Kontakt Lens işte bosh lomb maviş lenslerim... nasıl kızlar?

çok güzel olmuş bence hiç bi kusur göremedim :) bende en kısa zamanda ya bosh lomb gri yda mavi alıcam =) güle güle kullan cnm

doorusunu sölemek gerekirse bn pek beğenmedm çnkü lens olduu çok belli.. bnde lens kullanıorum senedr hareli yeşil bzen anlamıolar ble lens olduunu..bras daha doğal durması daha önemli bnce mawi göze sahip olmaktansa:S

bousch lomb un damrlarını sevmıorum ben gündüz damarlar çok belli oluor..ama akşam ve loş ortamda hoş duruyor b&l..

bnm istedigim gibi belirgin bi renk cok yakısmıs bence aynısının yeşilini istiorum!!! kaydirigubbakcemile5

pek doğal durmamış fazla yapay duruyo keşke başka bi renk yada marka seçseydin canımyerimseniben

güsel bi renk ama doğal durmuyo cnm parlıyo resmen

sana yeşil ela gibi tonlar bence daha güsel yakışır

been bl den ılk aqua getırtmiştım cok yapaydı resmen cıglık atıp gerı yolladım ..green ocean green amazon ve grey kullanıyorum memnunum tabı kalın oldugu ıcın batma yapıo bazen

Canım hem yakışmış hem güzel duruyo..
ama şunuda söylemek istiyorum ki, doğal durmuyo yani dışardan biri baktığında lens oldugunu düşünür direk bunların doğal görüneni yok mu araştırıyorum bulursam alıcam hiç düşünmeden

renk cok guzel aslinda AMA Bana gore mavi lensler cok fazla dogal durmuyo. Yesilde sana cok yakisir bence. Gule gule kullan.

çok güsell canımmm.mawişi pek sewmem ama sana yakışmışşşhihoyyyt

bosh lomb green ocean taktim // az once cikardim// gozlerimde batma kasinma bulanik gorme oldu;;;; daha once de 2 kere lens aldim hers seferinde bu sikayetler oldu farkli markalarda da/// siz nasil rahat ediosunuz lensle//ajda pekkan seren serengil surekli lens takiyo mesela,,,, nasil dayaniyolar anlamiorm,,,,,,, cap olarak 2 secenek vardi ben standart olani aldim.. acaba buyuk olnanimi amaliyim bu yuzden olabilirmi bu sorunlar

b lomb blue süper bi renk bence.. bende almak istiorum ama maalesef b lomb rahat bi lens değil.. bulanık goruorm ve agırlık yapıor.. green ocean aldım yeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…