işte bu bizim hikayemiz. iyi kötü acı tatlı güzel çirkin bir arada...

cnm bende bebek düşünüyorum. o doktorun aDINI YAZARMISIN BANA. AMAN BıZDE YANLIŞLIK YAPIP GıTMEYELıM. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BEBEĞıNı

oncelikle ALLAH anali babali saglila mutlulukla buyutmenizi temenli ederim. ben yeni sayilirim bu sitede kimseyi tanimiyorum ama inanin sizi taniyormusum gibi uzuldum durumunuza aslinda taniyip tanimamakla bir alakasi yok annelik duygusundan boyle hissettim ve hikayenizi okurken agladim cok buyuk gecmis olsun. saygilarimla

yemin edirim agladım agladım...aglayarak okudum.ne buyaaaa.
nasıl olur böyle birşey.inanamıyorum...bazı doktorlar ahkam keserler normal olacak diye diretirler.neden bi bakmazsın be adam..ah be kuzum.güzel ayşem demek böyle dogdu...duygum sana çook geçmiş olsun.senin böyle dogum yaptıgına çok üzüldüm.en önemliside ayşee..
kendini asla suçlama lütfen.sen ona çok iyi baktın.çokta iyi bir annesin..herşey için çok geçmiş olsun.rabbim kızına saglık versin.allah mutlulugunuzu daim etsin seni çok çok çok seviyorum.ayşeni minik kuzunuda öp kokla benim icin..

duygucum slm canım , çok merak ettim snei uzun süre gelmeyince, bebeğin naısl şimdi iyimi? özelden mesaj atıcam sana banada verirmisin o doktorun ismini ve hastanenin adını lütfen.

inan sonunu korkuyla okudum ama şükürki sağlıkla evine gelmiş kuzun. Allah'ta o vicdansızı bildiği gibi yapsın hem muayeneyi yapmamak gibi bir hata yapıyor. dahada kötüsü 35 haftalık gebe doğuruyorum diye arıyorda lutfedip gelmiyor.ayrıca doğumhanede azarda ne demek neymiş motive edecekmiş sonradan mahkemede öyle bi motive edilirki o alamadan gider. nasıl sinirlendim nasıl üzüldüm ve okuyunca doktoruma nasıl minnettar kaldım anlatamam. bende 7. ayımda erken doğum riski atlattım ama durduruldu benimki zaten bu yüzden heryerde diyorum ya nolur kendinizi iyi dinleyin hamileler bir gariplik terslik olduğunda hastahaneye başvurun diye.ancak ben gerçekten çok şanslı bir gebeydim doktorumdan Allah bin kere razı olsun oğlumun zamanında gelmesi tam bir mucizeydi ama o bunu başardı.gce gündüz bayram pazar demeden her an yanımızdaydı ve son andaki terslikte bile çok şükür hiç bir sorun yaşamadan aldım oğlumu kucağıma.
neyseki senin kuzunda artık kollarında Allah bir daha ayrı koymasın sizi Rabbim kimseyi evladının acısıyla korkusuyla sınamasın. Allah analı babalı büyütsün canım.ömrünü uzun ve sağlıklı bahtını açık etsin.

Duygumm canımm benimm bendee bu kızlar nerelerde neden gelmiyooo diyordumm demekk birtanemm ayşenii kucağınaa aldınnn inann gözyaşlarımla okudumm bendeee,senii her saat başıı balkii dahaa fazlaa süreklii alttan muane edipp açılmaa 9 yada 10 cam olduğundaaa almasıı gerekiyorduu dokotrunnn yoksaa tabikii bebeğinn çıkmasıı zorlaşırrr
Ne olurr davandannn vazgeçmeee

Hayırlı uğurlu olsun. Evet okurken başlarda endişeyle korkuyla okudum. Ama nihayetki bu hikayenin sonu güzel mutluluk .Allah analı babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün Ayşe'ni..Çok tatlı oluyor Ayşeler annesi,bitane de bende var.Geçmişler olsun hepinize..Sen şimdi neyap biliyor musun?Uyurken nefesini kokla meleğinin,yumuk yumuk ellerini avuçla,göğsüne yasla sonra uzunuzun...neden mi?Cenneti görmek için..ve o cennet güzel kardeşim benim, sen ölene dek hissetmek istediğinde hep seninle olacak..Allah bahtını açık etsin yavrunun,candan,canandan,anadan,babadan,kardeşten,herşeyden üstün insanın kendi evladı.İnsanoğlu öyle bencil bir yaradılışa sahip ki,dünyada kendinden üstün olmasını istediği tek kişi çocuğu olurmuş.. Sen Ayşeyi sana benzet büyütürken,kınanacağını bilse bile kalbindekini söylesin dili.Başkaları mutlu olsun diye kendini paralamasın ama senin gibi.Bırak önce kendini düşünsün,ama sevgiyle dolu olsun yüreği Allahın yarattığı her canlıya..Bi de dokunsun toprağa,çamurlara bulansın büyürken,sokak kedileri için dolaptan peynir aşırsın,görmezden gel...Canım benim samimiyetimi mazur gör lütfen,hayranlık duyulacak bi anne olacaksın tıpkı benim gibi (aslında çok mütevaziyimdir).Ayşeni sen yücelt ve annelikteki farkını farkettir ki sana gıpta ile bakan gözlerin keyfini sür.Unut o dört günlük cehennemi,psikolojik destek al gerekirse,lohusalık başlıbaşına bi travma zaten ve inan babanız daha yoğun yaşamıştır o buhranı..Üçünüz sarılın birbirinize ve gerçek anlam da aile olmanın tadını çıkarın....

