Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

kılımı kıpırdatmam şart olsun ohh bide bahanem oldu şimdihihoyyyt:jeyyar:
boşverin abi buluşalım yimek yiyelim sonra tatlı neym yeriz bakarsın bişi içeriz daha süper olmaz mı?
antrenör ille harket etçem diyosa giysin eşoflanlarını tabaklarımızı taşı garson hangi birimize yetişsin demi amacokacimcoook

:roflol:Allah iyiliğini versin canım ya

derya yanlız bi ufak detay var sorun da diyebiliriz ben bu pazar annemlere giidyorum bursaya ve 4-5 gün kalıcam hemen tarih belirlemeyin gözünüzü seveyim bak ağlarım ha:jeyyar:

Kızlar mekanın fotolarını eklicem içiniz rahat olsun diye
Bi bakarsınız
Aklınıza takılan bişey olursa sorun bana öpüyorum siziŞenizŞenizŞenizŞeniz

derya yanlız bi ufak detay var sorun da diyebiliriz ben bu pazar annemlere giidyorum bursaya ve 4-5 gün kalıcam hemen tarih belirlemeyin gözünüzü seveyim bak ağlarım ha:jeyyar:

seni anneci seni geçen haftalardada bursada değilmiydim olur şekerim senin gelmeni bekleriz hem bu arada katılmak isteyenlerin sayısı artar:dance:

tamamdır canımcım daha kesin bi tarih yok zaten
Haber beklicem zaten ne kadar beklersek o kadar çok katılım olur inşallah ama sende anneciğine kapılıp çok kalma haaaa
Hatta annenide getir :eek: şahane olurdu valla:1rolleyes:

Ben kaçtım plates yapıp yatarız artıkım yarın burada görüşelim kızlarrrr
Öptüm herkesleri...

Son düzenleme:
seni anneci seni geçen haftalardada bursada değilmiydim olur şekerim senin gelmeni bekleriz hem bu arada katılmak isteyenlerin sayısı artar:dance:

gidememiştim tatlım son 1 saat kala aksilikler çıktı gelenlerim gidenlerim bitmedi hiçsenağlama
1 aydan fazla olmuştur çileemi görmeyli:çok üzgünüm:

tamamdır canımcım daha kesin bi tarih yok zaten
Haber beklicem zaten ne kadar beklersek o kadar çok katılım olur inşallah ama sende anneciğine kapılıp çok kalma haaaa
Hatta annenide getir :eek: şahane olurdu valla:1rolleyes:

Ben kaçtım plates yapıp yatarız artıkım yarın burada görüşelim kızlarrrr
Öptüm herkesleri...

iyi gecelercanım ya şimdimi plates yapcanbenneyaptımki

kaydirigubbakcemileevet canım şimdi gördüm. Ebru Şallı yapıyordu. Kendini iyi hissetmeni sağlıyor...!:) canım çekti Walla

İyi geceler canlarım.:1hug:
Deryacık seni de ayrıca tebrik etmek istiyorum canım.
Sorularımda olcak demişsin,seve seve cevaplarım .
Öpüyorum herkesleri
Şeniz

hangi gün düşünüyorsunuz kızlar ben okuyorum da ona göre gelebilirim diyebilirim.

ya da en iyisi ben günümü yazayım sonra siz kararlaştırın uyarsa gelirim uymazsa canınız saolsun:)

paerşembe 1 e kadar vaktim var ondan sonra gene okula geçeceğim iki de ders. belki çok uzun

kalamam ama yüzünüzü görmüş tanışmış olurum hep gelmek istedim bir kısmet olmadı bukez olur

inşallah...

Günaydın kızlar,

Deryacık'ın mesajıyla buluşma olduğunu öğrendim, son günlerim o kadar kötü ve yalnız geçiyor ki bende sizinle buluşmayı çok isterdim, ama hafta içi yapıyormuşsunuz... Çalıştığım için gelebileceğimi sanmıyorum malesef... :KK43::KK43::KK43:

aaaaaaaaa hafta içi yapmayın yaaa
ben çalışıyorum
ve öğle tatilinde bile imkansız gelemem...
çünkü taaa küçükçekmecede çalışıyorum...

deryacıkkk nirde bu mekan hadi sultanahmeti anladımda
buluşulacak yer nere
ah ah ben bayılırım s.ahmet meydanına ver mekanına
hep dolaştıgım yerdir
kış oldugundan çocuklarla olmuyor gezmek
neyse siz tarihi belirleyin bakem h.içi uygunda b.oğluşum okulda o üzülecek

deryacıkkk nirde bu mekan hadi sultanahmeti anladımda
buluşulacak yer nere
ah ah ben bayılırım s.ahmet meydanına ver mekanına
hep dolaştıgım yerdir
kış oldugundan çocuklarla olmuyor gezmek
neyse siz tarihi belirleyin bakem h.içi uygunda b.oğluşum okulda o üzülecek

Canım meydana çok yakın zaten gidicez meydana dolaşmayaaaaaa:eek:

Günaydın kızlar,

Deryacık'ın mesajıyla buluşma olduğunu öğrendim, son günlerim o kadar kötü ve yalnız geçiyor ki bende sizinle buluşmayı çok isterdim, ama hafta içi yapıyormuşsunuz... Çalıştığım için gelebileceğimi sanmıyorum malesef... :KK43::KK43::KK43:

aaaaaaaaa hafta içi yapmayın yaaa
ben çalışıyorum
ve öğle tatilinde bile imkansız gelemem...
çünkü taaa küçükçekmecede çalışıyorum...

Canlar bir grup hafta içi diyor bir grup hafta sonu -tatlicadiarzu-
Geçende hafta sonu oldu bu kez sıra hafta içinde ama merak etmeyin canım
Birde hafta sonu buluşuruz aynı yerde yine gezeriz Sultanahmeti:eek:

X