İstanbul'da Fal - Falcılar

oooo siteye girmeyeli neler olmuş neler !!
sayfaları tek tek okudum kafam karıştı bir sürü yeni cafe-falcı yazılmış. Ben fal işinde cafelerdekilere baktırmamaya karar verdim çünkü hepsi anlık çıkıyor sonu hayal kırıklığı.
Bu işi cafede yapmayıp biraz daha fazla para alıp ama adam gibi bakanları araştırıyorum bulursam paylaşıcam.

off ya burada yazılan falcıların epsine baktırmak istiyorum kafayımı yedim nedirkaydirigubbakcemile ya vallahi acıyorum verilen o paraya çıkmayınca..iettye istekte buluncam ücretsiz ulaşım sağlasınlar diye:teytey:

ne kadara bakıyor ne bakıyor ve bileceği garanti mi ena zından şimdiki zaman ve duyguları ona göre

purple gül hanım tarot mu kahve mi bakıyor kaç lira hangi günler orda bilgi alabilirmiyim

cnm kahve içiomuşsun ama duvara ve sana bakıp sölüomuş, kahve bahane misali..

20tl miş, günlerini bilmiom, kuzenim ctesi gitmiş, bi geleydim şu ist e artık yaa bende baktırmak istiom eyvahedigeldismile

ponpons, Arzu' ya nasıl gittin yeri nerdeydi? randevu aldın mı? kaça bakıyor bir de beklerken çok kalabalık ve rahatsız edici bir ortam var mı?

[levent için kötü birşey söyleyen olmadı evet ama (olsa olsa sadece chloesturakannehir)

Alevko, bu ne demek şimdi?CADIARZU
Ben Levent'e baktırmadım. Beyoğlu'dan oraya geçen Levent sandığımdan gitmiyordum. Şimdi aradım aynı kişi değilmiş ama o da Beyoğlu'ndan gelmiş. Bir gün gideceğim umarım daha önce baktırdığım birisi değildir.

Son düzenleme:

bu arada levent için de elifcikcik kötü demiş

Lamba, Ponpons Arzu'ya nasıl ulaşılacağını burada yazmış.

canım ya kötü birşey demek istemedim sen diyorsun ya bende falsavarlık mı var diye
kime baktırdıysan tutmuyor diye şikayet ediyorsun ya onun için dedim valla kötü niyetim yoktu yani olsa olsa chloesa tutmamıştır dedim ama baktım elifcikcike de tutmamış gerçi banada karıştırdı önceleri ama sonunda düze çıkıp söyledi yani ben düzelttim bilmiyorum artık

kızlar bugün neslihana gittim kahve baktırdım. bana bakan çoğu falcının dediklerini söyledi. çok şaşırmadım söylediklerine. gelecekle ilgili söylediklerinde verdiği tarihler 5 hafta ve 45 gün arasında. çıkarsa söylerim ama bence dilek daha iyi. orta şeker diyebilirim. çok olağanüstü değildi yani.

bu arada umutmadan söyleyeyim randevu alarak gittim. randevusuzda bakıyorlar ama randevulu olana öncelik veriliyor.

Son düzenleme:
Yepyeni listemiz:

1-Kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-Bakırköy purple cafe gül
3-Üsküdar- arzu (ayna falı)
4-Beyoğlu-14 şubat cafe-Melda
5-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
6-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep

Kızlar, Zeynep'i belki tanıyan çıkar diye onu da ekledim. Bilginize...

Son düzenleme:
orda bir cafe var fal bakılıyorda hep görürüm hiç gitmedim ama fiyatı 20 tl civarıydı buralarda oturupta giden var mıdır acaba diye sormuştum

orda bir cafe var fal bakılıyorda hep görürüm hiç gitmedim ama fiyatı 20 tl civarıydı buralarda oturupta giden var mıdır acaba diye sormuştum

Nişantaşı ve Osmanbey'de birkaç falcı var. Ben sadece Nişantaşı'nda Valikonağı Caddesinde Symbol Cafe'ye gittim. Diğerlerine uğramadım.
Senin bahsettiğin yer tam olarak nerede?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…