tek kelimeyle harika yazmışsın...ne kadar içten birisin çok samimisin...

inan ki adına çok üzüldüm neyseki bi sorun yokmuşş artık bundan sonrası çok çok güzel olur sizin için doğumda en büyük payy doktorunnn

canım benim yaşadıkların gerçekten çok zor
ALLAHIM bundan sonrasında sana küçük meleğine ve eşin kötü gün göztermesin
hayırlı olsun bebişinizzzzz:)

derin duygular hepsini okudum yazacak kelime bulamıyorum
çok geçmiş olsun
ne diyeyim ki sadece o doktorun ismini yazar mısın bana yine özelden mes atacağım sana..
allahım eşinle bebişinle sağlıklı uzun ömür versin..

duygucum nasılsın canım.hiç görüşemiyoruz.benim topigede geldigin yok..herşey yolundamı..ayşe nasıl....
biz iyiz.küçük hamın büyüyo.artık gülüyo takip ediyo bizi.beni tanıyo aglıyo mesela ama beni gördügünde susuyo.yada nazlanıyo dahada aglıyo albeni kucagına der gibi..agular falan çıkarıyo..büyüdü gibi geliyo artık...

ağrılarım başlayınca deki ağrım başladı sancılanıyorum.. diyemedim..
şimdi ne çok kızıyorum kendime.
diyelim ki yalancı doğum sancısı çıkmış olsun. ne önemi var? ilk hamilelik ilk gebelik bilemeyebilirim.
herkesi yanlış yere boşuna ayaklandırmayayım diye diye doğumu anlayamadım
doktor bana sus dedi sustum sessiz ıkın dedi sessizce ıkındım kusmama izin verdi öyle kustum.

ani olaylar karşısında bu kadar mı afallanır hadi afalladın bu kadar mı korkak tırsıktım kayınvalidemi eşimi yanlış yere boşuna hastaneye götürmeyeyim diye bekledim evde çektim sancılarımı
senedi sepeti mi vardı 35 haftalık doğum olmaz diye bu kadar emindim.

o iki gün o kadar yorulacak ne vardı
kızmaya çok nedenim var kendime
ama kaderden öteye gidilmezmiş. yazılan buymuş paşa paşa yaşadık
çok şükür ayşe sağlıklı. doğum hatıralarım tamamen güzel olmadı ama şükür kızım yanımda. Rabbim sağlık versin hepsi unutulur inşallah.
lohusalık tam bir kabustu. hergün tonla insan geldi gitti ve ayakta durma dinlen dediler. bende biliyorum da ne mümkün dinlenmek..

herşey çok zor olmuş ama artık geride kalmış.. Rabbim yavruna ve sana hayırlı sağlıklı ömürler nasib etsin arkadaşım..

cnm çok geçmiş olsun.neyseki bebeğini sağlıkla kuağında şimdi.
okurken çok kötü oldum yaşadıklarını ben seni yaşarken düşünemiyorum :S
doktorunu çok merak ettim açıkçası izmirdenim bende.
adını söyleyebilir misini rica etsem.istersen özelime de msj atabilirsin.

canim benim cok gecmis olsun ve Allah bebegini gule gule buyutmeyi nasip etsin...hamileliginde vermis oldugu etkiyle okurken okadar duygulandimki,aglayarak okudum bazi satirlari...bu arada hastane secerken daha dikkatli olcam.Allah herkese kolay dogum nasip etsin,evlatlarimizla sinamasin bizleri...

canım şaşkınlıkla okudum yazdıklarını...o dr kim bilmiyorum ama böyleleri var gerçekten..benim dr um harika bi kadın..alsancakta muayenehanesi...BıRDAL TOSYALI ÇETıNOL... bende 35 haftalık doğurdum oğlumu...birden suyum geldi..sancılarım başladı ardından..dr umu aradaım ve çeşmede tatildeydi..plajda güneşleniyordu...ama 2 saat içinde çiğli kent hastanesindeydi..allah ondan binkere razı olsun...bende erken doğum olunca solunum sıkıntısı yaşar diye kent hastanesine gittik..evime epey uzak ben yeşilyırtta oturuyorum...ama yeni doğanı çok iyidiye orayı tercih ettik..iyiki de gitmişiz..bebeğim 4 saat kuvözde kaldı ama sarılıktan dolayı tam 1 hafta yattık oğlumla...neyseki geçti gitti hepsi...allah herkesin yardımcısı olsun...bi daha hamile kalırsan doktorumu öneririm..ben çok memnunum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…