İstanbuldaki Kadın Doğumcular Hemen Sonomed e Git Film Çektİr Diyor

murexagor

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
95
-49
32
İstanbulda ne kadar kadın doğumcu varsa bir problem gördü ise hemen Sonomed görüntüleme merkezine yönlendiriyor. En az 10 doktorun çekmecesinde sonomed kağıtları var. Bi de şey diyorlar benim gönderdiğimi de söyleyin… insan sormadan edemiyor bu işten prim mi alıyorsun? Niye sonomed? Niye antetli kağıt? Niye senin adını veriyorum? Eğer varya para için bize bu eziyeti ediyorlarsa Allaha havale ediyorum. Zaten bir sürü para bugün 8. kez aynı şey oldu. Hemen film çekeliö dedi sonomed kağıdını çıkardı benim adımı ver bana mail atsınlar diyor. Niye ben filmimi getiremez miyim?

Bugun 8 kez muayene mi oldunuz

Yok hayır son iki yılda 8 kere… bir kere film çektirdim zaten onu götürüyorum. Ben gösterene kadar mutlaka bi film çektir sonomed diyorlar ben de var zaten diyorum. Maalesef iki düşük yaşadım çocuk yapma sürecim oldukça acı verici ilerliyor… üzülüyorum

Uzuldum adiniza. Umarim en kisa zamanda saglikla hamile kalabilirsiniz

Filmden kastiniz nedir defalarca cekilen

Filmden kastınız rahim filmi ise ben memleketimde çektirdim bin türlü acı ile , eski makinada çekilmiş İstanbul da tüp bebek doktorum olmamış dedi , Şişli ecomarda bir daha çekildi , doktor Cevat bayrak çekti , ağrısız acısız. Keşke daha önce orda çektirseydim. Makineler c kollu makine , görüntüleme kalitesi daha iyi. Sonuçta çektirmeniz şart , siz buna odaklanın Rahim filmi önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…