İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu kamer birtek bana mi çıkmadı birde ben çok baktirdim hiç bir dediği çıkmadı en ufak bir gelişme dahi yok.
Ya bir de iddialı iddialı benim falım çıkar demiyorlar mı bu falcılar. Yazık gerçekten az buz paralar da değil 500 TL yani. Bir sokak hayvanını beslesek daha iyi, sevap alırdık.

Kizlar daha once yazmistim ama tekrar sorayim. birkac ay once Moda Kadikoy'de Baba Vanga'da Damla'ya baktirmistim ve anda gecmiste bazi seyleri bilmisti, 2 kucuk sey de cikti o yuzden tekrar baktirmak istiyorum ama bu cafeden ayrilmis. Nasil ulasabilirim, Damla'yi bilen veya su anda nerede baktigini bilen varsa bana yazabilir mi?

Kadikoy civarinda bir baska cafeye gecmis olabilir diye dusunuyorum, cafede bakan falcilar yine oyle devam ediyorlar genelde cunku.

Kizlar daha once yazmistim ama tekrar sorayim. birkac ay once Moda Kadikoy'de Baba Vanga'da Damla'ya baktirmistim ve anda gecmiste bazi seyleri bilmisti, 2 kucuk sey de cikti o yuzden tekrar baktirmak istiyorum ama bu cafeden ayrilmis. Nasil ulasabilirim, Damla'yi bilen veya su anda nerede baktigini bilen varsa bana yazabilir mi?

Kadikoy civarinda bir baska cafeye gecmis olabilir diye dusunuyorum, cafede bakan falcilar yine oyle devam ediyorlar genelde cunku.
ben baktıramadan ayrılmış öyle mi üzüldüm.

ben baktıramadan ayrılmış öyle mi üzüldüm.
Evet , hatta bir kere gitti tekrar geldi bir duramadi orada. Ben de soylediklerinden cikan olursa yeniden baktiririm demistim. Yuzyuze baktirmak daha eglenceli oluyor kartlari vs secmek, birkac sey de cikti gercekten ilk defa cafe falcisinin dedigi bir seyler oldu, bos biri degil bence ezbere veya herkese ayni yorumu yapan biri degil, gecmiste de spesifik 1-2 sey bilmisti.

Cafenin isletmecisi biraz tuhaf biri, herhalde anlasmazlik oldu aralarinda anlamadim, Damla sempatik uyumlu biriydi hatta arkadasim ulasamazsam tekrar diye telefonunu istemis vermemis mekana ayip olur diye uzuldum acikcasi oradan gitmesine.

Arkadaslar soran cok olmuş, kamer bende sadece is ile ilgili çok önemli bir şeyi bildi ve dedigi bir sey de cikti. Fakat ask hayatim ile ilgili söyledikleri sacma sapandi. Zaten ani bile bilemedi. Ama ben zaten is icin baktirdigimdan dolayi cok da sallamadim. Kesinlikle zeynep bin kat daha iyi. Bana en çok bilen falcidir bu arada

Arkadaşlar tiktokta falci melahat var. iki ay önce canlıda soru sormuştum o zmn bilmisti.kisisel özel bakim alan oldumu.

X