İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

iyiz bea sen napisin

bugün misafirim vardı canım, onları uğurladım, evi topladım buraya geldim yorgunum ve regl olmuşum heç farkında değildim yeni farkettim şimci belim ve karnım ağrıyor

kuzum sorması ayıp sen nerelisin, ''bea'' yazmışın da ondan şeyettim, ben Trakyalıyım da

eee bende trakyalıyım kuzum nabüysün bea

slm kızlar.. nasılsınız bakalım..
bız bugun dr gıttık kızımla.. çok yorulmuşum.. şukur sorun çıkmadı ama kzımda egzama varmış.. üzüldüm bıraz

bizim anne tarafı bulgaristan göçmeni tekirdağ baba tarafıda aynı şekilde sen nere bakem süle:90:

Ben doğma büyüme istanbul' luyum kuzum ama aslen Kırklareli Babaeski 'liyim. Babamın dedeleri falan BUlgaristan Varna' dan, annemin dedelerinin babaları falan da Yunanistan' da göçmüşler :82:

Ben doğma büyüme istanbul' luyum kuzum ama aslen Kırklareli Babaeski 'liyim. Babamın dedeleri falan BUlgaristan Varna' dan, annemin dedelerinin babaları falan da Yunanistan' da göçmüşler :82:

anladum kuzum hemşoyuz sonuçta kalk gidelim varnaya varnnayaoturalım yan yana

bız bugun dr gıttık kızımla.. çok yorulmuşum.. şukur sorun çıkmadı ama kzımda egzama varmış.. üzüldüm bıraz

üzüldüm canm allah baska hastalık vermesın ne dedi doktor nasıl bir süreç uygulicak

geçmiş olsun tatlım, inş. bir an önce iyileşir kuzun

üzüldüm canm allah baska hastalık vermesın ne dedi doktor nasıl bir süreç uygulicak

alerjık bır şey canım.. zamanla geçer dedi. krem verdı.. cildinin kuru olmasından kaynaklanıyormuş.. yanagın bır tarafı kızarık şu an.

yavrumun başı bır de konak olmuş.. egzamada olunca başını kaşıyor... :)))

geçmiş olsun tatlım, inş. bir an önce iyileşir kuzun

sagol canım..

yaaaa ne gıecegımı bilemedım ben.. off off. eşortmanla gelıcem artık.. pasaklı pasaklı...

listeyi tekrar yayınlayım dedim gelemeyecekler bildirsin lütfen bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…