İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar güncelleme yapmaya geldim ümit Koc çıktı demiştim fakat tam olarak devamı gelmedi dediği gibi. Bunun dışında en net bilen Zeynep oldu, temmuz ortasına kadar bekleyeceğim bir de Asmin demet çıkacak mı diye

El çizgileri fal değil çizgi analizi bunun dersini alıyor annemin kuzeni. sertifikaları var sağolsun her geldiğimde gösteririm. gelecekle ilgili el çizgileri 3 ayda bir değişiyormuş. hangi yaşta hangi hastalık kötü durum olmuş yaşadığımı özel şeyleri falan söylüyor. birine sen kocanı aldatıyorsun aldatma çizgin var demiş kadın inanamamış bildiğine 😂 bende şahit oldum dediklerinin doğruluğuna. Fal diyince kızıyor 😂

El çizgileri fal değil çizgi analizi bunun dersini alıyor annemin kuzeni. sertifikaları var sağolsun her geldiğimde gösteririm. gelecekle ilgili el çizgileri 3 ayda bir değişiyormuş. hangi yaşta hangi hastalık kötü durum olmuş yaşadığımı özel şeyleri falan söylüyor. birine sen kocanı aldatıyorsun aldatma çizgin var demiş kadın inanamamış bildiğine 😂 bende şahit oldum dediklerinin doğruluğuna. Fal diyince kızıyor 😂
Eğitimi nereden alıyor merak ettim ben de?

Bu da nokta atışı hem günceli hem geleceği bildi dediğiniz biri yok mu kızlar
Geçmiş ve anda bana Bir Yolun Var Berk efsane bir fal gönderdi ama gelecek için söylediği bir şey vardı, geleceğe yönelik sorum bir tane olduğu için ama maalesef söylediğinin olma ihtimali 1 gün içinde yok oldu yani gelecek çıkmıyor genel olarak özellikle ilişkilerle alakalı olanlar ama anda geçmişte ve karakter analizinde çok çok iyiydi.

Arkadaşlar güncelleme yapmaya geldim ümit Koc çıktı demiştim fakat tam olarak devamı gelmedi dediği gibi. Bunun dışında en net bilen Zeynep oldu, temmuz ortasına kadar bekleyeceğim bir de Asmin demet çıkacak mı diye
O zeynep beni o kadar yanlış yönlerdirdiki hayatımı resmen zehir etti. Ve ayrıyetten iki falda da aynı konu hakkında farklı cevaplar verdi 2 ay arayla baktırdım ve gelecekle ilgili değildi bu da bir şey bilmediği çelişkiye düştüğü anlamına geliyor. Sanada haftalık nasıl bu kadar her şeyi cıkıyor hayret 🤯

O zeynep beni o kadar yanlış yönlerdirdiki hayatımı resmen zehir etti. Ve ayrıyetten iki falda da aynı konu hakkında farklı cevaplar verdi 2 ay arayla baktırdım ve gelecekle ilgili değildi bu da bir şey bilmediği çelişkiye düştüğü anlamına geliyor. Sanada haftalık nasıl bu kadar her şeyi cıkıyor hayret 🤯
Zeynep benim için dediği full olumsuzlar çıktı. Çıkmayan yok. Olumlu çok az konuştu onlarda çıkmadı biri çıktı sadece

kızlar selam bir falcı buldum, aylar önce arkadaşım iletmişti flörtüm bey için baktırmamı söylemişti.

onun da bir arkadaşı baktırmış ve üçüncü birinin varlığını görmüş ve doğru bildiğini anlatınca baktırmıştım ilk. sonrasında düzenli baktırmaya başladım şubat ayından beri. aslında baktırdığım her falı çok tutarlı ve onun akışı gibi ilerliyor. ama şu an çok pahalı. eskiden 200 e baktrıırken şu an 400. o yüzden reklam yapmak veya kefil olacak şekilde önermek istemem. ama yeni birini denemek isteyen, parası olan insanlara iletebilirim numarasını

Valla size anda falanda yanılmadıysa ne güzel bana acayip yanıldı çok övülüyor diye 2 kere baktırdım hatta söylediklerine inandım ve yanlış yönlendirdi paronayak oldum sayesinde
Ve bana o fal baktıktan sonraki akşam istisnasız ikisinde de karabasan bastı. Bizde de salaklık cinli bakan birine nasıl inanıyoruz cinler sanki cok dürüstlermiş gibi..

kızlar selam bir falcı buldum, aylar önce arkadaşım iletmişti flörtüm bey için baktırmamı söylemişti.

onun da bir arkadaşı baktırmış ve üçüncü birinin varlığını görmüş ve doğru bildiğini anlatınca baktırmıştım ilk. sonrasında düzenli baktırmaya başladım şubat ayından beri. aslında baktırdığım her falı çok tutarlı ve onun akışı gibi ilerliyor. ama şu an çok pahalı. eskiden 200 e baktrıırken şu an 400. o yüzden reklam yapmak veya kefil olacak şekilde önermek istemem. ama yeni birini denemek isteyen, parası olan insanlara iletebilirim numarasını
Bana atabilirsin canım

