İstanbul'da Fal - Falcılar

Bakın yazmayım diyorum ama hala devam ediyorsunuz karalama nedir ya konuşmalarınıza dikkat edin nekadar tanıyorsun nekadar bu konuda %100garantor olabiliyorsunuz yada senmisin de bu işin asıl sorumlusu kalkıp karalama diyorsunuz. Karalama dediğiniz şeyin ne anlama geldiğini önce öğrenin ondan sonra burada konuşun. Karalama diyorlar ya cildiricam beğenmek zorunda mıyım istediğim yorumu yapabilirim bende baktırdım ve yorumumu yazdım kalkıp karalama yapıyorsunuz vs ya bu ne cüret ya. Siz kimsiniz de kalkıp ben bir falciyi begenmedim diye karalama yaptınız diyip falciyi sanki kırk yıllık sahibi gibi konuşuyorsunuzm ben beğendim diyip kapatın artık. Bende beğenmedim ve söylediklerimin arkasindayim buda beni bağlar. Ben size milleti kandırıyorsunuz, falciyla işbirliği yapıyorsunuz insanlarin vebalinw girip paralarını harcamalarina sebep oluyorsunuz vs gibi ithamlar cümlelerde bulunuyormuyumda kalkıp ba karaliyorsunuz diye konuşup savunmaya geçiyorsunuz. Sizene sizenee
Ben
Kesinlikle katiliyorum, iyi olan yazilimci oluyor, kotu olan da bisey bilmiyor. Ya birisi cikti nihayet karsimiza o da artik tovbe ediyor burdaki lafini bilmezlerden dolayi, olacak is degil. Kadinin nasil gucune gittiyse bakimlari birakmis, ne kadar kotu bir durum. Herseyi okudum ve bu karalayan insanlarin dediklerine bakarsaniz zaten kimin yalan soyledigi cok iyi anlasiliyor. Bazilarina hicccccc bisey begendiremezsin. Falci bayan da yine bakim yapmaya baslar umarim. Iftiraya ugramak ne kotu bisey.
Gelecek için bise diyemem yeni baktirdim ben zaten ani merak ediyordum karşı tarafla ilgili bilmek gereken emin olmam gereken şeyler vardı ayrıntılarıyla vermiş anda gercekten mükemmel gelecek için bise demiyorum.

rita dün baktığında "bugün ya da yarın olacak" dediği olay olmadı. Vadelerde kayma olmuyorsa çıkmadı diyebilirim. Çıkmasını istemiyordum zaten
Çıkmasın çıkmasın sende istemiyorsun ben şimdi mesela düşünüyorum süreç hakkında biraz bilgi verdim bazı şeyleri oradan da bağlamış olabilir mantıken, ama bildiği şeylerde vardı şimdi kadının hakkını yemiyim ilk aradığımda benimle ilgili anlık zaten görüyor .

Ben
Gelecek için bise diyemem yeni baktirdim ben zaten ani merak ediyordum karşı tarafla ilgili bilmek gereken emin olmam gereken şeyler vardı ayrıntılarıyla vermiş anda gercekten mükemmel gelecek için bise demiyorum.
Insallah guzel seyler olur. Gelecek zaten kimse bilemez Allah'tan baska, bende zaten hep su ani merak ederim. Mukemmel olduguna eminim, baktiranlar cok memnun, ozelden gorustum baya kisilerle, hepsi cok cok iyi dedi. 🥰

Ben
WhatsApptan kadına yazdım fal baktırmak istediğimi okuyup cevap vermedi. İnşallah tekrar bakmaya başlar.

WhatsApptan kadına yazdım fal baktırmak istediğimi okuyup cevap vermedi. İnşallah tekrar bakmaya başlar.
kadının geçim kapısı buysa bir anda fal bakmayı bırakmayacaktır herhalde. kk dan öğrendim falan dediyseniz belki buradakilere bakmaz bir süre. umarım döner de içinizde kalmaz.

Mesajını okudum canım ama cevap verileniyor mesajına galiba ayarlarına bir şey yapman lazım, bir kaç sorum olacak falla ilgili. Bu Kamer/ Burçin 500 Tl alıyorsa bence yazılı bakmak yerine telefonda bakım yapsa daha iyi olur, binnaz falcısı değil aonucta neden uzun uzun metin yazılı al bakıyor anlamadım
Numarasını atar mısınız

Yok kadınlar kulübü demedim. Ona rağmen cevap vermedi. Sağlık olsun
Yok canim, cok kirildi. Kirilmaktada hakli. Iftiraya ugradi, ve cok kotu bi iftira. Nihayet burda en az 1000 kisi olarak iyi birisine rastladik, onada demediklerini birakmadilar. Oyle telefona girip yazismayi okumak yok bilmem ne. Hackerlar bile zor yapar bunu olacak is degil. Burda bide iftira oldugu o kadar belli ki. Birisi yaziyo bende Burcin diye kayitli ve sonra baktirmis olan baskasi: bende de Burcin yaziyo, simdi baktim diyo. Madem oyle baktirmadan once nasil gorulmedi bu ve neden soylemedi. Whatsappla iletisime girince bunu zaten onceden gormen lazimdi??? Burda belli iste iftira atildigi. Kadin haliyle cok uzgun. Haklida... cok iyi bi bayan bide, gercekten cok uzuldum onu kaybettigimize. Bende baktiramadim maalesef ama konustum kendisiyle. Bakmam diyor.

bu işi para ile yapan birinin bırakacağına hiç ihtimal vermiyorum. sigortalı iş olsa bu bırakıp gidilmez😅belki telefon falan değiştirip daha sonra devam eder o zamana buluruz.

X