İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

fazla olmamakla beraber bende öleyim yok ya bakkala giderken yapmam okadan uğraşamam 2 adımlık yer zaten

kızlar avrupa yakasından gelecek olan varmı???

Annemle konuştum birde salı günü kayıp düşmüş belini inciltmiş onada canım sıkıldı

:[/QUOTE]

Geçmiş olsun anneciğine canım inş. önemli birşeyi yoktur

neden olmasın canım konusuruz kararlastırırız cıkarız hep beraber ben zaten oraları hıc bilmiyorum sema abla saolsun o olmasa hayatta gelemem toplasır giderik

Tamam canım zaten küboşlarla falan Beşiktaş'ta buluşucaz biz burdan Taksim'e bineriz otobüse ordan da dolmuşla 5 dakkada Beşiktaş

bu fikire bayıldım

Slm Kızlarrr...Hayırlı Cumalarrr...

Aslında bende gelmek istiyorum ama emin değilim...Daha doğrusu ogün bi işim çıkarmı onu kestiremiyorum...Bu arada Beykoz dan gelecek arkadaşlar varmı ben ordayım da

enerjı bıleklıgın mı var? ay deryacık ben ondan almayı dusunuyordum, ama kullanan tanıdıgım hıc yoktu nasıl ıse yarıyormu canım memnunmusun???
Ben alalı 4 gün oluyor canım ama ben bu haftayı çok aşırı yorgun hissiyle geçiriyorum
Malum dönemden dolayı
Birde normalden fazla şiştim ödem yapmışım valla
Tuzu abarttım sanırım
Eşim kullanıyordu benim 3 hafta falan oldu işte
Ama çok memnun işe yarıyor kesinlikle
Sabah erken kalkabiliyorsun
Konsantrasyon sağlıyor
Hızlı düşünmene ve çabuk karar vermene yardımcı oluyor
Dikkatin dağılmıyor
eşim çok memnun aslında bende memnunum ama daha çok yeni
Slm canlaarrnasılız bakalım
Makyaj delilerine burda duyuruyorum yarın sephora da indirim başlıyor ve 10 temmuza kadar sürcek
:89:
tüüüü görmeyeyim sizi kaybolmuşken ben İstanbulda doğmadım ama neredeyse hiç kaybolmadım yaa
Fıldır fıldırda gezerim otobüs kendi arabamız hatta kullanırken bile
yürüyerekkkk
Nere bırakırsan bulurum ben yolumu o konuda üstüme yokturr

HErkese hayırlı Cuma'lar

Sanada hayırlı cumalar canım

Slm Kızlarrr...Hayırlı Cumalarrr...

Aslında bende gelmek istiyorum ama emin değilim...Daha doğrusu ogün bi işim çıkarmı onu kestiremiyorum...Bu arada Beykoz dan gelecek arkadaşlar varmı ben ordayım da

mutlaka vardır canım kavacıkdan gelecekler var
Umarım bir işin çıkmaz gelebilirsin

hmm tamam canım saol bende almak istiyorum bi deneyeyim bulursam madem.....

bekliyoruz canım

oyun grubu nasıl anlamadım ben

öncelikle bu sıcacık karşılama için çok teşekkür ederim size.oyun grubundan kastım hani çocukların yaşları yakın olan anneler kaynaştırmak için bir araya geliyor ya, bu büyüktoplantılaın benzeri bişi. c.tesi eğer akçaya yola çıkmazsam kesinlikle geliyorum:) eşler var mı bu tanışmada yoksa biz bizemiyiz.

Söz vermeyeyim, çünkü işlerim çıkabilir ama müsait olursam katılırım.

Annemle konuştum birde salı günü kayıp düşmüş belini inciltmiş onada canım sıkıldı

:

Geçmiş olsun anneciğine canım inş. önemli birşeyi yoktur

Tamam canım zaten küboşlarla falan Beşiktaş'ta buluşucaz biz burdan Taksim'e bineriz otobüse ordan da dolmuşla 5 dakkada Beşiktaş

ceydacım yanlız eger o sekılde gitmek istersen birsey diyemem fakat taksıme ordan besiktasa ordan dıger tarafa gecmek bizim için yolu uzatmak anlamına geli,yor canım eger bir aksailik olmazda biz gidersek burdan emın onu ordanda vapurla uskudar vapurdan ınıncede bir durak mesafedeymıs zaten otobuse bınmeye gerek yokmus azcık yurucez taksım besiktas falan oyle yol uzuyor bilgin olsun canım[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…