İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

merhaba arkadaşlar bende yüzüme etilerde bir güzellik salonuna gidiyorum yaklaşik 4 seans gittim nerdeyse 2 ayda bir cok memnunum

Siz yapıyomusunuz .. Yapıyosanız yeriniz nerede bilgi verirmisiniz lütfen ...

evet bu konuda uzmanım yapıyorum ama burda asla reklamımı yapmak veya adres vermeyi düşünmüyorum ben buraya sizlere bilgi vermek için üye oldum.çünki çok yanlış bilgilendiriliyorsunuz yapan iyi uzmanlar var ama burda yazan uzman fazla yok fazla olmadığı için sizde kim varsa ona inanıyorsunuz haliyle doğrusunu araştırın derim ben siz araştırdığınız sürece benim söylediklerimin tersi osada sizlere burda doğru bilgileri ve gerçekleri yazmaya devam edicem bi kaç kişi döne dolaşa hep aynı şeyleri yazıyorlar ki onlar birbirleriyle bağlantılı kişiler anladığım kadarıyla şehir falan farketmiyor neyin ne olduğunu anlıcak kadar bu meslekteyim sizde bi kaç insanın lafına inanmayın eğer merak ediyorsanız gider yaptırırsınız ya iyi yada kötü olur burda kabuk tutan yanan çok neden bunlar devam etsin iyi yapanda var iyi uzmanlar var onlardan birini tercih edebilirsiniz karar sizin artık gördüğüm kadarıyla yaptırıpta memnun kalanlarda azımsanmıcak kadar değil önerilerden yola çıkabilirsiniz derim.

T.ederim cnm arastırıcam tabıkı ... Zaten tatilden döndükten sonra yaptırmayı dusunuyorum ... Baya bi vaktim var şuan icin ...

ben daha önce çene bölgeme iğneli epilasyon yaptırdım, 6-7 seans sanırım, hiçbir etki görmemekle birlikte çenem delik teşik oldu. Avrupa yakasında önerebileceğiniz uzman birine şiddetle ihtiyacım var. Deneme tahtası olmak istemiyorum artık. Mesaj sayım az olduğu için özel mesaj gönderemiyorum, "naz1970" nickli arkadaş ya da bir bilgisi olan her kim bana yardımcı olursa çok müteşekkir olurum:)

dün gül hanımla konuştum, bağdat'taki yerinden ayrılacağı söylenmişti ama yokmuş öyle bişey. en kısa zamanda gidip ben de kontrol olucam. umarım kurtulurum bu dertten.

tabiki yardımcı olmak isterim 6 -7 sean epilasyon yaptırdığınızı memnun kalmadığınızı ve çenenizin delik teşik olduğunu yazmışsınız aynı hatayı yapmamak için çok iyi bir uzmanla başlamanız gerek yüz çok önemli o yüzden referansları iyi bir uzman bulup başlayın derim mutlaka iyi yapan uzmanlar vardır arkadaşım önce denemeni tavsiye ederim insanlar konuşurlar atıp tutarlar şöyle yaparım böyle yaparım diye ama işlem önemli sonuç önemli sonrasında cildinizi delik teşik etmiyecekse başlayın derim size burdan şu yada bu kişiye yaptırın diye tavsiye edemem inşallah iyi bir uzman bulursunuz

Sevgili guvastanema bende uzun araştırmalar sonucu siteden arkadaşların önerisyle Gül Hanıma gittim .Benim de cildim çok hassas ve sorunlu ,açıkçası epey korkarak gittim ama korktuğum gibi olmadı yüzümde ne bir iz ne bir leke ne kabuk hiç birşey olmadı
daha önce yazdığım gibi kızarıklık oluşuyor fakat verdiği solisyonu sürekli uygulayınca
ertesi güne epey rahatlıyor ben cuma akşamı yaptırıyorum yüzüme pazar gunune bişey kalmamış oluyor
2.seansımıda yaptırdım, Gül hanım hem işinin ehli hem de son derece ilgili ki bu da bir uzman için çok önemli

solüsyon çok güzel rahatlatıcı etkisi var kızarıklık hiç kalmıyor kesinlikle kabuklanmıyor cilt.

kızlar aranızda leyla inanır a giden varmı ben 5 6 seansdır inanıra çene ve boyun bölgesi için lazere gidiyorum ince tüylerde fark etti fakat bazıları daha da kalınlaştı gibi geldi son iki seanstır lazerin ısısını arttırdı biraz daha böyle devam ediceğini söylediler sonra iğneliye geçilecekmiş sanırım buraya gidip iğneli epilasyondan memnun kalan varmı acaba:uhm:

Ne var acaba solusyonun içeriğinde?

ne olduğunu bilmiyorum kendi yıllardır o solüsyonu kullanıyormuş cilde sürüldükten sonra cilt gerçekten çok rahatlıyor ve kızarıklık hiç kalmıyor asla formülünü söylemiyor çok özel bir solüsyonmuş. istediğim kadar hazırlayıp veriyor bol bol kullanabiliyorum.

arkdslar istbul avrupa yakasında haznedar güngören b.evler tarafında ıgnelı epilasyon yapan güvenlı bılldıgınız bı yer varmı???

gul hanımın telefon numarasını bana mesaj atabılır msıınız rıca etsem. ben kızızl oldugum için ıgneli yaptırmam lazım ve ısını bılen bırını arıyorum. sarıyerdeyım ama mecbur gıtcez artık goztepeye..

benim cildim çok hassas ve beyaz tenliyim iz kabuk olsun istemiyorum bir kaç yerde iğneli epilasyon yaptırdım leke ve izler kaldı 2 yıldır geçmedi iki yıl iğneli yaptırdım hep uzun işlemler oldu ama iyileşmesi bir aydan fazla sürüyordu epilasyondan sonra uzun bir zaman iyileşsin diye bekledim bende vazgeçtim yaptırdığım uzmandan şimdi iyi bir iğneli epilasyon yapan uzman arıyorum iğneli epilasyonu araştırırken bu forumda gül abbasoğlunu okudum çok fazla kişi onunla ilgili çok güzel olumlu sonuçlar yazmış bende kendisiyle görüşmek istiyorum bu konuda kabuksuz izsiz lekesiz epilasyon yaptırmak güzel bir şey olsa gerek bana gül abbasoğlunun telini verirmisiniz arkadaşlar onun yaptığı epilasyonlarda kabuk iz leke olmadığı yorumlarını okudum teli msn si yada sitesi varmı varsa lütfen rica ediyorum sizden bilen varsa yazarsa çok sevinirim çünki daha çok epilasyon yaptırıcam ama işinin ehli iyi bir uzmanla devam etmek istiyorum.

yeter ama ya bu ne hırs, anlayan anladı artık bu nicklerin yalan olduğunu hala mıı. bir uzman kendini bu kadar komik duruma düşürmemeli...CADIARZU

teşekkürler arkadaşlar gül abbasoğluyla tanıştım çok ilgili hoşsohbet ve işine hake çok başarılı bir uzman baya bir yoğunluk vardı deneme seansı diye gittim yaptığı işlem im vgüven verdi veyüz çalıştık hiç bir sorun olmadı kabuklanma ve kızarıklık bile kalmadı verdiği solüsyonla hemen geçti kızarıklığı ben aynı gün solaryuma girdim kendi veee hiç bir sorun olmadı gül hanımı burdan bulup başladığım için sizede sonuçları yazmak istedim bir sonraki seansımda tüm bacak yaptırıcam ilk gittiğimde acı olur diye korkmuştum hiçde anlatıldığı gibi değil acısı iğne ücretide almadı başka yerlere sorduğumda iğne ücreti istemişlerdi çok memnun kaldım iyiki bulmuşum diyorum gül hanımı bırakmam artık..

Meldanur evet Gül Hn.gerçekten çok ilgili ve işini iyi yapıyor, iğne ücretide almıyor
bende 4.seansıma gideceğim yüz için . Zaman sorunumu çözebilirsem diğer bölgelere başlamak istiyorum .senin de boyle memnun kalman sevindirici .
Angelnr senin Gül Hanımla ne derdin var anlamış değilim yine suçlayıcı tavır içindesin.Gül Hanımdan memnunuz ve bunu paylaşıyoruz , çunkü bende dahil bi çok arkadaş bu siteden bulduk gül hanımı. Ben bu iş sorunsuz yapan birini buldum istiyorum ki herkes faydalansın ayrıca diğer uzmanlara kötü demiyoruz ki
neden buna inanmakta bu kadar zorluk çekiyorsun.Eğer tanımış olsaydın gül hanımı ,böyle bişey yapmayacaını anlardın hatta bu olayı konuştuk kendisiyle oda bunlara çok gülüyor
Angelnr rica ediyorum artık git ve deneme seansı yaptır

BOCEK cim sana özelden yazdım cnm rica etsem bi bakabilir misin?

Sevgili asinaz denedim ama maalesef 50 mesajım olmadığı için özelden mesaj atamıyorum hımm şöyle yapsak sen bana özelden bir mail adresi verebilirsen ordan yazışırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…