İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar nihal anı biliyormu karşı tarafın düşüncelerini kendisine baktirdimda çok olumluydu yakın bir vade verdi.An da baktirip memnun olan varmi ..

Kamer bende anı çok çok iyi bilmişti şok olmuştum inanılmaz iyiydi ama şunu söylemem gerek kamere baktırmadan yarım saat önce Emineye baktırdım emineyi kapattım ne hikmetse bir haftadır yazmayan kamer yazdı. Emine bilememişti ilişkin var yeni demişti 6 yıllık ilişkiden çıkmıştım isim bilemedi ben söyledim işi gücü bilemedi berbattı emine ama Kamer hepsini bildi buyrun siz yorum Emine ile Kamer aynı kişi mi değil mi:) ha söylememe gerek yok herhalde Kamer fena patladı bende.

cnm falcıların cogu boş zamanında yazsaymış o da .. sen yeniye odaklan

Her şey ortada zaten. Bende de gelecek patladı. Anda da neden iyi olduğu ortada. Kesin burayı okuyup, fal baktıranlara beni kötülüyorlar kk da onlara prim vermeyin, yorum yazmayın hatta o kişiye olumsuz konuştum ondan diyor öyle diyordur. (Bana oldukça olumlu bakmıştı bu arada) Çoğu kişi sessiz kalıyor bu yüzde bir daha fal bakmaz diye. Ben de başlarda çok inanmıştım. Ama herkes zamanla anlayacaktır. .

Eğer öyleyse bu neyin tribine girdi de millete bakmıyorum, ara verdim, aramayın vs.diye konuştu. Alabildiği kadar alsaymış. Güven yaratma yöntemimiydi acaba? Sahtekarlar ne detaylar düşünüyor malum.

Ben bunu yukarıda belirtmiştim onların bir alakası var hala aynı iddiadayım

Burçini bilmem hiç baktırmadım ama Emineye baktırıp detay verdim. Umarım ben yanılıyorumdur ama şuanda görünen o
Şöyle açıklayayım burda 2022 yılında bir Burçin furyası oldu. Burçinin tel numarası ile kamerin aynı tek no. Bir de Burçin için herkes S. D. Hesap numarasına ücret yollamıştı. Kamer de aynı hesap numarasını kullanıyor hala. Sorduğumuzda o benim yanımda çalışan biriydi demişti. Ofisi varmış Kadıköy’de burçin de yanında çalışıyormuş sözde. Gerçekten bir ofis varsa kamerin bayağı vergisini veren medyumluk yapan biri olması lazım.

Ben görüşümü paylaştım
Anda ve geçmişte iyi ama Aralık da vade vermişti çıkacağını düşünmüyorum

Bu bana elmira ve rameki hatırlattı

Arkadaşlar masal kafe nasıl biryer ankaradaymış tesadüfen gördüm hatta çok memnun biri yorum yapmış sezgi ablam ne derse onun dediği çıkar diye bilen giden öneren var mı sezgi ve elmas iyiymiş galiba asla tavsiye değildir bende bilmiyorum bilen varsa bilgi verebilir mi

Dakika 1 gol 1 aşırı paracı bir mekan adamlar resmen tarot dediğin an seni iplemiyorlar kapıyı 350 liradan açıyorlar çokta güven vermedi ivedilikle uzak durun pişman olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…