İstanbul'da Fal - Falcılar

Berk ve Damla'ya baktirmis miydin?

Bence erkekler o kadar dengesizlestiler ki falcilarin tutma ihtimali kalmadi, olasiliklar iyice azaliyor. Genelde olumsuz yorum yapsalar daha mantikli olacak cunku ozellikle yeni iliskiler cok zor olmaya basladi erkekler firildak gibi.
Bir onlara baktırmadım. Damlaya yazmıştım tersledi beni durduk yere.

Merhaba arkadaşlar yeni bir falcı buldum Meliysid astroloji diye sayfası var. Çok pahalı. Ama eğer bilirse ve dediği tarihler çıkarsa yazacağım size en azından bir defa baktiririz tam olur. Ama aşırı pahalı fakat sürekli fal baktiranlar için söylüyorum aynı parayı veriyoruz zaten. Bakalim bana çıkarsa söyleyeceğim size

Merhaba arkadaşlar yeni bir falcı buldum Meliysid astroloji diye sayfası var. Çok pahalı. Ama eğer bilirse ve dediği tarihler çıkarsa yazacağım size en azından bir defa baktiririz tam olur. Ama aşırı pahalı fakat sürekli fal baktiranlar için söylüyorum aynı parayı veriyoruz zaten. Bakalim bana çıkarsa söyleyeceğim size
ne kdra bakıyo

Sayfayı yazınca çıkmıyor

Canım YouTube da Meylsid diye astroloji kanalı var o hanıma mı fal baktırdın ?

Şiştim damladan kaç haftadır geçmişte iyiydi anda ve gelecekte ne yazıkki olmadı 🥹

Son zamanlarda baktırdığım ve arınmak için yaptığım-memnun kaldığım 3 kişiyi paylaşayım sizinle.

Ezgi hanım- yıldız haritası,numeroloji ve bioenerjide gayet başarılı. Sıkılmadan bıkmadan destek oluyor. Uzaktan çalışmalar yapıyor ve bana çok iyi geldi çakralarımı dengeledi.5 aydır mücadele ettiğim bir hastalığım var biraz olsun ağrılarımı hafifletti.

Büşra Hanım- telefondan sesli olarak fal bakıyor. Ben 2-3 senedir müdavimiyim bi derdim sıkıntım olduğunda ilk aklıma gelen falcıdır kendisi. Anda ve yakın gelecekte iyidir. Tarot,katina,kahve ve su baktırdım. Fal bakımında süre ve soru sınırlaması yok enerjiniz tutarsa mükemmel fal bakar.birde iyiyi kötüyü söyler pembe tablocu değil.

Sena hanım- aynı şekilde telefondan sesli olarak bakım yapıyor. Kendisi kahve ve tarotta çok iyi. Geçmişi ortaya döküyor gelecekle ilgili söyledikleride bende olmuştu. Ek iş olarak yaptığı için çok müsaitliği olmuyor ancak randevu alabilirseniz şansınızı deneyebilirsiniz.

Reklam olmaması açısından bu kişilerin instagram adreslerini ve açık numaralarını paylaşmam pek uygun olmaz ama isteyen olursa özelden bilgilerini iletirim. Fal bağımlısı ve şifa bağımlısı olarak bugüne kadar deneyimlediklerim arasında en iyileri paylaştım sizle. Damla ve son zamanlarda burdan bahsettikleriniz dışında önerebileceğiz esrarengiz falcı varsa bende denemek isterim 😘🌸 fal işi enerji işi herkesin memnun kaldığı 1 kişi asla olmayacak bunda artık hem fikir olalım enerjimiz kimle uyuyorsa karşımızdaki falcı okadar iyi bakıyor.
Rica etsem Büşra hanımın numarasını özelden gönderir misin?

Ben Tarot kanalına bakmıştım bu kadar mı uyumsuz olur hiç bir şey çıkmıyordu ama bana onlar güven vermiyor nedense, samimiyetsiz ve binnaz gibi aşırı para odaklı bir sayfa izlenimi verdi. yani biliyor da olabilir ama çekmedi beni. Yazarsın çıkarsa.

Ben Tarot kanalına bakmıştım bu kadar mı uyumsuz olur hiç bir şey çıkmıyordu ama bana onlar güven vermiyor nedense, samimiyetsiz ve binnaz gibi aşırı para odaklı bir sayfa izlenimi verdi. yani biliyor da olabilir ama çekmedi beni. Yazarsın çıkarsa.
Evet yazacağım cani. Daha yorumlamadi zaten 2 gün sürüyormuş. Çıkınca yazacagim. Ama sengulden daha pahali

Baktırdım arkadaslar, yorumladı ve gayet iyi fakat söylediğinin çıkması Eylül Ekim ayını bulur. O zamana kadar bekleyelim bakalım 🤩

eskiden youtube hesabını takip eden ve site açınca fal baktıran biri olarak kesinlikle önermiyorum zaten çıkmamıştı ama bunun haricinde
eskiden youtube sayfasından bakıyordu sonra binnazda baktı en son kendi site açtı çok çıkarcı bi kız
takipçilerinden olanları yorumcu felan yaptı yazılı baktırırsanız zaten stajyer gibi düşünüp takipçilerine baktırıyor. bunun gibi bir sürü saçma hareketleri vardı şimdi söylemeyeyim :KK70:

eskiden youtube hesabını takip eden ve site açınca fal baktıran biri olarak kesinlikle önermiyorum zaten çıkmamıştı ama bunun haricinde
eskiden youtube sayfasından bakıyordu sonra binnazda baktı en son kendi site açtı çok çıkarcı bi kız
takipçilerinden olanları yorumcu felan yaptı yazılı baktırırsanız zaten stajyer gibi düşünüp takipçilerine baktırıyor. bunun gibi bir sürü saçma hareketleri vardı şimdi söylemeyeyim :KK70:
Yanilmamisim, paragoz ve cikarci oldugunu dusunmustum sadece birkac videosunu izleyince. Koylu kurnazi falcilardan. Zaten deste secmelerde falan his olmadigini anlamistim, birebir kart yorumcusu

İnsanlar para kazanmanın yolunu nasıl bulmuş 😂 biz de parayı dökmeye doyamadık tabi 😂

Büşra iyi diyen arkadaşlar bence tekrar düşünsün. Arkadaşıma o kadar saçma şeyler söylemiş ki. İki yıldır konuşmadığı evlenmiş adam için bununla kavgalı çekişmeli bir durum ilişki var demiş. Sadece bu da değil bir sürü uyduruk şey. Atılır ama bu kadar atılmaz ki

Eğer gerçekten iyiyse ben gelirim. Otobüs kaldırırız. Valla iyice delirdim. Giden paralar yetmio hala devam
insanlar parasını verip kendi şehirlerine çağırıyormuş ama bence artık yapmıyordur çok yaşlı bu arada Fatma bir daha yazmaz dedi yazmadı Hülya damla Zeynep Nesibe safiye bir sürü kişi yazar demişti

X