdim

Doktoruna teklefon et bi söyle bence muscoril ilaç aldım diye yani bilirsin belki hamile iseniz bu ilacı kullanmayınız diye yazar bunun prospektüsünde gevşetmişin sırt ağrılarını kasık ağrılarını

arkadaşlar merhaba ...bn hamile olduğumu dünevde test yaparak öğrendim ...dr.a ne zaman gitmeliyim sizchenüz adet tarihimden 6 gün geçti.....

Nilhan sen hamilesin kesin canım hayırlı uğurlu olsun olsun canım bence hemen evden çık git bhcg yaptır cıkar sonuc banada haber ver yaaa merak ettim bak şimdi ben 7. Günü baktırmıştım idrara evde çift çizgiydi sonra kanda hemen dr gidip baktırdım 431 cıktı seninde belki okadardır

nilhancım, ben adet günüm gelmemişti bile kendim test yaptım pozitif çıktı tam adet günümde gittim doktora kesin hamile olduğumu öğrendim bence kesin hamilesin tebrikler şimdiden

sal-der cim tebrikler Allah sağlıkla kucağın almayı nasip etsin. benimkide 4 gün geçti. acaba akşam yapsam mı çıkarmı çıkmazmı bilmiyorum kasıklarımda hafif ağrı var başkada bişi yok ha birde çok uykum var çok uyuyorum.senin ne belirtilerin vardı.

sal-der çevrim içisin ama yerinde yoksun sanırım. canım tüh merak ettim. neyse ben başka konuya geçeyim bari.

merak ediyosan yap bi test. ben yerinde olsam 4 gün gecikmeyi bekleyemzdim ben adet olacağım gün bile yapıyodum testi ama o zamanlar negatifti hep..kafamçokkarıştı
benimde kasıklarım ağrımıştı ilk zamanlar çok uyumuştum çok yemek yiyodum çünkü heran acıkıyodum..cokacimcoook

hadi yap bi testde seninde iyi haberlerini alalımkaydirigubbakcemile5

geçen ay fazla almıştım evde var. 2 ay önce 5 gün gecikti ay ne kadar umutlandım heyecanlandım evde yaptım negatif doktora gittim kan yaptırdım negatif. hormon tahlili yaptırdım herşey normal çıktı. 6.gün oldu. şimdi de acaba beklesemmiki 10 gün falan diye düşündüm. evde de test var. akşam yaparım olmaz sa. sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…