İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

Kızlar ben şimdilik kaçar size iyi geceler
Ceydacım sen takıldığın topiklere duyuru yaparsın dimi ben bizim kızlara duyurmaya çalıştım ama ne kadar çok kişi duyarsa daha iyi olur
Herkese iyi gecelerrrrrrr:89:
Rüyanızda beni görünnnn

Kız Resmim Var Avatarda Aşk Olsun Çok mu Büyük Duruyorum..
Yaşımdan Küçük Gösterdiğimi Söylerler Ama..

yok yahu ne alakası var,gelinlikle makyaj felan dikkat etmemiştim şimdi baktım normalsin yani o anlamda söylemedim

yok yahu ne alakası var,gelinlikle makyaj felan dikkat etmemiştim şimdi baktım normalsin yani o anlamda söylemedim

Bilemiyorum Artık...
Ya Topiği Çok İşgal Ettik..
Sen En İyisi Benim Geyik Topiğime Gel..
Ayıp Olmasın Konu Sahibine de..
Makara Kukara Topiğinde Bekliyorum Seni..

ooo süpermiş valla üsküdar bana çok ters yahu çocukla gelmem çok zor olur sanırım

Tabii canım ben elimden geldiğince fazla kişiye duyurmaya çalışacağım.. iyi geceler, tatlı rüyalar

kılzar bu sefer kesin geliyprum geçen sfer cevahiri kaçırmıştım, sizlerle tanışamadım gelip taışmak istiyorum. EKLYEİN BENİDE LİSTEYE ...

Oy oy oyy taze gelinimiz de gelmiş aman maaşallah maaşallahh Nasılsın spidicimmm çook özledik seni inş. herşey gönlünden geçtiği gibi olmuştur

çok şükür canım herşey çok güzeldi... kısmet olursa gelmeyi çok istiyorum olmasa bile eşimi kandırıp getiicem. sonra sen 5 dk bekle derim

çok şükür canım herşey çok güzeldi... kısmet olursa gelmeyi çok istiyorum olmasa bile eşimi kandırıp getiicem. sonra sen 5 dk bekle derim

İnanır mısın benim de tam taşınma telaşımın olduğu dönem çok yoğunum ama sizleri yeniden görmeyi çok istiyorum bu sebeple ben de dün akşam eşimi ikna çabalarına giriştim zor da olmadı İnşaAllah gelebilirsin canım

evet canım bizimki de laf söylemez ama bu hafta çalışıyorum haftaya da beraber olalım demesi yüksek işte olmadı dedim ya gelirim sizi görürrüm zor değil :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…