işte bu ya!!! hamileyim

Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin

canım anlatsanaa tedavi sürecin falan oldumu nezamandır deniyodunn nekadarlık evlisinn hadi lütfenn umut oldun bizee

....ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim.....sabrın sonu selamet....
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına ...
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...

canım gözün aydıınnn..ne zamandır bekliyodun bebişini bide biz ilk belirtilerini yazarmısın

canım ilk zamanlar aşırı halsizlik ve bazen baş dönmesi oluyodu.sürekli su içiyodum.:ecrin_bebek: ve sonuç hamileyim. ama bu aralar mide bulantım çok fazla.

oh oh Masallah :ecrin_bebek: tebrik ederim. her sey gonlunce olsun, ne zamandir deniyorsun ve hamilelik belirtilerini bizimle paylasir misin?

saol canım teşekkürler. 5 aylık evliyim eşimin yoğun ısrarıyla 4 aydır deniyoruz. 4 ay boyunca olmadı çok endişe etmeye başlamıştım anne olamiicam diye.doktora gitmeye karar verdiğimiz gecesiinin sabahı test yaptım pozitif çıktı kaydirigubbakcemile2 tam zamanında geldi yanikaydirigubbakcemile3 ama 2.çizgi silikti bi kaç kere denedim herdefasında çizgi daha da koyulaştı . doktora gittik hamilesin dedi çok mutlu olduk inşallah isteyen herkes yaşar bu duyguyu..

Son düzenleme:
tebrik ederim inan çok sevindim allahım olmayanlar için de duacıyım kaç haftalıksın bende yeni hamişim 6 haftalığım sal-der ya sen?(hamilelerin duaları kabul olurmuş)

tebrik ederim inan çok sevindim allahım olmayanlar için de duacıyım kaç haftalıksın bende yeni hamişim 6 haftalığım sal-der ya sen?(hamilelerin duaları kabul olurmuş)
canım bende 4 haftalık hamişim.. aynı aylarda doğum yapıcaz heralde senle.. allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin. isteyen herkese de yaşatsın bu duyguyu.

allahın izniyle 18 ağustos benimki hepsne bakıyorum inanki arslan burcu olcak. kasıklarında ağrı varmı dr nezaman gel dedi kap seslerini merak ediyorum ben keseyi görmeye gidicez bugun :)

allahın izniyle 18 ağustos benimki hepsne bakıyorum inanki arslan burcu olcak. kasıklarında ağrı varmı dr nezaman gel dedi kap seslerini merak ediyorum ben keseyi görmeye gidicez bugun :)

ne güzel ya iyi muayeneler mi denir ne denir bilmiyomkaydirigubbakcemile3 bana 2 hafta sonra gel dedi. ama açıkcası gözüm bu doktoru pek tutmadı. belki yakın zamanda başka bi doktora gideriz.. sol kasığım ağrıyo canım bazen sende de var mı bu ağrı. bazende karnım ağrıyo korkuyorum bişey mi oluyo bebişime diye .:1no2:

canım aslında eskişehirliyim memur olduğumuz için bilmediğimiz memleketteyiz suan esimle yani ben arastırdım en iyi dr hangisi diye malatyalı bi arkds sağolsun dr herseyi anlattı benim gittiğimde 5 haftaydı yaklasık ultrasonda bişiy görünmedi kan testi 431 cıktı telefonda dr söyledim hamilesin dedi.benimde çok ağrılarım var süt içiyom iki bardak hiçde sevmem varya bebiş herşeyi yaptırıyo valla sağolsun:)bide şimdi ilk yaa korkuyorum uzak olsun tabide düşük olmasın diye yerimden kıpırdamıyorum hiç sadece yemek yapıyorum okadar temizlik valan hiç yapmıyorum ağır hiç birşey sakın kaldırma aman diyim dikkat etmeliyiz işte allah korusun bende karnımın alt bölgesinde düne kadar sağ kasık ağrısı bugunde sol taraf ağrıyo resmen şey gibi hani böyle kosarsın bacağın et keser ya kasık bölgem öyle acıyo yaniii... dr sorcam normalmi diye...isim düşündünüzmü

bizde denizlinin bi ilçesindeyiz eşimin işi nedeniyle. ilçe ama dağ başı resmen hastane bile yok. denizli merkeze 2 saat sürüyo. burdan kimseyide tanımıyorum doğal olarak doktor araştırması yapamıyoruz rastgele gitmiştik geçen gün. sanırım yine öyle yapıcaz -tatlicadiarzu- bende bişey yapmıyorum. eşim işten gelene kadar oturuyorum sayılır. sadece yemek yapıyorum. bu aralar riskli dönem ya oturup kalkarken bile dikkat ediyorum. sütü bende sevmem aslında ama içmek gerek.. (tabi ben daha başlamadım içmeye o ayrı )
isim düşünemiyoruz bi türlü. erkek olursa arda yada egemen kız olursa yaren diyorum eşim olmaz diyo onun bulduğu isimleride ben beğenmiyorum bakalım ne koyarız:eek:

canım tebrık ederım ne guzel 2009 hamıle olarak anne olarak gırıyorsun rabbım kucagına sagsalım almayı nasıp etsın

canım tebrık ederım ne guzel 2009 hamıle olarak anne olarak gırıyorsun rabbım kucagına sagsalım almayı nasıp etsın

çok teşekkür ederim. isteğim de buydu yeni yıla hamile olarak girmek.. en güzel yılbaşım olacak :)

canım allah analı babalı buyutsun ve darısı tum isteyenlerın ve benım başıma bizim için dua et olur mu

sal-der bende azra kız kesinde (eşimde okyledi)erkekde tuana hoşumuza gidiyoda iş arkadaslarımın hepsi senin kızın olcak diyolar ya valla bilmiyorum hayırlısı olsunda benim için kız erkek farketmez benim için hiç problem değil yerki sağlıklı olsun...eşim çin de öle onun için de sorun yok...:CüvCüv:yoğut ye sütü çok sevmiyosan sal-der

ewt yoğurt ve peynir yiyorum bol bol. sağlıklı olsun da isim koyulur..hayırlısıyla bide kucağımıza alabilsek...

inşallah nasipse oda olcak haberlerini bekliyorum tamam canım şimdi bende dr gidicem kesemize bi bakalım insallah allah nasp ederse tamam denizliyi biliyorum kardesim iki sene orda okudu pamukkale ünüversitede biliyorum sakin biyer yine haberleşiriz canım
beraberiz yaklaşık benimki 2 hafta büyük sadece yakın sayılır ben sana anlatırım tamam herşeyi:)

tamam canım haberleşiriz yine. sende git gör bebişini. ben göremedim daha :KK43: iyi haberlerle gelmeni bekliyorum

X