Valla size anda falanda yanılmadıysa ne güzel bana acayip yanıldı çok övülüyor diye 2 kere baktırdım hatta söylediklerine inandım ve yanlış yönlendirdi paronayak oldum sayesinde
Anda bildi en azından aşk konusunda bildi. Olumsuz şeylerdi dedikleri. Olumlu şeylerden birisi çıktı sadece. Zaten genelde bana olumsuz söylüo

Ve bana o fal baktıktan sonraki akşam istisnasız ikisinde de karabasan bastı. Bizde de salaklık cinli bakan birine nasıl inanıyoruz cinler sanki cok dürüstlermiş gibi..
Zeynep’ten sonra mı? Şaşırdım Zeynep I övmüyorum ama aşk konusunda genelde bilio ama diğer konuları bilemem

Bu enerji frekans meselesi bence kesinlikle. Burada o kadar çok övülen kişilere baktırdım ki. Hepsi salladı kimse tek birsey bilemedi .

Herkesin bu kişiyle olacak dediği dönemde. Ve o dönem en az 200 kişiye gitmişimdir. Zeynep olmaz demişti. Onun dışında Chioma,Necmiye, toprak bilmişti. Burada adı geçen çok iyi denilen herkese baktırmıştım. Asla bilemediler.

ben tarot bak diye diretmedim ki?kendisi direk kart açmaya başladı !bana su falımı bakıyoruz burda diye ünlemler ünlemler mesaj atacagına suratıma hiç bir acıklama yapmadan tel kapatacagına birde senin için erken kalktım ben diye büyük harfle yazacagına ben su falıd abakıyorum dıye bastan yönlendirseydi! bastan karar verilseydi su falı bakmasına har fvs falcı ise coktaaan söyler bu arada! size cok olumlu davranmıs cok iyi bakmıs olabılır bana tavrı bu oldu ben yaşadığımı anlattım zaten sorunda bu ya! ben de ne den boyle suratıma tel kapatıldı neden arkasından mesajlar alıp engellendim olayı tamamen aktardım cunku ANLAMSIZ Dİ Mİ???
Sizde anlam verememişssiniz bakın size cok iyi davranmıs olması cok iyi bir falcı ya da onu iyi bir insan yapmaz benım yaşadıgım bu oldu

ahahahahahahaha damla anlık iyiydi ama gelecek çıkmadı diye yazmıştım. yeni konuştuk tekrar baktıracaktım ama bazı aksiliklerden ertelemek zorunda kaldım. hem bunu belirttim hem de vadeler geçtiği için moralimin bozuk olduğunu söyledim ve gülen emoji koydum ve kendisinden destan gibi mesaj geldi ve engellemiş.

mesajı da kısaca "bizleri insan yerine koymuyorsunuz galiba dediklerim çıkar sana vade tutmadığı için kızıyorsun ama olaylar çıkınca seni görürüm. ben bu yorumu hak etmiyorum yıllardır bu işi yapıyorum. bana ağlayarak gelip dediklerin çıkmadı dediğim için özür dilerim diyorlar. biz sizinle bütünleşip enerjiye giriyoruz. bu çok zor bir iş. hakkımı helal etmiyorum. inşallah birkaç güne aksilik yaşarsın şimdi de ben güleyim sana şöyle 😂 hahahahahahaha"

bu ne ya? bunlara fal çıktı çıkmadı yorumu bile yapmayacağız anlaşılan. kırıcı ya da saygısız bir şey de yazmadım. kötü olduğunu düşünsem zaten tekrar baktırmak için konuşmazdım. kısacası baktırmayın. tavsiye ettiğim herkesten de özür diliyorum inanılmaz pişmanım. şurada beğenmediğiniz safiye, zeynep vs asla şöyle terbiyesizlik yapmıyor. birinin çıkıp böyle beddua ettiğini başına iş gelsin dediğini bilmem.

burayı okuyorsa, tanıdığı varsa da iletir zaten ben fal için bakan kimseye kızmam, beddua etmem, enerjimiz uymaz. çıkmayabilir, geç çıkabilir bunlar olacak şeyler. benim "vade geçtiği için moralim bozuldu😂" mesajımı kaldıramıyorsa daha bakmasın çünkü gerçekten sorunlu insanlarla da karşılaşacaktır. onlara da ana avrat dümdüz sayar herhalde.
ben yine de hak helal etmemek gibi bir saygısızlık yapmıyorum sonuçta vakıt harcadı enerji harcadı. falı için anlık durumdan memnun olduğumu da zaten baktığı zaman belirtmiştim. benim en ufak dalga geçmem, bedduam falan olmamışken beddua etmesi çok tatlı(!) yolu açık olsun.
direkt bedduaya yönelmesi de enerjisinin temiz olması gereken biri için çok ilginç. yorumum bu kadar.

X