İstanbul'da Fal - Falcılar

Baya bi gecmis olmasi gerekir evet. Hele ki belaltı vurmak insanliga yakismaz, "insan olan insana" yani. Herkesi kucumsuyo, ozellerini buraya yaziyo, bu nedir anlamadim ki. Bide baskalarina ikiyuzlu diyo, sen nesin acaba!

ay Dilan Polat hapishaneye astroloğunu çağırmış, kadın hapse gireceğini bilmişmiş de inanmamış. durduk yere bir astrolog daha patlama yapacak şimdi, öncesinde baktıran var mı acaba burada?

ya inanmayın öyle ünlü falcısı felan tiplerine. bi ara ebru gündeş falcısı diye birilerini çıkardılar şengül olayı işte sonra mahkemelik oldu yalan dolan reklam diye kadın üzerinden reklam yapmışlar sonra eski kocasının falcısı oldu adam içerde diye seside çıkmıyor garibim yıllarca cevapta verememiş umarsayıp yalan bile dememiş

Canım ben Şengül'e baktırdım, ve zamanında ona giden hali vakti yerinde isim yapmış kişiler ismini yazsam tanırsın burada yazmam gerçekten var bu önceden tabii, şimdi ne durumda bilmiyorum yani isim yapmış kişilere bakmış bir kadın bu arada ne kadar başarılı dedikleri çıkıyor mu onu bilemem fiyatı da gereksiz yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…