İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar bu cafedekilerden hiç bişey olmaz ben de çok gittim etrafımdaki arkadaşlar da çok gitti, 5-10 dakikada insanı başlarından savıyolar. Bana evinde bakanlar çok daha iyi geliyolar, Bana evde bakıp memnun kaldıklarınızın tellerini özelden atar mısınız?

ya canım dikkat etseydin çünkü ben de çok memnun kalmadığımı içeren bir mail attım diğerlerini deneyin diye mesaj geldi ben de ücretsiz sandım ama değil

yok canım ya benim gittiklerimin hepsi 7 dklık paradiso demet dışında en az yarım saat baktılar

hala ofısteyımmmmm

DİLEĞEMİ GİDECEKTİN CANIM..ben 5,6 kişiye fal baktırdıımı söylemiştim. bunların içinde geleceğe dair en iyi bilen dilek oldu ama sorduğum sorulara ilişkin cevapları yanlış çıktı. sana tavsiyem ne biliosa o anlatsın biraz sorulunca zırvalanıo...ama bana göre en iyileri dilek ve pelin. her süylenen %100 olacak diyerek gitmeyin eğlencesine gidin bana söylenenlerin %50si çıktı diyeyim. biraz zaman geçsin dileğe gideceğim..kafamçokkarıştı

pufff bndebulamadım duzgun bı yer yaa yter e gıdıyorum sureklı artık kanka gıbı olduk gcende demıştım baktıgımda bunu sana falan dedı en son falda anladım kı baska bırı lazım canım sıkılıyor bu ara gene bana trapı gıbı gelıyor fal..ıyı bı terapıste ıhtıyacım var:)

İyi akşamlar, Zeynep'in söylediklerinden çıkan oldu mu?:)

ya canım dikkat etseydin çünkü ben de çok memnun kalmadığımı içeren bir mail attım diğerlerini deneyin diye mesaj geldi ben de ücretsiz sandım ama değil

sayfada yine ücretsiz görüşme butonu vardı, ona tıkladım. umarım ücretsizdir. arielle ile görüştüm ama o da saçmaladı. düğüne gideceksin biriyle tanışacaksın dedi, malum düğün mevsimi geldi, ya tutarsa diye sallıyorlar. hiç kıskanmayan eski sevgilimin çok kıskanç olduğunu, hatta kıskançlığı yüzünden ayrıldığımızı ki öyle değil, melek gibi annesinin de cadının teki olduğunu söyledi. o konuştu ben güldüm yani :)

valla kalıcamı dusunmemıstım ama malesef bugun ısler yetısmedı
yarın kacta cıkarım bılmıyorum ama enkısa zamanda gıdıp ınsallah sıze de anlatırım ne soyledıgını
bı de falcıya gıdınce ne soyledıgını not alıyomusunuz...

hadi ya ben de arielleye baktırmıştım bana da burcunuz uyumsuz 1 ay sonra bir düğünde yeni biriyle tanışacaksın dedi ama soruları da bana sormuştu ay hakakten biz salağız

selamlar,

bugün yine gittim ben fal baktırmaya estiler. nişantaşı symbol'e fulya'ya baktırmaya gittim, daha önce baktırmıştım fena değildi. çok sırası vardı ben de rasgele baktırayım birine dedim. bahar diye birine tarot baktırdım. çok doğru şeyler söyledi. işyerimin isminin(imkansız gibi bir isim) içindeki ve kişi ismindeki harfleri%100 tutturdu. şu anı tutturma becerisi %100. gelecek için ise symbol levent ve angel's burcu ile aynı şeyleri söyledi. değişik birini denemek isteyenlere önerilir. fiyat 21 tl. bekleyip göreceğiz. pffff

kızlar ben mayıs ta meleklerdekı zeynebe kadınlardakı dilege baktırmıstım ıkısı de aynı zamanı verdı ama o zaman hazırannın ortalarına denk gelıo ama hıc ınanmıorum cıkcanı artık degısık bı ruh halı aldım kahvemı ıcıp ben kendıme bakıyorum

bu arada mayısta karsıdakı sybole gıttım serkana 5 dakka bıle surmedı onunda verdıgı tarıh hazırana gelıo ama yokk sanmıorum kaydirigubbakcemile3

seldaya ve symboldekı mısaya da baktırmıstım o da aynı tarıhı verdı ama yoookk sanmırum :ecrin_bebek:

neyi bekliyorsun bilmiyorum ama daha haziranın ortası bile değil hem olmuyorsa olmuyordur dünyanın sonu mu sanki hepimiz mutluluktan yere basmıyoruz burada

hayır yani bide ben ne kadar salagım yaaa ne kadar gıtmısım hepsınee yazık bana yaa.. hayır bıde cıkmıoo ya bı daha gıdorum baskasına sankı onların kı cıkıcak offffffffff hayatım dusene gırse gıtmem yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…