İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arkadaş böyle zaman zaman gelip fincan cafede arzu deyip gidiyor alıştık
zaten geçen gitmiştin ağzın açık kalmıştı herşeyi bilmişti e bir daha niye gittinki
hem iyi geçti ne demek...
komik...

eee senın gıbı herdakkkıka burda dııılım tabı ısım gucum var kusura bakma ya oyusden arasıra gıdıp gelıorum....ewet zaten gecen gitmiştmm cok ıyı bakmıstım dedıklerını yasıyınca tekrar gıttıımm ama senın bukadar rahatsız olucagını bılseydım gıdermiyydım hiçç:):) buarada ıyı geçtı demekkk şu demek açıklıyım senın anlıcagın sekılde:gecen gıttıgım sunları bunları yasıcaksın bıkac gun ıcınde dedı sunlar bunlar olucak dedı ben de o sunları bunları yasıyınca dedıklerıde cıkınca tekrar gıtme gereği duydumm...ve yıne beklentılerıme cvp alınca ıyı fal notunu verdım ve ıyı gectı dedımm...ama senın ozel solemem gerektıgını dusundugun varsa solyle oyle solııım :)allahım yaaa valla bişi sölimmmiii sen daha kmıksın bayan ajan:)

Bugun gıttım Kadınlar kahvesındekı Dileğe;

Hemen yorumlarımı yazayım
1 saat bekledım benden once en az 6 - 7 kişi girdi
cok pozitif bir bayan, tanısıyor elınızı sıkıyor cok hosuma gıttı yaklasımı
soyledıklerınden de bırcok seyı bıldı, bırcok yapıcı yorum yaptı ve su anda soyledıklerının cıkmasını umarak yuzumde aptal bır gulumsemeyle yanından ayrıldım
Memnun kaldıgımı soylememe gerek yok sanırım

Gerçekten bildi ve diğer soyledıklerının de cıkmasını bekliyorum inşallah çıkar:)
bende yarın gıdıcem dılegeeee:ecrin_bebek: ara vermek gerekıo sadeceee dılek ıcın

Bana kalsa yanından bır dakıka ayrılmam , ne kadar pozıtıf, arkadas gıbı , bana yanındayken bıraz sohbet ettıkde, aynı bana benzıyorsun dedı. Tarot desteklı baktı kı buda hosuma gıttı..soylıcem negatıf bı sey olmucak bugun galıba ya cok mutluyum

Gercekten bal gıbı tatlı bır hanım
Benı ona yonlendırdıgın ıcın tesekkur ederıma.s.

mutlu oldum cnmm begendıneeee :))) bende gıttım 2 gun once yıne pat dıye son olayı bana soledı yıne şok oldum kaydirigubbakcemile3 kadının hıslerıne cok guvenıyorum baskada kımseye gıtmıyorum artık :ecrin_bebek::lepi:

selam nasılsınınız?
ben bugun cok keyıflıyım daha dogrusu Dilekten sonra cok keyifli oldum. yuzumde aptal bir sırıtmayla dolasıyorum, Tabıkı olucak dıye bırsey yok ama benı ıyı analız ettıgını dusunuyorum ve soyledıklerının gercek olucana bır sekılde ınanıyorum

inşallah canım ben de en geç temmuz sonu dediler onu bekliyomsüprizzzzz

baharcım inşallah dedikleri olur Dileğin. Bende Dileğe gittiğimde hep mutlu oluyordum ama bana dediği şey hala olmadı yüzümdeki gülümsemenin etkisi kayboldu gitti somurtmaya doğru gidiyor.Hala olmadı dediği , ah keşke olsaydı mucize olacaktı hayatımda :sm_cool:
avrupa yakasında otursam giderdim kafa dağıtmak ve pozitif enerji almak için.
ama bugünde 3 ayların ilk günü gitmemekte yarar var. 3 aylara fal ile girmeyelimeyvahedigeldismile

ıste bana da 2 ay ıcınde dedı ama o ıkı ay gectıkten sonra ben bı 2 ayda yurtdısında olucam... Tekrar heralde kasım falan gıbı gıderım

Oyle mı, soyledıgın ıyı oldu cunku hıc bılmıyordum.
Ben su anı ve gecmısı bıldıgı ıcın, (bıraz da ınanmak ıstedıgım ıcın cunku umudumu kaybettıgım konularda) gelecekle ilgilide soyledıklerı ınsallah cıkar dıye beklıyorum
senınde oyle mıydı yanı gecmısı ve su anı bılebılmısmıydı, soyledıklerınden hıcmı bırı cıkmadı

mesela bı erkek ısmınden harfler soyledı , ama bu harfler ex. erkek arkadaslarda da vardı

ılk once temmuza kadar bırıyle 2 kez yuzyuze gorusucemı soyledı 15 gun ıcınde bakalım olucakmı

mesela bı erkek ısmınden harfler soyledı , ama bu harfler ex. erkek arkadaslarda da vardı

Ben Dileğe 4-5 kez gitmişimdir bu kadar gitme sebebim belkide bana hep umut vaad eden şeyler söylediği içindir.Ufak tefek tutan şeyler oldu ama benim asıl beklediğim ve kendisininde olacak merak etme dediği şey hala olmadı. 1-2 tarih vermişti onlarda geçti. ileriye dönük tarihlerde var ama 10 ay çok geniş bir zaman dilimi zaten ya tutarsa diye söylemiştir.Benim olması imkansız ümidim yok dediğim bir konu vardı Dilek olacak hislerime güveniyorum dedi ama hala tık yok bir işaret,bir ses hiç birşey yok zaten bu işte üzerinden zaman geçtikçe imkansızlaşan birşey :gitme:

ama sana bir uyarı yapayım aklında olsun melekler kahvesinde gülşen var o hep negatif şeyler söyler ona gitme boşu boşuna, canın sıkılır :1ninca:

Son düzenleme:
kızlar merhaba uzun zamndır giremjyordum. taşınma işleri çıktı. neyse cuma günü tekrar kadınlar kahvesi diek e gittim. son zamanlarda gittiğim hiç bir falcı taşınma meselesinden bahsetmemişti. bir tek dilek, pelin ve armağan bahsetmişti aylar öncesinde. her neyse dilek e bir senedir gidiyorum ve bana baktığı fallar hep aynı doğrultuda. ama bir türlü son vurucu darbe gelmiyor. her dediği çıkmasada yinede benim en favorim dilek.

kızlar fal bu.. bana da verdıgı tum tarıhler cıkıo dıyemem... bı kere dılegın bı kıza fal bkarken konusmalarına sahıt oldum ...kıza dıodud kı ben sana yalan soleyemem bundan sanahayır gelmez ben sana soylım dıodu ... ben de dedım acaba herkese mı pozıtıf seyler soluo dıe ama o kıza da ole soylemıstıı...gercı fal bu.. ki ben tarota pek onem vermem cunku o secım bana komık gelıo o an kı kart secımı... ıcımden dıyorum kı sımdı bunları sectım 1 saat sonra kart secsem baska secıcem olumlu kart cıkan belkı 1 saat sonra baktıgında olumsuz kart cıkıcak dıye dusunuodum... ne bılım kahve ıstıorum ben (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…