İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

canım merak etme bende ıstanbul dogma buyumelıyım bende kadıkoyune gıtıtm eve donusde kayboldum cengelkoye gelıceme kavacıga gıttım saat 6 da cıkdım kadıkoyden aksam 9 da eve geldımı bılırım hahha alısmısım ozel arabayla gezmeye gıdıcem yere otobuse bınme ozurluymusum megersem haberım yokmus sen nerde oturorsun

aynen canım ya sorma bende alışmışım özel arabaya otobüs falan olunca nevrim dönüo kesin kayboluorum ben güngörende oturuorum canım hatta bir ara otobüse hiç binmemişim biletin kalktığındanda haberim yoktu bir amcaya sormuştum bilet satılan yer varmı die bilet kalkalı yıl oldu kızım sen hangi devirde yaşıosun demişti

allah senı napmasın emı :d ıyı amcam demeıs sana otobuste kalıkıcak supurge ıle ucuaz dıye

hahah selam ben amca turıst omer deseydın benıde dısarda gezerken turst sanıorlar magazaya gırıorum hello dıorlar no turkıshh dıorum bız sıızı arap sanmsıdık dıorlar

bak oda iyiymiş yok beni arap sanma ihtimali olmaz pek o amcaya rastlama ihtimalime karşın bidaha o yoldan geçmiom zten

bak oda iyiymiş yok beni arap sanma ihtimali olmaz pek o amcaya rastlama ihtimalime karşın bidaha o yoldan geçmiom zten

araplık var soydan gelme azda olsa demekı cekmsım yuzde 10 falan eheheh balayında bıle gırdım bı alısverıs dukkanında adam alsımsı demekı turıste ıng konsuor bende basladım konsumaya sonunada ekledım turkum dıye sasırdı kaldı ben sızı arap sandım

Kız bitli senin oturduğun yerde Fatmagül mü çekiliyordu sanki öyle bişe okumuştum doğrumu?

ay valla süpermiş bende seni görünce turist sanmıyım heee

benimde anamın dedesi şamdan göçmüş babamın babasıda selanikten bende durumlar karışık baya

heheh sende benım gıbı ortaya karısıksın bugun benım buranın pazarı var hava sıcak gozum yemıor makyaj yapmadan cıkmayı sevmıorum cıplakmısım gıbı gelıor sıcakdada suresım gelmıor oturdum ojemı suruyorum

ben pazara gitmeyeli uzun zman oldu valla bende sabah üşensemde kalemi kapatıcıyı allığı eksik etmiorum geç kalmam bahasına sürüorum şimdi bir dipliner arıorum yada gözlerimi çok koyu yapıcak siyah bir kalem

bende goz makyajını sevıorum yuzume fondoten alıksızda cıkmam ama ılakı o gozumde rımel kalem eyelinersız cıkamam cıkmamda en ufak bakkala ekmek almaya gıderken bıle ılakı surucem gorne hayırdır dugunmu var der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…