Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

Şahanesin nesliiiiiiiiiiiia.s.:1hug:
Anadolu yakasını toparla gel sen
Anadolu yakasında da yapılacak canım bir buluşma sizin bizim taraf mı var yaaa
İstanbul komple biziiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm:dance::teytey:

Olur kuzum, sözümü değiştiriyorum öyleyse sositososito"iade-i ziyareti bizim yakada yaparız haliyle" kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

tamamdır canım hatta beraber organize edelim benim şahane fikirlerim var yerimsenibenkatılıranız çok iyi olacak anlatırım sana oka.s. canım
hihoyyytşimdi biraz spor yapayım benhihoyyyt

ne güzel buluşacaksınız kızlar...
bende çok istiyorum sizlerle tanışmak ama eşim izin verir mi bilmiyorum....:1no2:

ne güzel buluşacaksınız kızlar...
bende çok istiyorum sizlerle tanışmak ama eşim izin verir mi bilmiyorum....:1no2:

bizlerinde eşleri başta onay vermemişti toplandığımızda böyl bi paylaşımımız olmuştu
oyüzden ilk buluşma cevahirde oldu kalabalığın içinde güvenilir bi buluşma olsun diye..
hepimiz başta çok tedirgindik kafamızda 1 saat oturur bi bahanetle ayrılırız diye hesaplamışızkaydirigubbakcemile3 ama 3-4 saat ayrılamadık kopamadık birbirimizden:1hug:

yaa beni kim karşılıycak
buluşucağımız yeri nasıl bulucam :KK43:((((
ay tekbaşıma utanırım yaaaaa

yaa beni kim karşılıycak
buluşucağımız yeri nasıl bulucam :KK43:((((
ay tekbaşıma utanırım yaaaaa

Canım tarih bi belli olsun çok kolay bir yer ayarlıcam buluşma noktası olarak
Dert etme ben seni bulurum
Telimi veririm gerekirsea.s.

Canım tarih bi belli olsun çok kolay bir yer ayarlıcam buluşma noktası olarak
Dert etme ben seni bulurum
Telimi veririm gerekirsea.s.

:eek:Şeniz:roflol:
oke hadi bakalım heycanla bekliyorum
inşlh annem evde olur ogün :Saruboceq:
inşlh havada güzel olur:Saruboceq:
sizleri görmeyi çok istiyorum

Zaten daha çok zaman var ve çocuklu arkadaşları düşünerek havanın güzel olduğu bir günü seçicem inşallah rabbimde izin verirse:Saruboceq:
Valla sizin için meterolojiye mail atıyorum bölgede önemli bi iş varmış gibi (hani önemsizde sayılmaz bir toplanıyoruz yaw:1closedeyes::roflol:) 15 günlük hava tahmin raporu istiyorum 5% günlüğü garanti doğru geliyor şutarafagitti
İnşallah ayarlarız güzel bir güne

Kızlar havayı dert etmeyin Allahın izniyle güzel bir güne denk geliriz:Saruboceq:

Canım geçmiş olsun Rabiim acil şifalar versin oğluşuna
İnşallah düzelir iyileşir o güne kadar:Saruboceq:
Zaten daha çok zaman var ve çocuklu arkadaşları düşünerek havanın güzel olduğu bir günü seçicem inşallah rabbimde izin verirse:Saruboceq:
Valla sizin için meterolojiye mail atıyorum bölgede önemli bi iş varmış gibi (hani önemsizde sayılmaz bir toplanıyoruz yaw:1closedeyes::roflol:) 15 günlük hava tahmin raporu istiyorum % günlüğü garanti doğru geliyor şutarafagitti
İnşallah ayarlarız güzel bir güne
-----------------------------------

Çok teşekkürler canım inşallah. Bence de havanın güzel olduğu birgün çok iyi olur, çünkü malum açık hava ve çocuklar hemen hasta oluyolar. Sonra herkese zehir olur, buluşma.Çok düşüncelisin.
Eminim meterolojidekiler demişlerdir ki, kesin çok önemli bir toplantı yada buluşma var.Nerden bilsinler bizim buluşacağımızı.
Niye canım bizim buluşmamız da önemli dediğin gibi...

-----------------------------------

Çok teşekkürler canım inşallah. Bence de havanın güzel olduğu birgün çok iyi olur, çünkü malum açık hava ve çocuklar hemen hasta oluyolar. Sonra herkese zehir olur, buluşma.Çok düşüncelisin.
Eminim meterolojidekiler demişlerdir ki, kesin çok önemli bir toplantı yada buluşma var.Nerden bilsinler bizim buluşacağımızı.
Niye canım bizim buluşmamız da önemli dediğin gibi...

En önemli şeylerden bile daha önemliyiz biz yaaawww
Bir kere bayanıııızzzzzz birdeeeee kkl ıyız :dance:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

X